Haberi Paylaş

Konya'da güzellik merkezi açmak isteyen Selin Ciğerci aldığı tepkiyle yıkıldı: Seni burada istemiyoruz

Magazin Haberleri

Güzellik merkezinin açılışı için Konya'ya giden Selin Ciğerci'ye Konyalı bazı sosyal medya kullanıcıları Twitter'da #selinciğerciyikonyadaistemiyoruz hashtagi açarak tepki gösterdi. Gelen tepkilerin ardından video yayınlayan Selin Ciğerci "Beni çok üzdünüz" dedi. Tüm bu gelişmelerin ardından Ciğerci sabah ilk uçakla Konya'ya uçtu.

Cinsiyet değiştirme ameliyatıyla adından söz ettiren, ardından kendi kozmetik markasını kurarak kısa sürede işleri büyüten Selin Ciğerci, güzellik merkezleriyle de adından söz ettiriyor. Artık birçok ilde merkezi bulunan Ciğerci, son olarak Konya'da açılış yapacağını duyurmuştu.

Konyalılar, Selin Ciğerci'nin duyurusunun ardından Twitter'da #selinciğerciyikonyadaistemiyoruz hashtagi açtı. Konya'da istenmediğine dair paylaşımları gören Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak büyük üzüntü duyduğunu dile getirdi.

Konya'da güzellik merkezi açmak isteyen Selin Ciğerci aldığı tepkiyle yıkıldı: Seni burada istemiyoruz

Konya'da şube açacağı için büyük heyecan duyan Selin Ciğerci şunları söyledi; Birisi bana 'Nerelisin?' diye sorduğu zaman, ben size yemin ederim İstanbulluyum değil Konyalıyım diyorum gururla. Ben Konyalı bir iş adamı gördüğüm zaman veya başarılı bir insan gördüğüm zaman, seviniyorum gurur duyuyorum sanki anam babam yani. Konya'da şube açmaya gidiyorum, birkaç olay oldu bilmiyorum haberiniz var mı? Ben çok üzüldüm. Bu arada benim amcam orada belediye başkanlığı da yaptı. Gider gelirdik Konya'ya. Biz bu kadar bağlıyız Konya'ya. Beni babam bir tek Konya şubesi açınca "Hayırlı olsun kızım" diye aradı. O haberleri gördüm üzüldüm. Bir söz vardır " Kul kırmak Kabe yıkmak gibidir". Ben oraya iş yeri açmaya geliyorum. İnsanlara istihdam sağlamaya geliyorum. Ben 500 kişiye, sadece şubelerimde çalışan hanımefendi sayısı 500'e yakın. O kadar insana istihdam sağlıyorum. Yapmayın, çok ayıp ve çok günah. İncittiğiniz yerden kırılırsınız" dedi.

Konya'da güzellik merkezi açmak isteyen Selin Ciğerci aldığı tepkiyle yıkıldı: Seni burada istemiyoruz

Öte yandan gelen tüm tepkilere aldırış etmeyen Selin Ciğerci sabah ilk uçakla Konya'ya uçtu.

Konya'da güzellik merkezi açmak isteyen Selin Ciğerci aldığı tepkiyle yıkıldı: Seni burada istemiyoruz

Zehra Yaşık
Editör Haberler.com - Magazin

Selin Ciğerci Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (17)

Murat Vural:

Güzellik salonlarının olduğu yerlerde şeytan ve belalar eksik olmaz . Yakında oraya taşra yağarsa hiç şaşırmam . Hz. Mevlana hazretlerinin kemiklerini sızlatmayın. Yallah Fransa'ya ...

Cevap Yaz116Yayından Kaldır
HÜSEYİNCAN YAŞAR:

bu konyanın türkiyeden dışlanması lazım.

Cevap Yaz71Yayından Kaldır
Murat Vural:

İstanbulu zehirlediler şimdi sırada Anadolu toprakları var . Bunların dükkanlarını işlemez hale getirin. Toplumun ahlakını bozmasınlar . Amaçları gençleri bozmak yoldan çıkarmak . Konya'da güzellik salonu açılamaz !!!

Cevap Yaz24Yayından Kaldır
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title