Haberler

  Justin Bieber ve Hailey Baldwin Bieber geleneği bozmadı: Şeffaf yırtmacı böyle korudu

  Güncelleme:

  AÇILIŞA BİRLİKTE GİTTİLER2018 yılında evlenmelerinden bu yana aşkları hiç eksilmeyen Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber, önceki akşam Batı Hollywood'da yine kameralar karşısındaydı.

  AÇILIŞA BİRLİKTE GİTTİLER

  2018 yılında evlenmelerinden bu yana aşkları hiç eksilmeyen Justin Bieber ile Hailey Baldwin Bieber, önceki akşam Batı Hollywood'da yine kameralar karşısındaydı. Bu kez, 27 yaşındaki Justin Bieber'ın bir arkadaşıyla birlikte girişimde bulunduğu yeni işinin açılışına katıldı genç çift.

  YARI TRANSPARAN ELBİSE

  Hem Justin Bieber hem de 24 yaşındaki Hailey Baldwin Bieber, tepeden tırnağa siyahlara büründü. Baldwin, gece için göğüs kısmı derin dekolteli, bacak kısmı ise transparan bir kıyafet tercih etti.

  KAMERALAR KARŞISINDA KORUMACI DAVRANDI

  Bir süredir, özellikle de kameralar karşısında eşine karşı sergilediği korumacı tavır ile dikkat çeken Justin Bieber, geleneğini yine bozmadı. Kameralar karşısında yürürken, iki eliyle eşine sarılıp, elbisesinin transparan bölümleri yüzünden zor anlar yaşamasını engellemeye çalıştı.

  HEP AYNI YÜRÜYÜŞ

  Justin Bieber ve Hailey Baldwin Bieber, uzun zamandır kameralar karşısında bu şekilde bir yürüyüş yöntemi sergiliyor. Bunun nedeni ise Justin Bieber'ın, paparazzilere yönelik iddiası. Ünlü şarkıcı, paparazzilerin, eşi Hailey Baldwin Bieber'ın uygunsuz fotoğraflarını çektiğini ileri sürmüş hatta bu yüzden onlarla tartışmıştı.

  YAKIN MESAFE

  Bu tartışmanın yaşandığı dönemden bu yana Justin Bieber, eşiyle birlikte yürürken onun yanından bir an olsun ayrılmıyor. Baldwin'in arkasında ya da hemen yanında, yakın mesafede durup elleriyle eşinin beline sarılarak yürüyor ünlü şarkıcı. Geçen yıl Justin Bieber, paparazzilerle bir tartışma yaşamıştı. İleri sürülenlere göre Justin Bieber ve 24 yaşındaki Hailey Baldwin Bieber, geçtiğimiz hafta sonu birlikte yemeğe çıktı. Batı Hollywood'da ünlülerin sık gittiği bir restoranda geçen salı günü baş başa yemek yedi çift.

  PAPARAZZİLERLE TARTIŞTI

  Daha sonra da çıkışta da kapının önünde onları görüntülemek için bekleyen paparazzilerle karşılaştılar. E! News'e yansıyan iddialara göre çift araçlarına binerken Hailey Baldwin'i görüntülemek isteyen bir paparazzinin objektifinin açısı da yanlış anlamalara neden oldu.

  İDDİAYI REDDETTİLER

  İşte bu sırada da Justin Bieber, birden paparazzilere "Hey çocuklar siz onun etek altı görüntülerini mi çekiyorsunuz?" diye sordu. Bunun üzerine paparazziler de hemen bu iddiayı reddetti. Fotoğrafçılardan biri "Aman Tanrım! Justin lütfen" diye tepki gösterdi Bieber'a. Bir başka fotoğrafçı da "Neden birisi böyle bir şey yapsın ki!" diye yanıt verdi. Justin Bieber de biraz daha sakinleşerek ona "Bu bir soruydu, tamam mı?" diye karşılık verdi. Paparazzilerden bir diğeri "Yemin ederim ki, kimse böyle bir şey yapmıyor" deyip Bieber'a isterse videolara bakabileceğini söyledi.

  KENDİNİ BASKI ALTINDA HİSSEDİYOR

  Her ne kadar sık sık paparaziler tarafından görüntülense de Justin Bieber'ın bu meslek grubuyla arası her zaman da iyi olmadı. Bieber, daha önce de paparazziler yüzünden kendisini baskı altında hissettiğini belirtmişti.

  "BU BİR SUÇTUR" İDDİASI

  Bieber "Paparazzilerden nefret ediyorum. Onlar ellerinde kameraları olan avcılara benziyor" demişlerdi. Bieber, 2011 yılında verdiği röportajda "Eğer biri sizi takip ediyorsa bu suçtur. Ama bu kişinin elinde kamera varsa sorun değilmiş gibi düşünülüyor. Ama bu konuda ben böyle düşünmüyorum" demişti.

  Kaynak: Hürriyet / Magazin

  Hailey Baldwin Justin Bieber Hollywood Haberler

  Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

  Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

  Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

  Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

  Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

  Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

  Bakmadan Geçme

  23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
  Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

  Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title