Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı "Oyumuz yüzde 13.4" dedi, salon yıkıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı "Oyumuz yüzde 13.4" dedi, salon yıkıldı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Politika
 - Güncelleme:

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı. Erbakan'ın da salonda olduğu sırada partililerine seslenen YRP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, oy oranlarına ilişkin bomba bir iddia ortaya attı. Aras, ellerindeki yoklamalara göre partilerinin oy oranının yüzde 13.4 olduğunu öne sürdü.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Kocaeli İl Kongresi'ne katıldı. Kongreye tek aday olarak giren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, bir kez daha il başkanı olarak seçildi.

Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı 'Oyumuz yüzde 13.4' dedi, salon yıkıldı

Kongrede söz alan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Millî görüşün ikinci kırk yılında, milletimizin görüşü milli görüş yanardağ gibi patlıyor. Millî görüş çınarı Mehmet Aras ağabeyimize çok teşekkür ediyorum. Bu muhteşem salonu hazırlayan Kocaeli teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Yargıtay verilerine göre, en çok üye kaydı yapan siyasi parti biziz. Bizim televizyon kanallarımız, kuvvetli propaganda araçlarımız yok. Devletten hazine yardımı almıyoruz. Dış güçlerin desteğini almıyoruz. Mecliste siyasi parti grubumuz yok. Milletvekillerimiz yok. Ama arkamızda bu ülke insanının desteği var. Bizi iktidara dış güçler, küresel sermaye değil halkın desteği taşıyacak. Yeniden refah partisi halkın iktidarını kuracak" dedi.

Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı 'Oyumuz yüzde 13.4' dedi, salon yıkıldı

Kongreye damga vuran ise Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras'ın sözleri oldu. Ellerindeki anketlere göre oy oranlarını açıklayan Aras, şöyle devam etti: "Yapılan kamuoyu yoklamalarına göre partimizin şu anki oyu yüzde yüzde 13.4. Halk her yerde bize sevgisini gösteriyor. Bu sevgi Dr. Fatih Erbakan' ı cumhurbaşkanı yapacak. İktidar yolun sonuna geldi. Sonları anavatan gibi olacak.

Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı 'Oyumuz yüzde 13.4' dedi, salon yıkıldı

Sözlerinin devamında sizinle bir belge paylaşacağım diyerek dikkatleri üzerine çeken Aras eline aldığı biri küçük, diğeri çok büyük iki ekmeği halka gösterdi. Şu anda bu küçük ekmek sizin diyen Aras, biz size işte bu ekmeği vereceğiz diyerek büyük ekmeği dinleyenlere gösterdi. Aras'ın sözleri halktan büyük alkış aldı.

Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede il başkanı 'Oyumuz yüzde 13.4' dedi, salon yıkıldı

Fatih Erbakan Seçim anketi Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (10)

Ahmet Karadeniz:

Yalan Parayla deyilya bedava atan atana

juzen sari:

üreten bir türkiye için yenide refah beyler

Aydın Saksıoğlu:

Yüzde yi bilmem ama seçimin 6 ncı partisi olacağından eminim süpriz olacak milletimiz mağduru sever medya ve diğerleri kaideye almazsa millet sandıkta cevabı verir

Tüm 10 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title