MERT FIRAT HABERLERİ

Mert Fırat haber, Mert Fırat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mert Fırat

Mert Fırat

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 10.1.1981 - ...

Mert Fırat Kimdir ?

Şahabettin Mert Fırat, ya da bilinen adıyla Mert Fırat ( 10 Ocak 1981, Ankara), Türk tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu, senarist. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Mert Fırat Çerkes ve Arap kökenlidir.Babası 1980’li, yılların tanınmış arabesk sanatçılarından Nihat Fırat’dır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mert Fırat - 27.10.2020
Ortak Yapım Projesi'yle Türk tiyatrosuna yeni oyunlar kazandırılacak
Etkinlikte konuşmacı olarak DasDas'ın kurucularından oyuncu Mert Fırat, İKSV Genel Müdür Yardımcısı Yeşim Gürer Oymak, BKM Üst Yöneticisi (CEO) Zümrüt Aral Bekçe, Enka Sanat Direktörü Murat Ovalı ve Zorlu PSM Genel Müdürü Murat Abbas yer aldı.
Mert Fırat - 24.9.2020
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne doğru
Yönetmen Kıvanç Sezer, "İlk filmimi nasıl çektim?", oyuncu Damla Sönmez, "Türkiye'de kadın oyuncu olmak", yönetmen senarist Pelin Esmer, "Belgeselden kurmacaya, kurmacadan belgesele", yönetmen yapımcı senarist ve akademisyen Emin Alper, "Hikayeden sinemaya", yönetmen senarist İlksen Başarır ve oyuncu Mert Fırat, "Birlikte film yapmak üzerine" başlıklı söyleşilerle sinemaseverlerin karşısında olacak.
Mert Fırat - 22.9.2020
Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenecek özel tiyatrolar açıklandı
Ali Poyrazoğlu'nun "Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu", Behzat Uygur'un "Uygur Tiyatro", Cantuğ Türay'ın "Ritüel Sanat Merkezi", Cem Davran'ın "Halk Tiyatrosu Görsel Sanatlar Merkezi", Çiğdem Tunç'un "Çiğdem Tunç Tiyatrosu", Erdal Beşikçioğlu'nun "Tatbikat Sahnesi", Hakan Salınmış'ın "Tiyatro 1112 Garaj", Kerem Alışık'ın "Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu", Mert Fırat'ın "Dasdas", Nedim Saban'ın "Gusto Prodüksiyon", Yurdaer Okur'un "Entropi Sahne", Ahmet Yenilmez'in "YSM Sanat Etkinlikleri Prodüksiyonu" destek alan tiyatrolar arasında yer aldı.
Mert Fırat - 11.9.2020
Son dakika haberleri! Yoğun bakımdaki Başkan Böcek'e destek paylaşımı
SANATÇILARDAN DA DESTEK Oyuncu ve şarkıcı Şevval Şam da #TürkiyeSeninleMuhittinBöcek hastagıyla paylaşım yaparak, şu ifadelere yer verdi: "Sayın Muhittin Böcek'e acil şifalar diliyorum. Bir an önce yeniden sağlıkla görevine dönmesini diliyorum." Oyuncu Mert Fırat, başkan Böcek'in geçen sene Altın Portakal Film Festivali'nde çektirdiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, "En yakın zamanda sağlığına kavuşacağına şüphem yok.
Mert Fırat - 27.6.2020
Son dakika güncel: "9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı Online" Murathan Mungan'ın konuşmasıyla sona erdi
Oturumlara Türkiye'den katılan isimler ise Ahmet Çakmak, Ahmet Ümit, Banu Ünal, Berk İmamoğlu, Burcu Gündüz Masalacı, Burutay Kaya, Caner Eler, Cem Özyiğit, Cemil Sobacı, Cumhur Özdemir, Ebru Şenol, Edibe Usta, Emrah Kısakürek, Erol Aydın, Esen Arslandoğan, Gülgün Çarkoğlu, Haluk Hepkon, Hande Demirtaş, İlbay Kahraman, Kenan Kocatürk, Kıvanç Çınar, Kutbettin Bingölbalı, Dr. Melike Günyüz, Meriç Güleç, Mert Fırat, Mesut Özdemir, Metin Celal, Mine Soysal, Murat Bahadır, Murathan Mungan, Mustafa Nemutlu, Müge Sökmen, Münir Üstün, Özgür Akın, Reyhan Özmen, Rober Koptaş, Savaş Kılıç, Servet Düz, Sinan Çam, Şafak Pala, Tan Çağlayan, Taner Beyoğlu ve Yekta Kopan oldu.
Mert Fırat - 25.6.2020
Oyuncu Mert Fırat, "9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı"na katıldı
Ünlü oyuncu Mert Fırat ile Berk İmamoğlu, Kıvanç Çınar, Burutay Kaya ve Gülgün Çarkoğlu, "9. Türkiye Yayıncılık Kurultayı"na konuk oldu.
Mert Fırat - 8.6.2020
Dünya Serbest Dalış Rekortmeni Şahika Ercümen, "Sudaki Yaşam Savunucusu" seçildi
UNDP'nin Türkiye iyi niyet elçisi Mert Fırat'ın sunuculuğunu yaptığı toplantıda, Şahika Ercümen güzel bir amaç için bir araya gelindiğini belirterek, "Bu amacın parçası olmaktan çok mutluyum, dünyada görmek istediğim değişimin, sporla, sanatla, bilimle olabileceğine inanıyorum.
Mert Fırat - 27.5.2020
Sanatçılar, tiyatro emekçileri için şiir okudu
Ayşenil Şamlıoğlu, Birce Akalay, Burcu Biricik, Çağlar Çorumlu, Dağhan Külegeç, Demet Akbağ, Demet Evgar, Erdal Beşikçioğlu, Erkan Kolçak Köstendil, Genco Erkal, Haldun Dormen, Mehmet Aslantuğ, Mert Fırat, Metin Akpınar, Nurgül Yeşilçay, Ozan Güven, Serra Yılmaz, Songül Öden, Şebnem Bozoklu, Tilbe Saran'ın arasında bulunduğu isimler, Atilla İlhan, Nazım Hikmet, Pir Sultan Abdal, Rıfat Ilgaz gibi telif haklarının bağışlandığı 51 şairin şiirlerini seslendirdi.
Mert Fırat - 14.5.2020
Kültür sanata 33 yıllık destek kesintisiz sürüyor
Kampanyanın öncülerinden ve Tiyatro Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinden oyuncu Mert Fırat konuyla ilgili olarak "Anadolu Efes'e Tiyatro Kooperatifi adına kültür sanata kesintisiz desteğini bu dönemde de sürdürdüğü için teşekkür ediyoruz.
Mert Fırat - 9.5.2020
Festtogether Evde başladı
Konserler ve sohbetlerin yer alacağı dijital festivalin açılış konuşmasını evinden katılarak yapan oyuncu Mert Fırat, "Bugüne kadar birçok yerde birlikte olduk aslında, oyunlarda, konserlerde, festivallerde.
Mert Fırat - 29.4.2020
"Red'le Evdeyiz" online sohbetler serisi devam ediyor
Koronavirüs tedbirleri kapsamında günlerini evde geçirenler için Red ve DasDas iş birliğiyle düzenlenen "Red'le Evdeyiz" online sohbet serisinin ikinci bölümüne ünlü sanatçılar Mert Fırat ve Tuğrul Tülek konuk oldu.
Mert Fırat - 25.4.2020
Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, Instagram canlı yayınında talk show yaptı
Vodafone Red'in, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında evde kalanlar için DasDas iş birliğiyle hayata geçirdiği online talk show etkinliğinin ikincisinde oyuncu Mert Fırat ve Tuğrul Tülek, izleyicilerle buluştu.
Mert Fırat - 23.4.2020
"Red'le Evdeyiz" Mert Fırat ve Tuğrul Tülek ile sürüyor
Vodafone Red ve DasDas iş birliğiyle düzenlenen "Red'le Evdeyiz" online sohbet serisi, Mert Fırat ve Tuğrul Tülek ile devam ediyor.
Mert Fırat - 17.4.2020
Red ve DASDAS'tan sosyal medya sohbetleri
Vodafone Red ve DasDas iş birliğiyle düzenlenecek olan "Red'le Evdeyiz" online etkinlikleri kapsamında, 17 Nisan'da, Harun Tekin ile Koray Candemir, 24 Nisan'da Mert Fırat ile Tuğrul Tülek, 2 Mayıs'ta ise Didem Balçın ile Selen Uçer, Vodafone Red Instagram hesabında saat 22.
Mert Fırat - 31.3.2020
Sanatçılar, Kovid-19 mücadelesinde Kızılay'a "Sensiz Olmaz" diyerek destek verdi
Kızılay'ın "Sensiz Olmaz" mesajı ile yardımsever insanlara seslendiği filmlerin ilk bölümünde sanatçılar Demet Akbağ, Mert Fırat, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Açelya Akkoyun, Fikret Kuşkan, Bahtiyar Engin, Erkan Can, Menderes Samancılar, Güven Kıraç, Hakan Boyav ve Gizem Karaca yer alıyor.
Mert Fırat - 31.3.2020
Sanatçılar "Sensiz Olmaz" diyerek beraberlik mesajı verdi
Ünlülerden Kızılay'a büyük destek Koronavirüs ile mücadelede destek ve eylem planlarıyla milyonlarca kişinin yardımına koşan Kızılay'a destek devam ediyor. Gönüllüleri ve profesyonel kadrosuyla her türlü riske rağmen ilk günden beri sahada olan ve insanların yardımına koşan Kızılay, önemli bir projeye daha imza attı."Kızılay Sensiz Olmaz" filmi ile ünlü sanatçıları bir araya getirdi. Türkiye'nin tanınmış sanatçıları hiçbir karşılık beklemeden kamera karşısına geçerek, Kızılay'ı anlattılar. Kızılay'ın "Sensiz Olmaz" mesajı ile yardımsever insanlara seslendiği filmlerin ilk bölümünde ünlü sanatçılar; Demet Akbağ, Mert Fırat, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Açelya Akkoyun, Fikret Kuşkan, Bahtiyar Engin, Erkan Can, Menderes Samancılar, Güven Kıraç, Hakan Boyav ve Gizem Karaca yer alıyor.
Mert Fırat - 27.3.2020
YANINDAYIZ Derneği'nden erkeklere çifte mesaj!
YANINDAYIZ Derneği'nin kurucu üyelerinden Mert Fırat ve Dr.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mert Fırat Haberleri | Mert Fırat Kimdir - Haberler - Mert Fırat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mert Fırat kimdir, hayatı ve biyografisi. Ortak Yapım Projesi'yle Türk tiyatrosuna yeni oyunlar kazandırılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 20:50:09. #1.14#
title