Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Rust filminin çekimlerinde oyuncu Alec Baldwin'in silahından çıkan mermiyle yaralanan yönetmen Joel Souza hastaneden taburcu oldu. Olay sonrası ilk kez görüntülenen ve açıklama yapan Souza, "Bize ulaşan yüzlerce insandan aldığımız yoğun sevgi karşısında minnettarım. İyileşmeme yardımcı olacak" dedi.

Dünyaca ünlü aktör Alec Baldwin, Rust filminde çekiminde sahne için kullandığı kurusıkadan çıkan gerçek mermilerle yardımcı yönetmen Halyna Hutchins'in ölümüne yönetmen Joel Souza'nın da yaralanmasına neden oldu. Tedavisi tamamlandıktan sonra ilk kez görüntülenen Souza, sessizliğini bozdu.

Olayda omzundan yaralanan Souza, ilk kez Los Angeles'taki evinin dışındayken görüntülendi. Kolu askıda olan yönetmen, film setinin bulunduğu Santa Fe şehrinde gerçekleşen olay sonrası aynı şehirdeki bir hastanede tedavi görmüştü. Cuma günü taburcu edilen Souza, yaptığı ilk açıklamada, "Sinema dünyasında, Santa Fe halkından ve bize ulaşan yüzlerce insandan aldığımız yoğun sevgi karşısında minnettarım. Kesinlikle iyileşmeme yardımcı olacak" dedi.

Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendi

Ünlü oyuncu Alec Baldwin geçen haftalarda Rust filminin çekimleri sırasında tabancadan çıkan mermilerle görüntü yönetmeni Halyna Hutchins'i vurarak öldürmüş ve yönetmen Joel Souza'yı yaralamıştı. Olayın yankıları sürerken, Hollywood yıldızı Alec Baldwin, yaşadıklarıyla ilgili açıklama yaptı. Geçtiğimiz gün evinden çıktıktan sonra çevresini saran gazetecilere kayıtsız kalmayan Baldwin, arabasından inerek gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Yaşanan kaza hakkında konuşan oyuncu, kazada hayatını kaybeden Hutchins'ten "arkadaşım" diyerek bahsetti. Olay yaşanmadan önce Hutchins ile birlikte yemek yediklerini söyleyen Baldwin, TV programları ve film setlerinde silah kullanımını kısıtlayan yeni önlemleri desteklediğini söyledi.

Yaşanan trajediyi "Trilyonda bir ihtimal gerçek oldu" şeklinde tanımlayan Baldwin bu tip kazaların çok nadir gerçekleştiğini vurguladı. Baldwin, gazetecilere, Santa Fe Şerif Ofisi tarafından kendisine "soruşturma hakkında konuşmaması emri verildiğini" vurguladı.

Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendi

Oyuncunun eşi, açıklama esnasında bir gazetecinin Baldwin'e soru sorarken kazada hayatını kaybeden Halyna Hutchins'in adını unutmasına tepki gösterdi. Araya giren öfkeli eş, "Bizi beklemek için bu kadar zaman harcıyorsanız onun adını bilmeniz gerekir" diye çıkıştı. Eşinin röportaj esnasında sık sık araya girmesinden rahatsız olan Alec Baldwin, "Bana bir iyilik yapar mısın? Soruyu ben yanıtlıyorum" dedi.

Öte yandan Alec Baldwin'in önceki gün 6 çocuğu ve eşi ile Cadılar Bayramı için poz verdi. Tüm dünya, görüntü yönetmeninin genç yaşta ölümünün şokunu tam olarak atlatamamış, polis de olayla ilgili soruşturmasını tüm hızıyla sürdürürken yapılan bu paylaşım sosyal medyada büyük tepkiyle karşılandı.

Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendi

Alec Baldwin'in dizi setinde yanlışlıkla yaraladığı yönetmen Joel Souza, ilk kez görüntülendiHalyna Hutchins

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Alec Baldwin, Silah, Kaza, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title