Haberi Paylaş

30 Ağustos'ta ekrana dönecek olan Müge Anlı, Büyükşen cinayetinin bilinmeyenlerini anlatacak

Magazin Haberleri

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, yaz tatilinin ardından pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek. Anlı, 13 sezondur reyting rekorları kırarak sürdürdüğü programında ülkenin gündemine oturak Büyükşen cinayetiyle ilgili önemli gelişmeleri ve hiç konuşulmayan birçok ayrıntıyı ekrana getirecek.

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, 14. sezonuyla ATV ekranlarından 30 Ağustos Pazartesi günü sevenleriyle yeniden buluşacak. Geride bıraktığı 13 sezonda 3212 kaybı bulan, 930 aileyi kavuşturan ve 181 faili meçhul cinayeti çözen Müge Anlı, yeni sezonuna Türkiye'nin günlerce konuştuğu Büyükşen cinayeti ile başlayacak. Müge Anlı'nın programıyla Türkiye'nin gündemine gelen Metin ve Necla Büyükşen çifti cinayetindeki önemli gelişmeler ve daha önce hiç konuşulmayan pek çok ayrıntı ilk defa ekrana getirilecek.

Cinayete kurban giden çiftin doktor oğulları Osman Büyükşen'in çığlığına kulak vererek 10 deneyimli dedektiften oluşan özel ekibin kurulmasına aracılık eden Müge Anlı, operasyonların detaylarını, tutuklanan isimlerin cinayetle olan bağlantısını ve olay gecesi yaşananları görgü tanıklarıyla tek tek mercek altına alacak.

Faili meçhul cinayetlerin aydınlatılmasının yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile de yardıma muhtaç ve dezavantajlı bireyler için her daim yardım elini uzatan araştırmacı gazeteci Müge Anlı, yeni sezonda da iyilikte yarışmaya devam edecek. Hayata geçirdiği 'SEVGİ İZİ' projesiyle kaybolma riski yüksek bireyleri dakikalar içerisinde sevdiklerine kavuşturan Müge Anlı, Edirne'den Kars'a yürüme engeli olan vatandaşlar için tekerlekli sandalye dağıtımlarını da aralıksız sürdürecek.

30 Ağustos'ta ekrana dönecek olan Müge Anlı, Büyükşen cinayetinin bilinmeyenlerini anlatacak

Doğaya ve hayvanlara duyarlılığı ile büyük takdir toplayan Müge Anlı, tıpkı Sevgi İzi projesi gibi hayata geçirdiği 'PATİBULDULAR' ile yuvalarından ayrılan kayıp hayvanları da ailelerine kavuşturmaya devam edecek.

30 Ağustos'ta ekrana dönecek olan Müge Anlı, Büyükşen cinayetinin bilinmeyenlerini anlatacak

Yardımlarına hiç ara vermeden devam eden araştırmacı gazeteci Müge Anlı, ara verdiği dönemde de yardımlarını sürdürmüş; Akdeniz ve Ege bölgesinde günlerce süren orman yangınında felaketzedelerin yanında olmuştu. Programında başlattığı yardım kampanyasıyla 43 aşevi kuran Müge Anlı ve dostlarının kurduğu aşevleri ile Antalya, Muğla, Aydın, Isparta, Denizli, Osmaniye ve Hatay'da, 10 yangın bölgesinde yaklaşık yetmiş beş bin kişiye sıcak yemek ikramında bulunulmuştu.

30 Ağustos'ta ekrana dönecek olan Müge Anlı, Büyükşen cinayetinin bilinmeyenlerini anlatacak

Müge Anlı İle Tatlı Sert Büyükşen Ailesi Müge Anlı Atv Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Çınar Saraç:

RTÜK her programı kapatır ama ATV a haber bunlara dokunamaz , Müge anlı ve diğer hepsinin yayın hayatına son verilmeli

Cevap Yaz8728Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title