Haberler

Üsküdar Sahili'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Sergisi Açıldı

Güncelleme:

Üsküdar Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Sergide, darbe girişimi gecesinden fotoğrafların yanı sıra bir tankın ezdiği araç da sergileniyor. Üsküdar Kaymakamı, Belediye Başkanı, 15 Temmuz Derneği Başkanı, şehit aileleri ve gazilerin katıldığı sergi, 15 Temmuz'a kadar Üsküdar Sahili'nde ziyaret edilebilir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sergisi Üsküdar Sahili'nde açıldı

Üsküdar Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor.

İSTANBUL - Üsküdar Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Darbe girişimi gecesinden fotoğrafların yanı sıra 15 Temmuz'da bir tankın ezdiği araç da sergilendi.

Kuran tilaveti ile başlayan sergiye Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,15 Temmuz Derneği Başkanı İsmail Hakkı Turunç, şehit aileleri ve gaziler de katıldı. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Sergisi, 15 Temmuz'a kadar Üsküdar Sahili'nde açık olacak.

Sergi açılışında konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, "15 Temmuz Derneği, Üsküdar Belediyesi, Üsküdar Kaymakamlığı 15 Temmuz ile ilgili bir fotoğraf açıyoruz. Her fotoğrafın bir hatırası var, ama bu araç çok önemli, çok kıymetli bunu bütün dünyanın ve Türkiye'nin görmesi lazım. Bu ihanet şebekesinin o gece millete karşı nasıl bir kin ve nefretle hücum ettiğini ve nasıl bir alçaklıkla bu milletinin üzerine saldırdığının en açık örneği budur. Bu araçta bir anne ve iki tane yavrusu biri 7, diğeri de 9 yaşındaki vatandaş çocuklarıyla evine gidiyor gece 23 sularında, bu ihanet şebekesinin alçakları o tanklarla o tankın paletleriyle görüyorsunuz arazinin tam ortasından geçiyor. Arabada anne ve çocukları oturuyor ve acımasızca tankı bu arabanın üzerine sürüyorlar işte FETÖ ihanet şebekesi bu. Bu Aziz millete nefretleri bu ve bunlara Allah'ın inayeti, milletimizin dirayetini sayın Cumhurbaşkanımızın feraseti ve Allah'ın yardımıyla fırsat verilmedi. Bunlar başarılı olsaydı kim bilir neler olacaktı,işte örneği burada. Bunu aziz milletimizin görmesi lazım" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Kültür Sanat

Üsküdar Belediyesi Darbe Girişimi Demokrasi 15 Temmuz Üsküdar Kültür Sanat Haberler

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

İmamoğlu'ndan Bakan Yerlikaya'ya mülteci tepkisi: Verdiği rakama kendisi de inanmıyor

İmamoğlu'ndan Bakan Yerlikaya'ya mülteci tepkisi: Verdiği rakama kendisi de inanmıyor

Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı

Irak'a kaçmak isterken yakalandı! Adana'da 4 kişiyi öldüren damadın ifadesi ortaya çıktı

Otelde ölü bulunan kardeşlerden Ege'nin son görüntüsünde dikkat çeken detay

Otelde ölü bulunan kardeşlerden Ege'nin son görüntüsünde dikkat çeken detay

title