Oracle Haberleri

Oracle haber, Oracle son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oracle - 01.11.2021
Workup Girişimcilik Programı 9. dönem girişimleri belli oldu
Workup girişimleri, program boyunca Kolektif House Levent'te ofis desteğinin yanı sıra Google for Startups, Amazon Web Services, IBM, Oracle, Radore, Sendloop, Teknasyon Rockads ve benzeri çok sayıda iş ortağının startup'lara yönelik çözüm ve hizmetleri için ücretsiz ya da indirimli kullanım hakkına sahip oluyorlar.
Oracle - 14.10.2021
Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı Yeşil Büyüme Çağrısı Başvuruları Devam Ediyor!
Eğer aşağıdaki tematik alanlardan birine dokunan teknoloji odaklı bir iş fikriniz varsa ve bunu başarılı bir girişime dönüştürmek istiyorsanız Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programına başvuru için acele edin! İklim Değişikliği, Çevre ve Biyoçeşitlilik: İklim Değişikliği, Karbon salımı ve Sera Gazı Emisyonlarının Düzenlenmesi Amacına Katkı Sunacak Çalışmalar, Temiz ve Döngüsel Ekonomi, Temiz, Erişilebilir ve Güvenli Enerji Arzı, Yeşil ve Sürdürülebilir Tarım: Tarladan Sofraya Sürdürülebilir Tarım, Sürdürülebilir Akıllı Ulaşım. Finansal ve girişimcilik desteklerinin yanı sıra Amazon, Oracle, IBM, İyzico, Hubspot for Startups ve Unicorn Platform gibi teknoloji sağlayıcılarının hizmetlerinden ücretsiz veya yüksek indirimlerle faydalanmak için bu programı kaçırmayın! Kimler başvurabilir; Programa herhangi bir ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programına kayıtlı öğrenciler ile bu programlardan mezun kişiler aşağıda belirtilen şartları taşıması halinde başvurularını gerçekleştirebilir: Daha önce Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2.
Oracle - 23.03.2021
Twitter'ın Üst Yöneticisi Dorsey ilk tweetini kripto para olarak 2,9 milyon dolara sattı
Valuables by Cent'ten yapılan açıklamada, pazartesi düzenlenen dijital bir müzayedede Dorsey'in 15 yıl önce attığı ilk tweetinin, Bridge Oracle'ın CEO'su Sina Estavi'ye 2,9 milyondan dolardan fazla bir miktara NFT isimli kripto para olarak satıldığı bildirildi.
Oracle - 21.03.2021
Haftanın tarihine bakış
2018- Google, Android işletim sisteminde Java programlama dilini kullandığı Oracle'a tazminat ödemeye mahkum edildi.
Oracle - 02.03.2021
ABD'de Yapay Zeka Ulusal Güvenlik Komisyonundan "Çin'e karşı yapay zeka teknolojilerini artırma" çağrısı
Söz konusu komisyon, aralarında yazılım şirketi Oracle'ın CEO'su Safra Catz ve Amazon'un CEO'su Andy Jassy'nin de bulunduğu 15 üyeden oluşuyor.
Oracle - 18.02.2021
QNBEYOND Hızlandırma Programı'nın yeni dönem girişimleri belli oldu
Sektör profesyonelleri ve QNB Finansbank çalışanlarından oluşan 100 kişiyi aşkın ve güçlü bir mentor ağına sahip olan QNBEYOND, girişimcilerin ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm konular için alanında uzman bir mentora sahip. Ayrıca, hızlandırma programına katılan girişimlere Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure ve Oracle gibi servis sağlayıcılar, Hubspot, Notion, Segment ve Zendesk gibi yabancı servisler ve Kolay İK, Pisano ve TeamGram gibi şirketlerden on binlerce dolar değerinde indirim fırsatı da sunuluyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Oracle Haberleri | Oracle Haber - Haberler - Oracle haberleri, son dakika oracle haber ve gelişmeleri burada. Workup Girişimcilik Programı 9. dönem girişimleri belli oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 09:03:25. #1.14#

title