NİHAT ÇELİK HABERLERİ

Nihat Çelik haber, Nihat Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nihat Çelik

Nihat Çelik

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 21.1.1956 - ...

Nihat Çelik Kimdir ?

1956 yılında Gölyaka’ da doğdu. İlkokulu Gölyaka Kuyudüzü Köyü’ nde, orta öğrenimini Düzce İmam Hatip Lise’ sinde bitirdi. Yüksek Öğrenimini Hacettepe Üniversitesi, Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Yönetimi Bölümünde tamamladı. Üniversite yıllarında kazandığı burs nedeniyle memuriyete Sümerbank Yarımca, Seramik fabrikası muhasebe bölümünde başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nihat Çelik - Bugün
TÜDKİYEB Başkanı Çelik, keçi sütünde "aracı sorununa" dikkati çekti Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, üreticide 3,5-4 lira olan bir litre keçi sütünün tüketiciye 11-12 liraya satıldığını belirterek, "Aracı kalktığında, üretici doğrudan tüketiciye keçi sütünü sattığında litre fiyatı 8-9 lira oluyor.
Nihat Çelik - 25.9.2020
TÜDKİYEB'den yetiştiricilere hava durumu takibi tavsiyesi
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, hava şartlarını anlık takip etmenin çiftçi ve yetiştiriciyi yağış, sel, su baskını, don, kırağı gibi doğal afetlerin sebep olacağı zarardan önemli oranda koruyacağını bildirdi.
Nihat Çelik - 21.9.2020
TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten "meralarda ıslah" çağrısı Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, ülkede mera ve çayır alanlarının yetersiz olduğunu belirterek, "Çayır ve meralar ıslah edilerek verimleri artırılmalıdır.
Nihat Çelik - 16.9.2020
TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten cari açığın kapatılması için "küçükbaş ihracatı" önerisi Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, döviz geliri elde etmenin ve ihracatın önem kazandığını belirterek, "Cari açığın ilacı küçükbaş hayvancılıkta.
Nihat Çelik - 9.9.2020
Bozkurt Belediye Başkanı Çelik'in eşi yaşamını yitirdi
Denizli'nin Bozkurt ilçesinde Belediye Başkanı Birsen Çelik'in eşi Mustafa Çelik, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Nihat Çelik - 9.9.2020
TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik'ten küçükbaşta verimlilik vurgusu Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, ıslah çalışmalarının daha fazla desteklenmesiyle küçükbaş hayvancılıkta et ve süt verimliliği sağlanabileceğini belirtti.
Nihat Çelik - 6.9.2020
TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten tıp fakültesini kazanan Ercişli çobana ödül
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonucu İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Ercişli çoban Muhammet Taş'ı altınla ödüllendirdi.
Nihat Çelik - 4.9.2020
ESENYURT'TA POLİS VE PANELVAN HIRSIZLARI ARASINDA FİLM GİBİ KOVALAMACA
ESENYURT'TA POLİS VE PANELVAN HIRSIZLARI ARASINDA FİLM GİBİ KOVALAMACA ESENYURT'ta içerisinde 3 kişinin bulunduğu panelvandan şüphelenen polis ekipleri, 'DUR' ihtarında bulundu. Polisin ikazlarına aldırış etmeyerek kaçan şüpheliler, panelvanı sokak ortasında terk ederek yaya olarak kaçmayı sürdürdü. Polis, izlerini kaybettiren şüphelileri yakalamak çalışmalarını sürdürüyor. Olay, Pınar Mahallesi'nde saat 03.30 sıralarında yaşandı. Devriye gezen polis ekipleri Ozanlar Caddesi'nde içerisinde 3 kişinin bulunduğu 34 UJ 2301 plakalı panelvan minibüsten şüphelenerek 'DUR' ihtarında bulundu. Polisin ikazlarına aldırış etmeyen şüpheliler panelvan ile kaçtı. Polis ekipleri bir yandan şüphelileri kovalarken, bir yandan da kaçış güzergahındaki ekiplere anons yaparak uyarıda bulundu. Bu sırada şüpheliler panelvanda bulunan çekiç, levye ve yangın tüpünü yola fırlattı. Bir süre kaçan şüpheliler, Ahmet Arif Caddesi'ne geldiği sırada polisi görünce toprak alana girerek panelvanı bıraktı. Yaya olarak kaçmaya devam eden şüphelilerin bıraktığı panelvan ise aniden hareket ederek tel korkuluklara çarptı. Polisin havaya uyarı ateşine de aldırış etmeyen şüpheliler, izlerini kaybettirdi. Polis, kaçan şüphelileri yakalamak için bölgede geniş çaplı araştırma başlattı. Ekipler, yaptıkları incelemede panelvanın çalıntı olduğunu tespit etti. Şüphelilerin kaçarken bıraktıkları eldivenler ise dikkat çekti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. GÖRGÜ TANIĞI 3 KİŞİ GÖRDÜM, YAYA OLARAK KAÇTILAR Şüphelilerin panelvanı terk ettiği sokakta oturan Nihat Çelik, olayla ilgili, Ben işten gelmiştim.
Nihat Çelik - 4.9.2020
Son Dakika | ESENYURT'TA POLİS VE PANELVAN HIRSIZLARI ARASINDA FİLM GİBİ KOVALAMACA
GÖRGÜ TANIĞI: 3 KİŞİ GÖRDÜM, YAYA OLARAK KAÇTILAR Şüphelilerin panelvanı terk ettiği sokakta oturan Nihat Çelik, olayla ilgili, "Ben işten gelmiştim.
Nihat Çelik - 28.8.2020
Zara Belediye Başkanı Çelik'ten mahalle ziyaretleri
Sivas'ın Zara ilçesi Belediye Başkanı Fatih Çelik, Ahmet Başyurt Mahallesi'nde incelemelerde bulundu.
Nihat Çelik - 22.8.2020
TÜDKİYEB Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz için "şükür kurbanı" kestirdi
Birlikten yapılan açıklamaya göre, TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, şükür kurbanı kesim töreninde, Karadeniz'deki doğal gaz keşfine ilişkin değerlendirmede bulundu.
Nihat Çelik - 21.8.2020
TÜDKİYEB ile MAKÜ küçükbaş hayvancılık için iş birliği yapacak
TÜDKİYEB'den yapılan açıklamaya göre, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, Hayvancılık Genel Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, MAKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Öner, TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik'i ziyaret etti.
Nihat Çelik - 11.8.2020
Son dakika haber: Türkiye koyun sütü üretiminde ilk sıraya yükseldi
Son dakika gelişmesine göre Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütünün (FAO) son verilerine göre, Türkiye'nin koyun sütü üretiminde dünya birincisi olduğunu, keçi sütü üretiminde ise 6'ncı sırada yer aldığını bildirdi.
Nihat Çelik - 7.8.2020
Küçükbaş hayvan sayısı 55 milyonu aştı
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, son yıllarda küçükbaş hayvancılığa verilen desteklerin olumlu sonuçlarının alındığını belirterek, "Küçükbaş hayvan sayısı 55 milyonu aştı.
Nihat Çelik - 29.7.2020
TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten Kurban Bayramı mesajı Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Kurban Bayramı'nda sosyal mesafeye dikkat edilmesi gerektiğini belirterek, "Vatandaşlarımızın ve yetiştiricilerimizin kurban pazarlarında...
Nihat Çelik - 28.7.2020
TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: "Kurbanlıkta tercih küçükbaştan yana kullanılmalı"
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, "Kurbanlıkta tercih küçükbaştan yana kullanılmalı, küçükbaş hayvancılık bu toprakların hem geçmişi hem de geleceği. Halkımız, küçükbaştan vazgeçmesin.
Nihat Çelik - 20.7.2020
Son dakika haber | TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: "Eğer karkas olarak 16 kilo et veren bir koç varsa getirsinler biz de...
Son dakika genel haberi: TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: "Eğer karkas olarak 16 kilo et veren bir koç varsa getirsinler biz de görelim" "Şuan da stoklarımızda 5 milyon küçükbaş hayvan müşterisini bekliyor" Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkanı Nihat Çelik, "Şuanda marketlerin 15-16 kilo...
Nihat Çelik - 20.7.2020
TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik, kurban satış alanında açıklamalarda bulundu Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, geçen yıl 2,7 milyon küçükbaş kurbanlık kesildiğini belirterek, "Bu yıl bu sayı en az 300 bin artar. Hatta 1 milyon artışla kesilecek kurbanlık sayısının 3,7 milyona kadar çıkabileceğini hesaplıyoruz.
Nihat Çelik - 19.7.2020
TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik: "Hayvan satış yerleri düzenlemesini takdir ediyoruz"
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, hayvan toplama ve satış yerlerine yönelik yapılan düzenlemeye ilişkin, "Yetiştiricimiz için insani şartlarda bir ortam sağlamayı hedefleyen hayvan satış yerleriyle ilgili düzenlemeyi çok yerinde...
Nihat Çelik - 13.7.2020
Son dakika haberi... Değeri 6,5 milyar lirayı bulan küçükbaş kurbanlıklar alıcısını bekliyor
Gelen son dakika haberlerine göre Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, bu yıl 3,5 milyon küçükbaşın kurbanlık olarak ayrıldığını belirterek, "Talep olması durumunda kurbanlığa ayrılacak küçükbaş hayvanlarla sayı 5 milyon başa ulaşıyor.
Nihat Çelik - 10.7.2020
Zara Belediye Başkanı Çelik'in mahalle ziyaretleri sürüyor
Zara Belediye Başkanı Fatih Çelik, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Nihat Çelik - 8.7.2020
TÜDKİYEB Genel Başkanı Çelik: "Kurbanlık küçükbaş hayvan sayımız, 138 ülkenin koyun, keçi...
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, "Kurbanlığa ayrılan 3,5 milyon küçükbaş hayvan sayımız, tek tek 138 ülkenin koyun, keçi toplam varlığından fazladır.
Nihat Çelik - 22.6.2020
Muhtarlara "meraların otlatmaya açılması" çağrısı
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) ve Tüm Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği (TMD) Genel Başkanı Nihat Çelik, muhtarların, meraların tamamının otlatmaya açılması için aktif görev almasını talep etti.
Nihat Çelik - 10.6.2020
Küçükbaş hayvan yetiştiricisi normalleşme sürecinde de üretimini sürdürdü
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, küçükbaş hayvan yetiştiricilerinin üretmekten hiçbir zaman vazgeçmediklerini belirterek, "Normalleşme sürecinde de yetiştiricilerimiz üretmeye devam ediyor.
Nihat Çelik - 31.5.2020
TÜDKİYEB Başkanı Çelik'ten "Dünya Süt Günü" mesajı Açıklaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, Kovid-19 sürecinin, süt ürünleri grubunun stratejik temel gıda maddeleri olduğunu gösterdiğini belirterek, süt üretimi ve tüketiminin, sağlık ve eğitim gibi 'milli mesele' olarak...
Nihat Çelik - 13.5.2020
TÜDKİYEB'den 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlaması
Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nihat Çelik Haberleri | Nihat Çelik Kimdir - Haberler - Nihat Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nihat Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜDKİYEB Başkanı Çelik, keçi sütünde aracı sorununa dikkati çekti Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 19:45:55. #1.15#
title