MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı - Haberler
Haberi Paylaş

MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı

MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

MHP, Zonguldak Merkez’de Seçim İrtibat Bürosu’nu görkemli bir törenle açtı.

MHP, Zonguldak Merkez'de Seçim İrtibat Bürosu'nu görkemli bir törenle açtı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 7 Haziran seçim çalışmaları için Zonguldak Merkez'de Seçim İrtibat Bürosu'nu açtı. Partililerin ve vatandaşların katılımı ile gerçekleştirilen açılışa Milliyetçi hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Milletvekili Adayı Zeki Çakan, MHP Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen, MHP Milletvekili Adayı Meral Demirbaş, parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Seçim bürosunun açılışında konuşan MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Zonguldak'ı yönetmek için bir kez şans istediklerini ifade ederek şöyle konuştu:

"Kısa bir zaman sonra Zonguldak halkı kendini oylamaya gidiyor. Sizlere anlatmaya çalıştık Zonguldak'ta sorun ve sıkıntılar var diye bu sıkıntıları MHP olarak çözmek için çok güzel bir liste oluşturduğumuza inanıyoruz. Zonguldak kamuoyu bunu da işlemekte, bir kere Zonguldak'ı yönetmek için şans istiyoruz. Açıkçası bunu da hakkettiğimizi düşünüyoruz. 3 dönemdedir tek başına iktidar olmasına rağmen AK Parti sizlerden almış olduğu güvenoyunu hoyratça kullanmıştır. Zonguldak'ı sahipsiz bırakmış ve yalnız bırakmıştır. Yerelde CHP ise Zonguldak'ta bütünlüğü ve kardeşliği sağlayamamış ve beklenen hizmetleri verememiştir. İşte böylesi yaşanan süreçte sizlerin de katkı sağlayabileceği sizlerin de oy verebileceği çok değerli büyüklerimizle yola çıkmış bulunuyoruz. Ben açılışımıza katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum."

Ardından konuşan MHP Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen ise sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yola çıkarken tek bir hedefimiz vardı. Zonguldak'ta birinci parti çıkmak Türkiye'de iktidar olmak biz Zonguldak'ta buna inanıyoruz. Sizin de gördüğünüz gibi bir bütünlük içinde bu hedefe doğru ilerliyoruz. Her gittiğimiz yerde büyük bir sevgi var. Biz bu sevgiye layık olmak istiyoruz. Biz bu sevginin karşılığını vermek istiyoruz. Bu da anca hizmetle olacaktır. Bu nedenle hangi görüşte olursa olsun tüm Zonguldaklılar gelsinler bu hizmetin etrafından MHP çatısı altında toplansınlar inanın her şey çok daha güzel olacak. Bugün her kesimden arkadaşlarla konuştuğumuzda kimse hayatında memnun değil. Zonguldak'ın geldiği nokta ortada biz sizlere güveniyoruz. Sizde bizlere güvenin sizlere söz veriyoruz ki Zonguldak'ı hakkettiği yerlere çıkartacağız."

Zonguldak bölgesinde bu zamana kadar yapılmayanları yapmaya kararlı olduklarını ifade eden MHP Milletvekili Adayı Zeki Çakan, şunları söyledi:

"Zonguldaklı hemşehrilerimiz 1984 yılında bizlere görev verdiler. Yıl belediye başkanlığı yaptım. O beş yıl boyunca o kadar güzel iz bırakmışım ki o sevgi seli devam ediyor. Artık bu hükümetin gitme zamanı gelmiştir. MHP Zonguldak'ta birinci parti gelerek bizlere sorumluluk vererek belediye başkanlığında bıraktığımız izi ekip arkadaşlarımızla birlikte tekrar sizlere bırakarak gecemizi gündüzümüze katarak bugüne kadar bölgede yapılmayanları yaparak masaya yumruğumuzu vurarak yapmaya kararlıyız. Ben buraya gelerek bizlere vermiş olduğunuz destek ive teveccüh için çok teşekkür ediyorum."

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı yapıldı. Açılış kurdelesini Milliyetçi hareket Partisi İl Başkanı Hamdi Ayan, MHP Milletvekili Adayı Zeki Çakan, MHP Milletvekili Adayı Yavuz Erkmen kesti. Açılışın ardından Milletvekili adayları vatandaşlarla tokalaşarak sohbet etti. - ZONGULDAK

MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı

MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı

MHP Merkezde Seçim Bürosu Açtı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi, Zonguldak Merkez, Yavuz Erkmen, Zeki Çakan, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title