Haberler

Gözaltına alınan fenomen Gizem Bağdaçiçek, serbest kalır kalmaz skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam ediyor

Güncelleme:

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek, cinsel içerikli görüntülerinin sosyal medyada yayılması nedeniyle gözaltına alındı. Müstehcenlikle suçlanan fenomen ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Bağdaçiçek, skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam ediyor.

"Müstehcenlik" suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek, serbest bırakıldı. Evinden paylaşım yapan fenomen art arda skandal pozlara imza attı.

MÜHTEHCENLİK SUÇUNDAN GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek sosyal medyadan paylaştığı bir görüntüsü ile ilgili yapılan şikayetler nedeniyle Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından gözaltına alındı. Gizem Bağdaçiçek, cinsel içerikli görüntülerinin sosyal medyada yayılması nedeniyle gözaltına alındığı öğrenildi. Gizem B. "Müstehcenlik" suçundan yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

Gözaltına alınan fenomen Gizem Bağdaçiçek, serbest kalır kalmaz skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam etti

"ÖNCEDEN BU TARZ YAYINLAR YAPIYORDUM, ŞİMDİ YAPMIYORUM"

Gizem Bağdaçiçek'in sosyal medya platformlarındaki görüntüleri için; "Önceden bu tarz yayınlar yapıyordum, şimdi yapmıyorum" dediği öğrenildi.

Gözaltına alınan fenomen Gizem Bağdaçiçek, serbest kalır kalmaz skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam etti

PAYLAŞIMLARINA KALDIĞI YERDEN DEVAM ETTİ

İfadesi alınan Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı. Evine gelen fenomen skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam etti. Fenomen isim hayranlarından gelen "Geçmiş olsun" mesajlarına ise teşekkür etti.

Gözaltına alınan fenomen Gizem Bağdaçiçek, serbest kalır kalmaz skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam etti

Gözaltına alınan fenomen Gizem Bağdaçiçek, serbest kalır kalmaz skandal paylaşımlarına kaldığı yerden devam etti

Zehra Yaşık
Haberler.com - Magazin

Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500

Yorumlar (12)

vildan turker:

herkes istediği gibi yaşar ve dilediği şekilde davranır. sen rahatsız olursa girmezsin sayfasına olur biter. benim haberim bile yoktu bu kişi haber yapılana kadar. sayfasına girip bir göz attım. sadece edep sınırlarını çiğnemiş birisini gördüm bir daha da girmedim. siz de girip bakmayın. sorun kalmaz

99
70
yanıtYanıtla
Doğrucu deli:

bu da tiktokcu kesin

yanıt14
yanıt4
cihan acar:

Bu tür yayınları ücretli abone olunan özel sitelerde yapıyorlar herkesin girip bakacağı şeyler değil ücret ödemeleri gerekiyor. Yüzlerce kişi var orada bu kadın gibi diğerlerini de sorgulamaları gerekiyor paylaşımlar aynı. yada neden sorgulandı sadece bu kadın bunu da düşünmek bakmak lazım. Tek bu kadın mı mesele ayrımcılık neden. Bir insan ücret verip izlemek istiyor ise ben burada kadın neden sorgulanıyoru merak ederim. Kamuya açık bir yer değil.

88
14
yanıtYanıtla
BAHAR CANDAN DEĞİL:

Ükede ahlak kalmamış ama herkes ahlak bekçisi.

84
9
yanıtYanıtla
YİĞİT TÜRKALP:

KASA SAĞLAM.ACABA MOTOR NASIL.

68
18
yanıtYanıtla
Demir Acer :

Nasıl olur;)) kayış koparmış darma dağındir)) tamiri mümkün değil

yanıt48
yanıt9
YİĞİT TÜRKALP:

ONBİN BAKIMINI YAPTIR BİN.SENELERCE GÖTÜRÜR.... :))

yanıt40
yanıt9
Nidhogg Nors:

Skandal paylaşım derken? Herkes sizin çomar hayatlarınızı yaşamak zorunda mı?

13
36
yanıtYanıtla
İbrahim Gül:

keşke benimde böyle komşum olsa

23
16
yanıtYanıtla
Doğrucu deli:

hesabı kapatılmalı yasaklanmalı ceza böyle olmalı bence kesin çözüm

26
12
yanıtYanıtla
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title