Haberler

MasterChef Murat Özdemir, Gözaltına Alındı!

Magazin Haberleri

MasterChef yarışmasından diskalifiye edilmesiyle gündeme gelen Murat Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Özdemir, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

MasterChef yarışmasından diskalifiye edilmesiyle gündeme oturan ve sosyal medyadan yaptığı canlı yayınlar ile adından söz ettiren Murat Özdemir, polisler tarafından gözaltına alındı. Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu iddiasıylagözaltına alınan Özdemir'in ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Biber gazı sıkılarak zapt edilebilen Özdemir, Acun Ilıcalı hakkında konuştuğu için gözaltına alındığını iddia etti. Özdemir o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Masterchef Murat Özdemir Gözaltına Alındı!

Murat Özdemir, 1973 yılında Bolu, Mengen'de dünyaya geldi. 3 ablası olan Murat Özdemir, aşçı bir aileden gelmektedir. 13 yaşında Kalyon Otel'de çalışmaya başlayan Özdemir, sonrasında Swissotel'de çalıştı.

Masterchef Murat Özdemir Gözaltına Alındı!

MasterChef Murat, 1996 yılında Brüksel'deki Türk Büyükelçiliği'nde 4 yıl çalıştı. Bu dönemde İngilizce ve Fransızca öğrenen Özemir, bir süre de Suudi Arabistan'ın Cidde şehrinde çalıştı.

Masterchef Murat Özdemir Gözaltına Alındı!

Murat Özdemir, 200 yılından 2002 yılına kadar Çırağan Oteli'nde Tuğra Restoran'da soğuk meze şefi olarak çalıştı. Ancak Özdemir işten kovuldu. Kovulduktan sonra Antalya'da bulunan Kremlin Palace WOW Otel'de İtalyan mutfağı şefi olarak çalışmaya başladı.Buradan da ayrılan Murat, Anlatya'da kendisine ait 'Bolulu Murat Şefin Köftecisi' isimli bir köfteci dükkanı açtı. Ardından pideci, nargile kafe ve Türk yemekleri restoranı da açan ve işeleyen Murat Özdemir'in işleri kötü gitmeye başlayınca 4 dükkanı da satarak İstanbul'a yerleşti.

MasterChef Murat Özdemir, Gözaltına Alındı!

Murat Özdemir, İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre farklı semtlerde pazarcılık yaptı. Zeytinyağlı yiyecekler satan MasterChef Murat bir süre sonra bu işi de bıraktı.

MasterChef Murat Özdemir, Gözaltına Alındı!

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz adlı yemek programına katılan ve tepkilere neden olan sözleri nedeniyle eleştirilen Murat Özdemir, programın finalinde programın sunucusu Onur Büyüktopçu tarafından kovuldu.

Masterchef Murat Özdemir Gözaltına Alındı!

MasterChef Murat olarak bilinen Murat Özdemir 3 kez evlendi. Bu evliliklerinden Zehra adında bir kızı bulunmaktadır.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

masterchef türkiye Sosyal Medya Magazin Haberler

title