MUHAMMED FATİH SAFİTÜRK HABERLERİ

MUHAMMED FATİH SAFİTÜRK HABERLERİ

Muhammed Fatih Safitürk haber, Muhammed Fatih Safitürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammed Fatih Safitürk

Muhammed Fatih Safitürk

Doğum Yeri Sakarya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1981 - 10.11.2002

Muhammed Fatih Safitürk Kimdir ?

1981 senesinde dünyaya gelen Muhammed Fatih Safitürk doğma büyüme Sakaryalıdır. İlk ve Ortaöğretim eğitiminin ardından kazandığı Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslar arası İlişkiler bölümünden 2004 senesinde başarılı bir şekilde mezun oldu. Safitürk, 2005 senesinde Ulaştırma Bakanlığı, Savunma sekreterliğinde memur olarak göreve başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhammed Fatih Safitürk - 12.9.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
'Zeytin Ana Vatanında Şahlanıyor' projenin yürütücülerinden Emine Tuncer ile makamında bir araya gelen Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hicabi Aytemür, sürdürülen projeyle Derik zeytinini daha güzel yerlere taşıyacağını söyledi. PKK'lı teröristlerce 10 Kasım 2016 günü makamına bırakılan bombanın infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün hayalinin Derik zeytinin dünyaya tanıtılması olduğunu hatırlatan Kaymakam Aytemür, şehit Kaymakam Safitürk'ün hayalini gerçekleştireceklerini söyledi.
Muhammed Fatih Safitürk - 14.8.2020
Son dakika haberi! Terör örgütü PKK, hain saldırılarıyla 36 yıldır kan döküyor
Sebze almak için evden çıktı, hayatını kaybetti Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 30 Ağustos 2015'te evinden sebze almak için çıkan 6. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Fırat Simpil, terör örgütü PKK mensuplarınca yola yerleştirilen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu yaşamını yitirdi. Eli kanlı örgüt, kaymakamı şehit etti Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhammed Fatih Safitürk'ün makam odasına 10 Kasım 2016'da PKK'lı teröristlerce yerleştirilen el yapımı patlayıcı infilak ettirildi.
Muhammed Fatih Safitürk - 17.7.2020
Derebucak'ta toplantı salonuna şehit kaymakamın ismi verildi
Konya'nın Derebucak ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nın toplantı salonuna şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün adı verildi.
Muhammed Fatih Safitürk - 10.7.2020
Son dakika haberleri! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "1000 Şehidimiz Adına 1000 Su Kuyusu Projesi"nin imza töreninde...
Programa, proje kapsamında ilk su kuyusuna adını veren şehit özel harekat polisi Ahmet Alp Taşdemir'in babası İbrahim Taşdemir ile şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk de katıldı.
Muhammed Fatih Safitürk - 22.6.2020
Sakarya Valisi Kaldırım, şehit kaymakam Safitürk'ün babasını ziyaret etti
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sakarya Valiliği görevine atanan Çetin Oktay Kaldırım, eşi Berihan Kaldırım ile şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk'ü evinde ziyaret etti.
Muhammed Fatih Safitürk - 18.6.2020
Köşeye sıkışan terör örgütü PKK, sivilleri hedef almaya devam ediyor
Eli kanlı örgüt, kaymakamı şehit etti Mardin'deki Derik Kaymakamlığında 10 Kasım 2016'da PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit düştü.
Muhammed Fatih Safitürk - 9.6.2020
Terör örgütü PKK yine sivilleri hedef aldı
Mardin'in Kızıltepe ilçesinde 12 Eylül 2015'te terör örgütü PKK'nın gençlik yapılanması mensuplarınca poşet içinde bir evin damına bırakılan patlayıcının ellerinde infilak etmesi sonucu 2 çocuk ağır yaralandı. Kızıltepe Devlet Hastanesine kaldırılan çocuklardan Tahsin Uray (9), müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Anne karnındaki bebeğin canına kastettiler Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde 13 Ocak 2016'da İlçe Emniyet Amirliği ve lojmanına teröristlerce bomba yüklü araçla gerçekleştirilen, bir polis memurunun şehit olduğu, biri 5 aylık bebek biri 4 ve diğeri 12 yaşında 3'ü çocuk 6 kişinin öldüğü saldırıda 39 kişi yaralandı. Kızılay Güvenpark yakınlarında 13 Mart 2016'da PKK'lı teröristlerce düzenlenen, 36 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıda yaralananlar arasında bulunan 6 aylık hamile Songül Yılmaz'ın karnındaki bebek, terör saldırılarının en küçük kurbanlarından oldu. Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde 10 Ağustos 2016'da polis servis aracına PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda anne, 2 kızı ve 2 torunu hayatını kaybetti, 5'i polis 12 kişi yaralandı. Eli kanlı örgüt, kaymakamı şehit etti Mardin'deki Derik Kaymakamlığında 10 Kasım 2016'da PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk şehit düştü.
Muhammed Fatih Safitürk - 24.5.2020
Sakarya'da şehit kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün ailesi kabir ziyareti yaptı
Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk, oğlunun kabrini ziyaret etti.
Muhammed Fatih Safitürk - 13.4.2020
Sakarya'da koronavirüs tedbirleri
Gelinen noktada koronavirüs salgınının yayılım hızı göz önüne alındığında ülke geneli için bugüne kadar alınan tedbirlere ilave olarak yeni tedbirlerin alınması, ek tedbirlerin planlanması ve uygulanması gerektiği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Bu amaçla, Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne (SAÜEAH) bağlanan Toyota Acil Yardım Hastanesinin yatak sayısının 55'den 90'a çıkarılması, SAÜEAH'ın erişkin yoğun bakım sayısının 107'den 200'e çıkarılması, Arifiye'de bulunan 1000 yatak kapasiteli Muhammed Fatih Safitürk yurdunun tüm personeliyle Pamukova Devlet Hastanesine tahsis edilmesi ve Pamukova Devlet Hastanesinin pandemi süresince burada hizmet vermesi, Kovid-19 Laboratuvar (PCR) testi pozitif çıkan, hastalık bulgusu göstermeyen veya hafif olan kişilerin 14 gün boyunca karantina amaçlı yurtta tutulması, Muhammed Fatih Safitürk yurdunda pandemi süresince internet erişimi ve Wi-Fi imkanının sağlanması, mahkemeler tarafından sağlık tedbiri kararı bulunan 18 yaş altı 171 çocuğun pandemi sürecinden sonra muayenelerinin yapılması ve 18 yaş altı çocuklara pandemi süresince sağlık tedbiri kararının çıkarılmaması, 970 yatak kapasiteli SAÜEAH yeni Kadın Doğum ek binası ile 1400 yatak kapasitesine çıkarılması kararlaştırıldı.
Muhammed Fatih Safitürk - 24.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-1
GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Haber: Nursima ÖZONUR/ANKARA, ======================================== YURT DIŞINDAN GELENLER SAKARYA'DA YURDA YERLEŞTİRİLDİ   SAKARYA'nın Serdivan ilçesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurda yurt dışından gelen 346 kişi ve 2 bebek yerleştirildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından gelen kişiler 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.  İngiltere'den uçakla İstanbul Havalimanı'na gelen kişiler yapılan sağlık taramalarının ardından otobüslerle Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait Sabahattin Zaim Öğrenci Yurdu'na getirildi. 346 kişi ve 2 bebek, yurt girişinde sağlık taramasından geçirildikten sonra odalarına yerleştirildi. Yurda yerleştirilen kişiler koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.   Yurt dışından yeni gelecek olanlarla birlikte Sakarya'da karantina altına alınacak kişi sayısının bin 993 olduğu belirtildi. Yurt dışından gelecek olan kişiler Arifiye ilçesindeki Muhammed Fatih Safitürk Öğrenci Yurdu ile Serdivan'da bulunan Rahime Sultan Öğrenci Yurdu, Sakarya Öğrenci Yurdu ve Sabahattin Zaim Öğrenci Yurdu'nda 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.
Muhammed Fatih Safitürk - 24.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-23
Yurt dışından Erasmus öğrenci kafilesi Sivas'a geldi (2) ÖĞRENCİLER YURDA YERLEŞTİRİLDİ Havalimanında sağlık ve pasaport işlemlerinin ardından öğrenciler yoğun sağlık tedbirleri altında kendileri için hazırlanan otobüslere bindirildi. Öğrenciler buradan Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kampüsü içerisinde bulunan 10 bin kişilik Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Başbakan Binali Yıldırım kampüsüne getirildi. Yurda yerleştirilen öğrenciler 14 gün boyunca yurtta gözlem altında tutulduktan sonra, hastalık belirtisi göstermeyenler memleketlerine gönderilecek.  Görüntü Dökümü: -Yurt binası -Öğrencileri taşıyan otobüslerin gelişi -Yurt kampüsüne girişleri -Otobüslerdeki öğrencilerin görüntüsü Haber-Kamera:  Hüsnü Ümit AVCI-Mert Taha VAROL/SİVAS, ==================================== Yurt dışından gelenler Sakarya'da yurda yerleştirildi SAKARYA'nın Serdivan ilçesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu'na ait yurda yurt dışından gelen 346 kişi ve 2 bebek yerleştirildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından gelen kişiler 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.  İngiltere'den uçakla İstanbul Havaalanı'na gelen kişiler yapılan sağlık taramalarının ardından otobüslerle Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait Sabahattin Zaim Öğrenci Yurdu'na getirildi. 346 kişi ve 2 bebek, yurt girişinde sağlık taramasından geçirildikten sonra odalarına yerleştirildi. Yurda yerleştirilen kişiler koronavirüs tedbirleri kapsamında 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.   Yurt dışından yeni gelecek olanlarla birlikte Sakarya'da karantina altına alınacak kişi sayısının bin 993 olduğu belirtildi. Yurt dışından gelecek olan kişiler Arifiye ilçesindeki Muhammed Fatih Safitürk Öğrenci Yurdu ile Serdivan'da bulunan Rahime Sultan Öğrenci Yurdu, Sakarya Öğrenci Yurdu ve Sabahattin Zaim Öğrenci Yurdu'nda 14 gün boyunca gözetim altında tutulacak.
Muhammed Fatih Safitürk - 17.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Rüşan Anıl ATAR- Can ÇELİK/ADANA, ============================== Şehit Kaymakam Safitürk'ün ismi, Silopi'de yaşatılıyor MARDİN'in Derik ilçesinde, PKK'lı teröristlerce görevi başındayken şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün ismi, Şırnak'ın Silopi ilçesinde yapılan köprüye verildi.
Muhammed Fatih Safitürk - 23.1.2020
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin davaya devam edildi
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesi Mardin'in Derik ilçesinde 10 Kasım 2016'da makam odasında PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede 11 Kasım 2016 günü şehit olmuştu.
Muhammed Fatih Safitürk - 30.12.2019
"Değişim Sürecimiz 2020'de Devam Edecek"
Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımız gereği, her ayın ilk haftasındaki Salı günleri düzenlenen Yeşilyurt Belediye Meclis Toplantılarımızın yanı sıra bütün ihalelerimizi resmi internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden canlı yayınlamaya başladık. Ülke çapında büyük ses getiren 'Şühedâ'nın Sesi'programımızda Şehit Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir'i, Şehit Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin'i, Şehit Eren Bülbül'ün kardeşi Çağlar Bülbül ile Şehit Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk'ü Malatya'lılarla buluşturduk.
Muhammed Fatih Safitürk - 20.12.2019
Şehit Kaymakam Safitürk'ün adı Sakarya'da okul kütüphanesine verildi
Mardin'in Derik ilçesindeki terör saldırısında görevi başındayken şehit edilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk adı, Sakarya'da okul kütüphanesine verildi.
Muhammed Fatih Safitürk - 19.12.2019
İBB kültür merkezlerinde bu hafta 60 etkinlik sanatseverlerle buluşacak
Tiyatro oyunları İBB Fatih Ali Emiri Kültür Merkezi'nde "Bir Kadın Uyanıyor", İBB Şile Kültür Merkezi'nde "Yılın Düğünü", İBB İdris Güllüce Kültür Merkezi'nde "Mor", İBB Başakşehir Kültür Merkezi'nde "Sarıkamış Beyaz Hüzün", İBB Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi'nde "Kuvayi Milliye Destanı", İBB Bülent Ecevit Kültür Merkezi'nde "Kadın", İBB Cem Karaca Kültür Merkezi'nde "Beş Sevim Apartmanı", İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi'nde "Öylesine Hikayeler", İBB Sarıyer Kültür Merkezi'nde "Ben Senim" ve İBB Yenibosna Dr.
Muhammed Fatih Safitürk - 18.12.2019
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Gazi Meclis, şehit anne ve babalarının mekanıdır"
Çelik, Twitter hesabında, PKK terör örgütünün şehit ettiği Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babası Asım Safitürk'ün video görüntülerini paylaşarak, şehitlerin ve şehit ailelerine işaret ederek, devletin ve milletin ebediyete kadar şehitlere şükran borçlu olduğunu vurguladı.
Muhammed Fatih Safitürk - 21.11.2019
İBB kültür merkezlerinde bu hafta 50 etkinlik sanatseverlerle buluşacak
Geniş repertuvarı ile çalışmalarını sürdüren Sibel Tüzün, Tuzla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde, 2003'te ilk albümünü "Su Misali" adıyla çıkaran yorumcu, besteci ve söz yazarı Orhan Ölmez, İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi'nde sahne alacak.
Muhammed Fatih Safitürk - 21.11.2019
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesine ilişkin davaya devam edildi
Kaymakam Safitürk'ün şehit edilmesi Mardin'in Derik ilçesinde 10 Kasım 2016'da makam odasında PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda, İçişleri Bakanlığınca Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk, ağır yaralanmış, kaldırıldığı hastanede 11 Kasım 2016 günü şehit olmuştu.
Muhammed Fatih Safitürk - 21.11.2019
Derik zeytini ödüllü yağa dönüşüyor
PKK'lı teröristlerce 3 yıl önce düzenlenen saldırıda şehit olan Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün dünyaya tanıtılması hayalini kurduğu zeytine Mardin Valiliği, Kaymakamlık, GAP Bölge Kalkınma İdaresi, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA), Tarım ve Orman İl ve İlçe müdürlüklerince önemli destek sağlandı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Muhammed Fatih Safitürk Haberleri | Muhammed Fatih Safitürk Kimdir - Haberler - Muhammed Fatih Safitürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammed Fatih Safitürk kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Mardin Artuklu'da 51 yıl sonra ilk kongre gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 00:41:50. #1.14#
title