Haberi Paylaş

Kılıçdaroğlu, deprem bölgesine giden Selvi Kılıçdaroğlu'nun görüntülerini "Sevgili eşim" notuyla paylaştı

Politika Haberleri

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, depremin vurduğu Kahramanmaraş'ın Nurhak, Elbistan ve Afşin ilçelerini ziyaret ederek afetzedelerin sorun ve taleplerini dinleyen eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun görüntülerini "Sevgili eşim" notuyla paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, dün deprem bölgesi olan Kahramanmaraş'ın Nurhak, Elbistan ve Afşin ilçelerini CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile birlikte ziyaret etti. Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu depremzedelerin sorun ve taleplerini dinledi.

GÖRÜNTÜLER PARTİNİN RESMİ HESABINDAN PAYLAŞILDI

CHP'nin resmi sosyal medya hesabından Selvi Kılıçdaroğlu'nun ziyaretine ilişkin görüntüler paylaşıldı. CHP'nin paylaşımında; "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Sayın Selvi Kılıçdaroğlu, deprem felaketinden etkilenen Kahramanmaraş'ın Nurhak, Elbistan ve Afşin ilçelerini ziyaret etti. Depremzede vatandaşlarla bir araya geldi, sorun ve taleplerini dinledi" denildi.

KILIÇDAROĞLU PAYLAŞIMI ALINTILADI: SEVGİLİ EŞİM

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun deprem bölgesine yaptığı ziyaretin görüntülerini bu gece sosyal medya hesabından alıntılayarak, "Sevgili eşim" mesajını paylaştı.

Kılıçdaroğlu, deprem bölgesine giden Selvi Kılıçdaroğlu'nun görüntülerini 'Sevgili eşim' notuyla paylaştı

Selvi Kılıçdaroğlu Kemal Kılıçdaroğlu Kahramanmaraş Deprem Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Murat Vural:

Dostlar alışverişte görsünler hesabı . Hatayı şuanda Yozgat ve Konya Ak Belediyeleri ayağa kalkındırmak la meşgullerken Kemal Kılıçdaroğlu nun tek derdi seçimde aday nasıl olabilirim derdine düşmüş eşinin bir fotoğrafıylada durumu düzeltmeye çalışıyor . Yazık !

Cevap Yaz2615Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title