METİN ORAL HABERLERİ

Metin Oral haber, Metin Oral son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Oral

Metin Oral

Doğum Yeri Kocaeli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1968 - ...

Metin Oral Kimdir ?

1968 yılında İzmit' te doğdu. İlköğrenimini Safranbolu, orta öğrenimini İzmit'te tamamladı. Lise öğrenimini Ilgaz Lisesi'nde birincilikle bitirdi.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden 1992 yılında mezun oldu. Öğrencilik yıllarında lisanslı olarak sporla uğraştı. Doktor olarak mecburi hizmet görevini Siirt – Eruh'ta tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Oral - 30.7.2020
YAÜ ile Altınova Belediyesi arasında protokol imzalandı
Yalova Üniversitesi (YAÜ) ile Altınova Belediyesi arasında, "Altınova Bölgesi Yöresel Ürünleri Pazarlama ve Kadınların İstihdamı Projesi" kapsamında iş birliği protokolü imzalandığı bildirildi. YAÜ'den yapılan açıklamada, iş birliği protokolünün Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci ile Altınova Belediyesi Başkanı Metin Oral'ın katılımıyla imzalandığı belirtildi.
Metin Oral - 20.7.2020
BEÜ ile KOOP-İŞ Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
Toplantıya, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli, Genel Sekreter Zahid Kuldaş, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Taşdemir, Personel Daire Başkanı Metin Oral, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Metin Baş, Avukat Eyüp Yavuz, KOOP-İş Sendikası Van Şube Başkanı Ayhan Özbek, Van Şube İdari Sekreteri Mustafa Cengiz, Şube Mali Sekreteri Recep Baysa ve Disiplin Kurulu Üyeleri Nihat Gülsoy ile Hasan Fehmi Kara katıldı.
Metin Oral - 16.6.2020
Hersek Sahili, plaj sezonuna yeni önlemlerle girecek
Altınova Belediyesinden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı Metin Oral başkanlığında toplantı yapıldığı bildirildi.
Metin Oral - 15.6.2020
Altınova'da 167 bin yerli tohum fidesi dağıtıldı
Bu yıl dağıtılan 167 bin fidenin çoğalma imkanının bulunduğunu belirten Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, projeyi ilk kez 2018 yılında çiftçilere destek amaçlı başlattıklarını hatırlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Metin Oral Haberleri | Metin Oral Kimdir - Haberler - Metin Oral haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Oral kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Şeker'den Oral'a ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 08:33:38. #1.15#
title