Murat Akkoyunlu Haberleri

Murat Akkoyunlu haber, Murat Akkoyunlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Akkoyunlu - 21.9.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
"HAK EDEN BİRİSİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM" Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu ise tiyatro severlerle doldu taştı. Devir teslim töreni için İzmir'den gelen Ahmet Yanar, "Çok özel bir günde burada olduğumuz için çok mutluyuz. Bu töreni izlemek için İzmir'den geldik. Hak eden birisi olduğunu düşünüyorum" dedi. Seyircilerden Sinem Saniye Durmaz da "Baba tiyatrodan takip ediyoruz kendisini. Kısa bir süre içerisinde devir teslim töreni oldu. Normalde 30 yılda bir oluyor. Merakla bekliyoruz" ifadelerini kullandı.  Tören öncesinde devir Şevket Çoruh'un, Rasim Öztekin'den kavuğu devralacağı haberini aldıktan sonra yaşadıklarını anlatan ve kavuğun bu zamana kadar ki sahiplerini gösteren kısa bir video da gösterildi. Devir teslim töreninin ardında ise başrollerinde Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu'nun yer aldığı 'Bir Baba Hamlet' oyunu sergilendi.
Murat Akkoyunlu - 25.8.2020
Baba Sahne'nin "Bir Baba Hamlet" Ve "Basit Bir Ev Kazasi" oyunları 3-6 Eylül'de
Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu'nun birlikte rol aldığı çok ödüllü komedi oyunu "Bir Baba Hamlet", dünya literatürünün en önemli oyunlarından biri olan "Hamlet"i şarkılarla, danslara, sürekli değişen bir dekorla ve kılıktan kılığa giren karakterlerle harmanlayıp tepetaklak bir yorumla sahneye koyuyor.
Murat Akkoyunlu - 12.8.2020
"Bir Baba Hamlet" ve "Basit Bir Ev Kazası" 20-22 Ağustos'ta
KüçükÇiftlik Park'ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe'de URU organizasyonuyla gerçekleştirilen KüçükÇiftlik Bahçe Tiyatrosu, 20-21 Ağustos'ta Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu'nun yüksek tempolu muhteşem bir performans sahneledikleri "Bir Baba Hamlet"e; 22 Ağustos'ta ise, Günay Karacaoğlu'na birçok ödül getiren ve yıllar boyunca yüzlerce kez sahnelenen "Basit Bir Ev Kazası"na ev sahipliği yapacak.
Murat Akkoyunlu - 25.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
'AMACINA ULAŞTI' Tuncay Şeker ile fotoğraf çeken Murat Akkoyunlu ise, "Verdiği pozlarla sosyal medyada gündem oldu.
Murat Akkoyunlu - 25.3.2020
Fenomen olan 'Bayburtlu dayı' yine sosyal medyanın gündeminde
'AMACINA ULAŞTI' Tuncay Şeker ile fotoğraf çeken Murat Akkoyunlu ise, 'Verdiği pozlarla sosyal medyada gündem oldu.
Murat Akkoyunlu - 25.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
'AMACINA ULAŞTI' Tuncay Şeker ile fotoğraf çeken Murat Akkoyunlu ise, "Verdiği pozlarla sosyal medyada gündem oldu.
Murat Akkoyunlu - 27.2.2020
Gaziantep ve Şanlıurfa'da kültür sanat
Sebastian Seidel'in yazdığı, Yücel Erten'in Türkçeye uyarladığı, Emrah Eren'in yönettiği oyunda, Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu rol alıyor.
Murat Akkoyunlu - 2.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan engellilerle bir araya geldi
Erdoğan'ın kabulüne katılanlar arasında, milli yüzücü Rana Bağdat, Kafkas-Zeybek Dans grubu üyeleri Uğur Sarıoğlu ve Dilek Oruçoğlu, doğuştan görme engelli olan ve Konya Şaziye Ak Camisinde 20 yıldan bu yana müezzinlik yapan Ali İnan, 19 farklı enstrüman çalabilen Talha Ekinci, doğuştan görme engelli "WeWalk" akıllı baston teknoloji şirketinin kurucu ortağı Kürşat Ceylan ile Çorum Belediyesi Engelli Merkezi'nde 5 yıldan bu yana öğrenim gören bedensel engelli Murat Akkoyunlu da yer aldı.
Murat Akkoyunlu - 14.11.2019
Gaziantep ve Malatya'da kültür sanat
Sebastian Seidel'in yazdığı Emrah Eren'in yönettiği oyunda, Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu rol alıyor.
Murat Akkoyunlu - 20.9.2019
Oyuncu şevket çoruh'a saldırıda yeni görüntü
İZMİR'de, oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun, köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grubun restoranda saldırısına uğradığı anların yeni görüntüsü ortaya çıktı.
Murat Akkoyunlu - 20.9.2019
Dha yurt bülteni-5
'GURBETÇİLERİMİZ YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRDÜ' Pastırmacı Fatih Şimşek ise gurbetçilerin pastırmaya yoğun ilgi gösterdiğini ifade ederek, "Kayseri'de Ağustos ayı bizlerin gurbetçileri beklediği dönemdir. Bu dönem yüksek ve başarılı geçti. İç piyasanın durumu onlarda olduğu için bu sene bizim yüzümüzü gerçekten güldürdüler. Bir gurbetçimiz uçakla gideceği zaman 3 kilo alacaksa, arabayla giden gurbetçimiz 8 kilo kadar pastırma ve sucuğu rahatlıkla alabiliyor. Bu da bizler için çok iyi oluyor. Onların tercihi genelde yağsız ve sırttan yapılan pastırma oldu." Görüntü Dökümü: -Gurbetçilerden detaylar -Kapalı Çarşı'dan detaylar -Esnaf Mustafa Tokluman ve Fatih Şimşek ile röportaj -Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile röportaj -Pastırma kesiminden detaylar -Diğer detaylar Haber-Kamera: Muhammed KISIR/KAYSERİ, =============================== Oyuncu Şevket Çoruh'a saldırıda yeni görüntü İzmir'de, oyuncular Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ile organizatör Serhat Aydoğdu'nun gittikleri restoranda köpeğe eziyet ettikleri gerekçesiyle uyardıkları grup tarafından darp edildikleri saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.
Murat Akkoyunlu - 18.9.2019
Dha yurt bülteni - 17
BUNUN BİR AŞK CİNAYETİ OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI  Duruşmanın ardından Elazığ Adliyesi önünde açıklamada bulunan Gergin'in yakınlarının avukatı İbram Gök, konuyla ilgili çok spekülasyon yapıldığına dikkat çekerek, bugün mahkemenin verdiği kararla bunun bir aşk cinayeti olmadığı ortaya çıktığını söyledi. Gök, "Bu sadistçe, hunharca iki tane ne olduğu belli olmayan insan müsveddesi kişilerin bir doktoru hiç yoktan yere öldürdüğü, canavarca öldürdüğü ve sonucu itibariyle ortadan kaldırma ve hatta daha ileri planları vardı. Her iki sanık hakkında da müebbet hapis cezasını mahkeme uygun gördü" dedi.  Görüntü Dökümü -------- Adliyeden görüntü  Genel ve detay görüntü Haber- Kamera: Erkan BAY/ELAZIĞ, ================= Çoruh'a saldıran grubun, restoranı birbirine kattığı görüntüler ortaya çıktı İZMİR'de, oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir grup tarafından saldırıya uğramalarının ardından, saldırgan grubun restorana da zarar verdiği, sandalye ve servis takımlarını restoranın içine fırlattıkları ortaya çıktı.
Murat Akkoyunlu - 15.9.2019
İzmir'de darp edilen şevket çoruh olayla ilgili görüntü paylaştı
İzmir'de meslektaşı Murat Akkoyunlu ile birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra gittiği restoranın önünde köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulunduğu bir grup tarafından saldırıya uğrayan oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabından olayla ilgili bir video paylaştı.
Murat Akkoyunlu - 15.9.2019
Dha yurt bülteni-4
Mehmet CANDAN/İZMİR, ================================= İzmir'de darp edilen Şevket Çoruh olayla ilgili görüntü paylaştı İzmir'de meslektaşı Murat Akkoyunlu ile birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra gittiği restoranın önünde köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulunduğu bir grup tarafından saldırıya uğrayan oyuncu Şevket Çoruh, sosyal medya hesabından olayla ilgili bir video paylaştı.
Murat Akkoyunlu - 15.9.2019
Dha yurt bülteni - 1
Görüntü Dökümü -------------------- -Kavga anı cep telefonu kamerası -Olay yerinden detaylar Haber-Kamera: Gürkay GÜNDOĞAN-Cüneyt ÖZFİDAN/KOZLU(Zonguldak), GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ =============================================== Oyuncu Şevket Çoruh'a İzmir'de saldırı 12)OLAYIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI İzmir'de, oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir grup tarafından saldırıya uğramasının ayrıntıları ortaya çıktı.
Murat Akkoyunlu - 15.9.2019
Oyuncu şevket çoruh'a izmir'de saldırı (3)
OLAYIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTIİzmir'de, oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir grup tarafından...
Murat Akkoyunlu - 14.9.2019
Dha yurt bülteni - 21
KOCAELİ ============= Oyuncu Şevket Çoruh'a İzmir'de saldırı (3) OLAYIN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI İzmir'de oyuncu Şevket Çoruh ile meslektaşı Murat Akkoyunlu'nun birlikte sahnelediği tiyatro oyunundan sonra, organizatör Serhat Aydoğdu ile gittikleri restoranın önünde, köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulundukları bir gup tarafından saldırıya uğramasının ayrıntıları ortaya çıktı.
Murat Akkoyunlu - 14.9.2019
Oyuncu şevket çoruh'a izmir'de saldırı (2)
OYUNCUYA SALDIRI ANLARINI ANLATTIİzmir'de, oyuncu Şevket Çoruh'un meslektaşı Murat Akkoyunlu ile birlikte gittiği restoranın önünde köpeğe eziyet ettikleri iddiasıyla sözlü uyarıda bulunduğu bir grup tarafından saldırıya uğramasının ardından olayın görgü tanığı olan restoran müdürü Erdoğan...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Akkoyunlu Haberleri | Murat Akkoyunlu Kimdir - Haberler - Murat Akkoyunlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Akkoyunlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dümbüllü Kavuğu'nun yeni sahibi Şevket Çoruh oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 17:17:25. #1.14#
title