Haber : Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu - Haberler

Haberi Paylaş

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

 - Güncelleme:

Modacı Nur Yerlitaş'ın vefatı dostlarını ve sanat dünyasını derinden sarstı. Ünlü isimler Yerlitaş'ın vefatı ile ilgili sosyal medyada birçok paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz sene beyin ameliyatı olduktan sonra tedavi görmeye devam eden ünlü modacı Nur Yerlitaş, hayatını kaybetti. Yerlitaş'ın ölümüyle büyük şaşkınlık yaşayan ünlü isimler ise sosyal medya hesabından yaşadıkları üzüntüyü paylaştı.

"Yıllarım, dostum, sırdaşım, yol arkadaşım, uğur böceğim, akıl hocam, kılavuzum ismin gibi nurlar içinde uyu inşallah. Başımız sağ olsun."

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Birlikte çalışma şansına sahip olduğum canım Nur'um nurlar içinde uyu. Işığın bol mekanın cennet olsun. Her zaman kalbimde olacaksın."

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"9 Şubat 2020 gecesi... Bir tanem benim, bir varız bir yokuz hayat... İsmin gibi nur içinde huzurla uyu canım benim seni çok özleyeceğiz."

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Ahh be Nur'um, Nur yüzlüm çok üzdün... Hep annemi sorardın, geçecek bu günler derdin... Deniz'im derdin uzun uzun... Melek kız derdin bana. Şimdi sen melek oldun. Ne diyeyim nasıl söyleyeyim bilmiyorum... Kalbim ağrıyor. Mekanın cennet olsun canım arkadaşım. Allah rahmet eylesin."

"Çok üzüldüm. Nurlar içinde uyu Allah rahmet eylesin."

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Canim Nurellam. İnanmak çok zor, seni çok seviyorum. Nurlar içinde uyu"

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Nur Yerlitaş'ı kaybetmişiz . Çok üzüldüm gerçekten en son gördüğümde gerçekten kötüydü. ama sağlam kalmaya çalışıyordu Mekanı Cennet olsun Nur ablacığım."

"Adın gibi nurlar içinde yat Nur'um"

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Erken olmadı mı Nur'um. Daha yapacak çok şey vardı. Nurlarda uyu Arkadaşım..."

"En son ziyaret ettiğimde, boş dünya Allah rahmet eylesin."

Modacı Nur Yerlitaş'ın ölümü, ünlü isimleri yasa boğdu

"Hiç çalışmadık bir yemek dahi yemedik uzun sohbetlerimiz hiç yok arada karşılaşmalarımız olurdu sadece zor günleri başladığında telefonla konuştuk o beni aradı teşekkür etti hiç samimi olmadığımız halde ekranda onu savunduğum için yalnızım dedi ailem var sadece gerisi boş dedi şimdi anlıyorum dedi bu dünyayı çok iyi tanıyan bilen güzel gözlü bir kadın geçti hayatımdan huzurlu uykular acıların bitti nur 11 ayın sultanında gittin bu dünyadan dua ile.... Güle güle Nur"

"Hayat ne garip ,bir varsın bir yok... Nur abla'm mekanın cennet olsun, çok üzüldüm çok..."

"Benim çok çok kıymetli ve özel arkadaşım... Moda Dünyasında kendine ait bir dönem açan, tarzı, yaratıcılığı, yenilikçi fikirleriyle fark yaratan, sahne ve show dünyasını öylesine benimsemiş ve muhteşem işler çıkarmış bir markaydın Sen. Bizlere güzellik katan kostümlerini, güzel kalbini ve dostluğunu unutmak mümkün değil. Bugün bu erken ayrılığın derin üzüntüsü içindeyim. Allah'tan rahmet diliyorum. Nurlar içinde uyu"

"Çok üzgünüm çok... Bir devir kapandı o bir efsane artık."

"Sevgili Nur Yerlitaş... Hep gülen yüzünle seni hatırlayacağız. Karşılaştığımızda 'Cengiz bey nasıl?' diye sorardın. Bende mutlaka bir gün Cengiz de tanışmak istiyor derdim... Ama kısmet olmadı, hayat işte. Mekanın cennet olsun, ışıklar içinde uyu."

"Nur'a buraya koyduğu son fotoğrafı ile veda edelim... Bu hayatta görebileceğiniz çok başka insanlardan bir tanesiydi Nur. Çok çok çok üzgünüm... Yattığı yer NUR olsun.... Güle güle NUR.....Seni çok özleyeceğim...."

"Ah ah canım Nur çok üzgünüm çok.Gösterimin son kostümlerini senin tasarlaman varmış kısmetimde.Bende çok değerli bir anı olarak kalacak. Mekanın cennet olsun güzel arkadaşım. Nurlar içinde yat"

Haberler.com - Magazin

Nur Yerlitaş Sosyal Medya DOST Partisi Ölü Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (57)

kamil amca:

kemo terapi den dolayı saçlarının olmadıgı bir resim var ve bu süreç beni çok yordu demiş işte benim stilimi yapıyordu bu süreçte bu piskolojiyle insan diyecegini seçemez

kamil amca:

kanserdi izleyenlere belli etmiyordu sadece bu lafıda yıprandıgı için söyledi zaten bu lafı söyledigin de kemo terapi alıyordu kemo terapi yıpratıcı bir süreç kanser kolay birşey degil yakın akrabanız yakalansa üzülürsünüz ama başkasının başına gelince yargısız infaz biraz kendinizi koyun yerine neler yaşadı

kamil amca:

bunu kemo terapi sürecinde söylemiştir belki izleyenlere belli etmiyordu belki kemo terapi ne kadar zor haberiniz yok galiba igneler filan yıpratıcı bir süreç kanser kolaymı ben hatırlıyorum bunu söylediginde kanser söylentileri çıkmıştı işte benim stilimi yapıyordu o yine de buna ragmen bırakmadı işine dört elle sarıldı siz de seyretmediniz mi siz izleyin diye kadın işini yaptı yine yaranamadı pes dogrusu

Tüm 57 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title