Murat Özer Haberleri

Murat Özer haber, Murat Özer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Özer - 7.10.2020
Kuveyt Türk'ten yeni eser: Ayasofya'nın Nişânesi-Kazasker Mustafa İzzet
Araştırmacı-yazar Murat Özer tarafından kaleme alınan 380 sayfalık kitapta Kazasker Mustafa İzzet Efendi'nin, Washington Anıtı'ndaki mermer kitabeden İstanbul'un sivil ve askeri mimari yapılarındaki eşsiz kitabelerine, dünyadaki ünlü koleksiyonerlerde bulunan yüzlerce hat eserinden miras bıraktığı musiki eserlerine kadar kültür ve sanat dünyamıza bıraktığı önemli eserlerine yer veriliyor.
Murat Özer - 31.7.2020
Kaleiçi esnafı, taş ve ağaç parçalarını sanat eserine dönüştürüyor
Sanatçı Murat Özer, sanat atölyesinde eşiyle çalışmalar yaptığını, ailesinin birçok üyesinin de ahşap boyama ve taş boyamayla ilgilendiğini söyledi.
Murat Özer - 20.7.2020
ZKS Kültür Sanat Yıllığı yayınlandı
Haberleri yorum, perspektif, portre yazılarıyla genişletip ele alan yıllıkta Ahmet Dağ, Ahmet Melih Karauğuz, Ahmet Sarı, Ali Ayçil, Ali Can Demiral, Ali Emre, Atıf Bedir, Ayşe Olgun, Bahtiyar İstekli, Barış Özkul, Bedir Acar, Bünyamin Yılmaz, Celal Fedai, Cemal Şakar, Cevat Özkaya, Cihan Aktaş, D. Mehmet Doğan, Doğan Hızlan, Ercan Yıldırım, Erdal Moral, Erol Göka, Fahri Aral, Fatih Kara, Furkan Çalışkan, Gülşen Özer, Güngör Göçer, Güray Süngü, Hakan Arslanbenzer, Hakkı Aydoğan, Hüseyin Aldı, Hüseyin Su, İhsan Kabil, İpek Coşkun, Kurtuluş Kayalı, Mehmet Lütfi Şen, M. Akif Memmi, M. Fatih Kutan, Mehmet Aycı, Mehmet Nuri Yardım, Melike Günyüz, Metin Önal Mengüşoğlu, Mevlana İdris, Murat Güzel, Murat Özer, Mustafa Gündüz, Mücahit Gündoğdu, Necip Tosun, Samed Karagöz, Sedat Anar, Sedat Demir, Sibel Eraslan, Suat Köçer, Tuncay Başoğlu, Turgay Yerlikaya, Yasin Demir ve Yusuf Turan Günaydın'ın katkıları bulunuyor.
Murat Özer - 24.6.2020
Kamera elinde geleceğin cebinde kısa film yarışması sonuçlandı
Türkiye'nin her bölgesinden katılımın olduğu yarışmanın başvuruları, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, Sinema SE7EN Mecmua Genel Yayın Yönetmeni ve Sinema Yazarı Murat Özer, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel, Hürriyet Gazetesi Sinema Yazarı Uğur Vardan ve TSPB Genel Sekreteri İlkay Arıkan'dan oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
Murat Özer - 25.2.2020
Avrupa ve Orta Doğu'nun market zincirleri Antalya'da buluşacak
AntExpo Fuarcılık AŞ Genel Müdürü Murat Özer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fuarın 28-30 Mayıs'ta Antalya'daki ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirileceğini söyledi.
Murat Özer - 27.1.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Oltu Kaymakamlığı ile TRT iş birliğiyle yapılacak belgesel çekimleri Topkaynak Mahallesi'nde 'Oltu İslam Şüra Hükümeti Belgeseli' çekimleri başladı. Yönetmen Hilal Yumuk, yönetmen yardımcısı Murat Özer, kameramanlar Cihangir Aydoğan, Hüseyin Er, Işıkçı Serhat Çakır ve Sesçi Serkan Bilgili ve otuz kişilik bir ekiple start alan çekimlere tarihi anlar bir bir anlatılacak.
Murat Özer - 27.1.2020
İngiliz işgaline karşı kurulan Oltu İslam Şura Hükümeti'nin belgeseli çekiliyor
Oltu Kaymakamlığı ile TRT iş birliğiyle yapılacak belgesel çekimleri Topkaynak Mahallesi'nde 'Oltu İslam Şüra Hükümeti Belgeseli' çekimleri başladı. Yönetmen Hilal Yumuk, yönetmen yardımcısı Murat Özer, kameramanlar Cihangir Aydoğan, Hüseyin Er, Işıkçı Serhat Çakır ve Sesçi Serkan Bilgili ve otuz kişilik bir ekiple start alan çekimlere tarihi anlar bir bir anlatılacak.
Murat Özer - 27.1.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Oltu Kaymakamlığı ile TRT iş birliğiyle yapılacak belgesel çekimleri Topkaynak Mahallesi'nde 'Oltu İslam Şüra Hükümeti Belgeseli' çekimleri başladı. Yönetmen Hilal Yumuk, yönetmen yardımcısı Murat Özer, kameramanlar Cihangir Aydoğan, Hüseyin Er, Işıkçı Serhat Çakır ve Sesçi Serkan Bilgili ve otuz kişilik bir ekiple start alan çekimlere tarihi anlar bir bir anlatılacak.
Murat Özer - 8.1.2020
Interfresh Eurasia Yaş Sebze Meyve Fuarı'na doğru
AntExpo AŞ Genel Müdürü Murat Özer de geçen yılki fuara 97 firma, 1112'si yabancı 11 bin 211 ziyaretçinin katıldığını söyledi.
Murat Özer - 30.12.2019
İMKANDER Suriyeli çocuklara bot ve mont yardımı yaptı
AFAD ekipleriyle birlikte yardımları organize eden İMKANDER Genel Başkanı Murat Özer, İdlib'deki durumun giderek kötüleştiğini belirterek, şunları kaydetti: "Bölgede yakacak sıkıntısı var.
Murat Özer - 11.12.2019
DARBE GİRİŞİMİNİN FAİLLERİ CEZASIZ KALMADI: Sahil Güvenlik botunun Karadeniz'de seyre çıkarılmasını...
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde rol oynayan darbeciler cezasız kalmadı. Bunlardan biri de "TCSG 30" isimli Sahil Güvenlik botunun darbe girişimi gecesi Karadeniz'de seyre çıkarılması emrini verdiği belirlenen ve müebbet hapse çarptırılan eski albay Murat Özer oldu.
Murat Özer - 22.10.2019
Interfresh Eurasia Yaş Sebze Meyve Fuarı
AntExpo AŞ Genel Müdürü Murat Özer, bu yıl ikincisini düzenledikleri Interfresh Eurasia Yaş Sebze Meyve, Depolama, Paketleme, Ambalaj ve Lojistik Fuarı'na ilişkin, "Bu fuar Türkiye'nin bir ihracat projesidir.
Murat Özer - 9.10.2019
2. İnterfres Eurasia Yaş Sebze Meyve Depolama Ambalaj ve Lojistik Fuarı
Antalya tarım sektörünün öncü kentlerinden olduğunu belirten Fora, şunları kaydetti: "Antalya tohumculukta, sulama sistemlerinde, seracılıkta da çok öncü olan bir ilimiz. Yaş meyve sebze üretim ve ihracatında da lider. Bu fuar ile yaş meyve sebze sektörünün gözü kulağı Antalya ve Türkiye'de olacak. Antalya'da konaklama tesisleri dünya standartlarının üstünde. Böyle olunca fuara katılacak olanlar da hem ticaret hem de tatil yapma olanağı buluyor. Antalya, hava ulaşımı bakımından da çok önemli bir bölgede yer alıyor. Antalya'nın ya da ülkemizin bulunduğu coğrafyada 4 saatlik uçuş mesafesinde 2 milyarlık bir nüfus var. Hindistan, Çin ve Uzakdoğu ülkelerine yaş meyve sebze ihracatında da önemli gelişmeler var. Böyle olunca, bu ülkelerin dikkati de Antalya'ya çevriliyor." AntExpo A.Ş Genel Müdürü Murat Özer ise fuar ile Türkiye'nin yaş meyve sebze üretimi ve ihracatını artırmayı hedeflerini vurguladı.
Murat Özer - 23.8.2019
"Inter Fresh 2019" fuarına doğru
ANTEXPO Fuarcılık Genel Müdürü Murat Özer de fuarlarına 30 civarında ülkeden tedarikçi beklediklerini söyledi.
Murat Özer - 31.7.2019
Interfresh Eurasia 2019'a doğru
Interfresh Eurasia'nın, yeni iş bağlantıları yapmak isteyen ihracatçı firmalar için büyük fırsatlar doğuracağını belirten Yazgan, şunları kaydetti: "Fuara alım heyeti getirmek için Tarım ve Orman Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ihracatçı birlikleri ve kalkınma ajansları el birliğiyle çalışmakta ve güzel sonuçlar elde edilmektedir. Bu yıl fuara Almanya, İtalya, Hollanda, Rusya, Arnavutluk, Bulgaristan, Çin, Suudi Arabistan, Güney Kore'nin de aralarında bulunduğu 26 ülkeden alım heyetleri katılacak. Bu ülkelerin hepsinin ayrı ayrı üreticilerimiz ve ihracatçılarımız için bir fırsat kapısı olabileceğinden, fuara katılacak firmalarımızın ellerindeki bu şansı çok iyi değerlendireceğine ve yeni pazarların kapısını da bu fuarla birlikte açabileceğimize inanıyorum." "Sadece üretmek değil, ihraç etmek de çok önemli" Antexpo Genel Müdürü Murat Özer de bu yıl ikincisini düzenleyecekleri fuarın verimli geçmesini diledi.
Murat Özer - 18.7.2019
Egeli ihracatçılardan İnterfresh Eurasia fuarına büyük ilgi
Tanıtım toplantısına Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Uçak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cengiz Balık ve Murat Ödül, Antexpo A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Fora, AntExpo A.Ş Genel Müdürü Murat özer ile Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçı Birliği üyesi ihracatçılar katıldı.
Murat Özer - 10.7.2019
Interfresh Eurasia Fuar'ı Hatay'da tanıtıldı
Antexpo AŞ Genel Müdürü Murat Özer ise ilki geçen yıl 12 bin metre kare alanda düzenlenen Yaş Sebze, Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı'nın Türkiye'nin tüm bölgelerinden katılımın olduğunu ve tüm yaş sebze ve meyve ihracatçı birliklerinin desteğini aldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Özer Haberleri | Murat Özer Kimdir - Haberler - Murat Özer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Özer kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuveyt Türk'ten yeni eser: Ayasofya'nın Nişânesi-Kazasker Mustafa İzzet.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 22:26:36. #1.14#
title