Haberler

Mersin'de CHP'nin Yeni İl Binası Kılıçdaroğlu'nun Katılımı ile Açıldı

CHP’nin akıllı ve çevreci teknolojiyle donatılmış yeni Mersin İl Binası, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla açıldı.

CHP'nin akıllı ve çevreci teknolojiyle donatılmış yeni Mersin İl Binası, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla açıldı.

Aynı zamanda İl Seçim Koordinasyon merkezi olarak kullanılacak ve teknolojinin ileri imkanlarıyla donatılan yeni CHP Mersin İl Binasının açılışı nedeniyle binanın bulunduğu İnönü Bulvarı trafiğe kapatılırken, Kılıçdaroğlu'nu, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay ile milletvekilleri Fikri Sağlar, Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak ve Serdar Kuyucuoğlu karşıladı. Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcıları Çetin Osman Budak ve Onursal Adıgüzel, Parti Meclisi Üyesi Fatma Güner ile Genel Başkan Danışmanı Deniz Demir de eşlik etti.

Mersin'e yakışan güzel bir il binası açtıklarını belirten Kılıçdaroğlu, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay'a yeni bina için teşekkürlerini iletti. Açılışını yaptığı yeni il binasını gezen Kılıçdaroğlu, İl Başkanı Adil Aktay'dan bilgi aldı. Aktay, Kılıçdaroğlu'na binanın aynı zamanda il seçim koordinasyon merkezi olarak kullanılacağını söyledi. Kılıçdaroğlu, açılışın ardından Tevfik Sırrı Gür Stadyumu önünde hazırlanan platformdan kalabalığa hitap etti.

Açılışı yapılan CHP Mersin İl Binası, katılımcılık, şeffaflık ve çevrecilik anlayışıyla dizayn edildi. Bütün odaların şeffaf olması ile dikkat çeken binada, 80 kişilik seminer salonu ve 40 kişilik toplantı salonu yer alıyor. Ayrıca binaya gelenler için bilgisayarlı çalışma ve okuma alanları bulunuyor. Dikkat çeken diğer bir detay ise bu binanın elektriğini güneş enerjisinden sağlayacak olması. Binada enerji verimliliğini esas alan, çevre dostu ürün ve uygulamalarla donatıldı. Binanın bahçesinin de aktif olarak kullanılması amaçlanıyor.

Akıllı teknolojiler kullanılan binada, toplantı ve seminer salonlarında akıllı tahtalar ve dokunmatik ekranlar bulunuyor. Özellikle seçim günleri veri akışının hızlı ve şeffaf şekilde gerçekleşmesi için her türlü detay düşünülmüş. Dizüstü bilgisayarı veya tabletiyle binaya gelen gönüllülerin ihtiyaç duyacağı altyapının da hazır olduğu belirtiliyor. Sandıklardan toplanan verilerin anında akıllı tahta ve dokunmatik ekranlara iletilmesi planlanıyor. - MERSİN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Kemal Kılıçdaroğlu Fikri Sağlar Mersin Politika Güncel Haberler

Biden'ın çekilme kararıyla ilgili bomba iddia: Danışmanlarının bile haberi yoktu, sosyal medyadan öğrendiler

Biden'ın çekilme kararıyla ilgili bomba iddia: Danışmanlarının bile haberi yoktu, sosyal medyadan öğrendiler

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

Obama da aralarında! Biden'ın yerine aday gösterdiği Kamala'ya kritik isimlerden destek çıkmadı

Haremlik selamlık uygulama! Adıyaman Menzil'de otobüs durakları kadın-erkek diye ayrıldı

Haremlik selamlık uygulama! Adıyaman Menzil'de otobüs durakları kadın-erkek diye ayrıldı

Bakmadan Geçme

LGS YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI! LGS yerleştirme sonuçlarına nereden bakılır? Sorgulama ekranı! Celal Şengör ne dedi? Türkiye'nin geleceği tehlikede mi? Celal Şengör kimdir, nereli, kaç yaşında? 22 TEMMUZ GÜNCEL ALTIN FİYATLARI | Bugün gram altın, çeyrek altın, tam altın ne kadar? Merkez Bankası faiz kararı ne zaman, saat kaçta açıklanacak? Temmuz ayı MB faiz kararı ne olur? 2024 Lise taban puanları ve boş kontenjanlar açıklandı mı? Lise 1. ve 2. nakil tercihleri ne zaman alınacak? BİM AKTÜEL KATALOĞU 22-25 TEMMUZ YAYINLANDI | BİM'e elektrikli bisiklet ve scooter geldi mi? BİM'e gelecek ürünler ve BİM fiyat listesi! meb.gov.tr LGS yerleştirme sonuçları! LGS yerleştirme sonuçları açıklandı mı? LGS TERCİH SONUÇLARI açıklandı mı? LGS tercih sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sandık Kokusu Bora kim? Engin Öztürk kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı? Okullar ne zaman açılacak? İlköğretim, Ortaokul, Lise 2024-2025 eğitim öğretim yılı ne zaman başlayacak? Kabine Toplantısı ne zaman? Bu hafta Kabine Toplantısı yapılacak mı? Kabine Toplantısının gündeminde ne var? LGS 2024 TERCİH SONUÇ EKRANI | LGS tercih sonuçları açıklandı mı, saat kaçta açıklanacak? Dct Trading halka arz oldu mu? Dct Trading katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Resmi Gazete bugün (22 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! BUGÜN HAVA NASIL? 22 Temmuz hava durumu | Bugün İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa hava nasıl olacak?
Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişinin cansız bedeni bulundu

Ağrı Dağı'nda kaybolan 2 kişinin cansız bedeni bulundu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title