Kadir Yıldız Haberleri

Kadir Yıldız haber, Kadir Yıldız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Yıldız - 13.03.2021
GÜNDEM / 13 Mart 2021
(Vrnjacka Banja/16.30) 10- Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 18. haftası 4 maçla başlayacak. (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Ekonomide yeni rota çizildi Piri Reis Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu: "(Ekonomi Reform Paketi) Eskiye nazaran oldukça kapsamlı bir açıklama yapıldı. Enflasyonda büyümenin biraz daha öne çıktığı bir perspektif görüyorum. Makro hedefler; enflasyon, cari denge, bütçe dengesi ve istikrarlı büyüme olarak ortaya konuluyor. Altta da mikro bazlı önlemler var. Burada vergi tarafı olsun ya da sermaye piyasalarının gelişimi olsun önemli adımlar düşünülüyor" "Bundan sonraki süreçte en önemli şey izleme olacak. Türkiye'nin hayata geçirmeyi düşündüğü reformlarla ilgili uygulamada ilerleme kaydedilirse yatırım çekme açısından kıymetli olacak" Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burak Arzova: "Beklentilerimin üzerinde, detaylı bir çalışma geldi. Genel olarak ihtiyaçlara yanıt verildi" "Sorunlu kredisi olan, sıkıntı yaşayan şirketlerin hayatta kalabilmelerini temin için bankacılık sektöründe operasyonel yeniden yapılandırma ve firma rehabilitasyon fonksiyonlarının oluşturulmasından bahsedildi. Bunların hepsi bankacılık tarafında olası ortaya çıkabilecek aktif kalitesindeki bozulmaya yönelik ciddi adımlar" (Belgin Yakışan Mutlu/İstanbul) 2- TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal: "Virüs benzeri parçacıklara dayalı aşıda onayın ardından faz çalışmasına başlanacak" "Şu an Gebze'deki ilgili tesiste bunun klinik aşama için üretimler, GMP dediğimiz güvenilir koşullarda yapıldı. Şu an Sağlık Bakanlığımızın ilgili kuruluşu Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna, bu onayı verecek olan kuruma teslim edildi. İnşallah en kısa sürede bu onayın gelmesini bekliyoruz. Geldiği andan itibaren de faz çalışmalarına geçilecek" (Kadir Yıldız/Kocaeli) 3- Plastik poşetlerde kullanılacak logo ve sloganlara ilişkin ayrıntılar belli oldu Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca belirlenen kriterlere göre, "çevreci slogan" plastik poşetin yüzey alanın en az yüzde 65'ine, "sıfır atık logosu" ise bulundurulduğu yüzey alanın en az yüzde 15'ine yerleşecek büyüklükte olacak Yeni düzenlemelere uygun poşetlerin mevcut uygulamaya dahil edilmesi için 1 Temmuz'a kadar geçiş süreci belirleyen Bakanlıkça, 1 Ocak 2022'den itibaren kriterleri sağlamayan poşetlerin satışı yasaklanacak Barkodu olmayan poşet verenler ve farklı ücret talep edenler, ALO 181'e şikayet edilebilecek (Zehra Aydın Turapoğlu-Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Kadir Yıldız - 23.02.2021
GÜNDEM / 23 Şubat 2021
(Antalya/13.00) ÖZEL HABER 1- Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, merhum hocası İslam alimi Muhammed Emin Saraç'ı anlattı: "Bütün derdi İslam ile yoğrulmuş bir Anadolu'ydu. İstanbul medreseleriyle, alimleriyle meşhur olmuş bir Anadolu, gelecekte de aynı medeniyetin devam etmesi, o medeniyet birikimlerinin geleceğe taşınabilmesi konusunda adeta çırpınırdı. Bunun için gecesi gündüzü yoktu" "Hocamız, özlediği Türkiye'yi kısmen görmüş olmanın mutluluğunu taşıyordu son zamanlarda ve hamt makamında olduğunu söylüyordu. Sürekli Cenabıhakk'a bugünleri kendisine gösterdiği için hamt ediyordu" "Geleceği omuzlarında taşıyacak gençlerin yetişebilmesi için hem kendisi ders okuturdu hem de o gençlerin yetişebilmeleri için vakıf, dernek, eğitim faaliyetlerine fikren, madden destek olurdu" "Bundan sonra Emin Saraç Hoca olmayacak ama Emin Saraç Hoca'nın yetiştirdiği talebeler sayesinde bu ilim yolu devam edecek. Fatih Camisi'nde Emin Hoca'mızın okuttuğu dersler, onun talebeleri tarafından şu an okutuluyor" (Sefa Şahin/Ankara) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- YATIRIMCILARA ALTIN FIRSATLAR - Avusturya'nın Türkiye Ticaret Müsteşarı Georg Karabaczek: "Türk inşaat şirketleriyle iş birliğinde büyük potansiyel görüyoruz" "Jeopolitik konum ve güçlü lojistik bağların yanı sıra üretimde kaliteye verilen değer, iş gücü kapasitesi, başarılı mühendisler, doğu ülkelerine ve Afrika'ya erişim imkanı, Türkiye'ye yatırımı cazip kılan faktörler" (Zeynep Çetinkaya/Ankara) 3- GRAFİKLİ - KIŞ TURİZMİNİN GÖZDE MERKEZLERİ - İstanbul'a "komşu" kayak merkezi: Kartepe Doğal güzellikleriyle her mevsim farklı görüntüler sergileyen, Sapanca Gölü ve İzmit Körfezi'nin aynı anda izlenebildiği Kartepe'de kurulu kayak merkezinde 250 oda, 50 dağ evi ve 5 villa hizmet veriyor Kayak merkezi, Kocaeli kent merkezine 40, İstanbul'a 100 kilometre uzaklıkta yer alıyor Tatilcilerin yoğun olarak tercih ettiği kayak merkezi, 17 pist, 3 telesiyej ve 2 teleski, 2 kızak alanıyla hizmet veriyor Kayak merkezindeki pistlerde herhangi bir sebeple mahsur kalan, kaybolan veya yaralanan tatilciler için bölgede kar motorlarıyla JAK timleri görev yapıyor (Kadir Yıldız/Kocaeli) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Kadir Yıldız - 21.08.2020
ESHOT'ta yeni atamalar
İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, organizasyon şemasını revize etti.
Kadir Yıldız - 05.08.2020
Türk Silahlı Kuvvetlerinde 127 general ve amirale yeni görev
Deniz Kuvvetleri Komutanlığındaki atama kararlarına göre Yüksek Askeri Şura'nın bu yılki toplantısında korgenerallikten orgeneralliğe terfi eden Donanma Komutanı Ercüment Tatlıoğlu, bu göreve yeni rütbesiyle devam edecek. Güney Deniz Saha Komutanı Koramiral Aydın Şirin, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığına, Genelkurmay Lojistik Başkanı Tümamiral Kadir Yıldız, Güney Deniz Saha Komutanlığına atandı.
Kadir Yıldız - 03.07.2020
GÜNDEM / 3 Temmuz 2020
(Denizli/21.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- KOVİD-19 HASTALARI YAŞADIKLARINI ANLATIYOR - "Hayatın gözünün önünden geçiyor" Kocaeli'de koronavirüse yakalanan Kartepe Sağlık Müdürü Harun Arslan, tedavisinin ardından hastalığı yenmenin ve görevine yeniden başlamanın sevincini yaşıyor Doktor Arslan: "Kovid-19 pozitif olduğumu öğrenmeden önce arkadaşlarla sohbet ediyorduk. Laboratuvardan aradılar, test sonucumun pozitif çıktığı söylendi. Bir anda çevremdeki insanlar kaçıştı. Anında tek başına kalıyorsun. Can tatlıdır, bunu yaşamaya gerek yok" "Hayatın gözünün önünden geçiyor. Sürekli sevdiklerini düşünüyorsun, hayatında keşkelerin ne kadar çok olduğunu anlıyorsun" (Kadir Yıldız/Kocaeli) 2- İTİRAFÇILARIN DİLİNDEN FETÖ'NÜN KARANLIK YÜZÜ: Eski savcı, örgütün yargıdaki "kirli hesapları"nı anlattı Gaziantep'te FETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında dava açılan ve etkin pişmanlık hükümleri kapsamında ifade veren eski savcı Ö.
Kadir Yıldız - 08.06.2020
Gümüşhane İl Genel Meclisi 2 aylık aradan sonra toplandı
Yapılan oylama sonucunda Plan ve Bütçe Komisyonuna AK Parti'den Hüseyin Bedir, Mahmut Zengin, Kadir Yıldız, Bahtiyar Soylu, MHP'den Kürşad Karabıçak, Yakup Mehmani Aygün, Bayram Yiğit, İmar ve Bayındırlık Komisyonuna AK Parti'den Mihdat Uçan, Reşat Çalışkan, Mehmet Emin Erdoğdu, Tuncay Taşdemir, MHP'den Kemal Emiroğlu, Bayram Yiğit, Coşkun Korkmaz, Çevre ve Sağlık Komisyonuna AK Parti'den Tuncay Taşdemir, Sami Tuncay, Reşat Çalışkan, MHP'den Kemal Emiroğlu, Vedat Soner Başer, Eğitim, Kültür, Spor ve Sosyal Hizmetler Komisyonuna AK Parti'den Hüseyin Bedir, Mahmut Zengin, Bahtiyar Soylu, MHP'den Kürşad Karabıçak, Bayram Yiğit, Tarım Hizmetleri Komisyonuna AK Parti'den Kadir Yıldız, Tuncay Taşdemir, Sami Tuncay, MHP'den Yakup Mehmani Aygün, Coşkun Korkmaz oy birliğiyle seçildi.
Kadir Yıldız - 27.05.2020
Şehit ailelerine berat takdim edildi
Aksaray Valisi Ali Mantı, şehit Jandarma Uzman Çavuş Eyüp Fidan ve Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız'ın ailelerine şehitlik beratı takdim etti.
Kadir Yıldız - 22.05.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Camilerden yapılan 'müzik' yayınına vatandaştan tepki  İZMİR'de, 2 gündür üst üste farklı ilçelerde bulunan camilerin merkezi sistemine müdahale edilerek müzik yayını yapılmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Bornava ilçesinde, cami minaresinden Selda Bağcan'ın 'Yuh Yuh' şarkısının çalındığı ileri sürülürken, o sırada cep telefonu ile görüntü alan vatandaşlardan Kadir Yıldız (35), "Yani birilerin bunu bilinçli ve kasıtlı yaptığını düşünüyorum" dedi.
Kadir Yıldız - 22.05.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Merkezi sistemden görüntüler Merkezi sistemdeki jammerdan görüntü Camilerden ve cemaatten görüntüler Cami cemaatinden röportajlar Muhabir Davut CAN'ın anonsları Genel ve detay görüntü Haber: Davut CAN - Nevra UÇKAÇ - Kamera: Tekin GÜRBULAK - Ahmet TURHAN ALTAY / İZMİR, ========================== CAMİLERDEN YAPILAN 'MÜZİK' YAYININA VATANDAŞTAN TEPKİ İZMİR'de, 2 gündür üst üste farklı ilçelerde bulunan camilerin merkezi sistemine müdahale edilerek müzik yayını yapılmasına vatandaşlar tepki gösterdi. Bornava ilçesinde, cami minaresinden Selda Bağcan'ın 'Yuh Yuh' şarkısının çalındığı ileri sürülürken, o sırada cep telefonu ile görüntü alan vatandaşlardan Kadir Yıldız (35), "Yani birilerin bunu bilinçli ve kasıtlı yaptığını düşünüyorum" dedi.
Kadir Yıldız - 22.02.2020
Kılıçdaroğlu'ndan İdlib şehitlerinin ailelerine başsağlığı telefonu
Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayrıca, İdlib şehitleri Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız, Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Halil Açıkgöz ve Piyade Uzman Çavuş Davut Özcan'ın ailelerini de telefonla aradığı, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine de başsağlığı dileklerini ilettiği kaydedildi.
Kadir Yıldız - 07.02.2020
Van'daki çığ felaketinde şehit olan Uzman Onbaşı Süslü, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpaslan Kavaklıoğlu, Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray milletvekilleri Cengiz Aydoğdu ve İlknur İnceöz, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Belediye Başkanı Evren Dinçer, Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Şakir Uslu, 5 Şubat'ta defnedilen İdlib şehidi Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız'ın babası Atay Yıldız ve eşi Türkan Yıldız ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kadir Yıldız - 06.02.2020
Kılıçdaroğlu, İdlib'de şehit olan askerlerin ailelerine başsağlığı diledi
CHP'den yapılan açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun İdlib bölgesinde şehit düşen, Ulaştırma Uzman Çavuş Gökhan Orhan, Uzman Çavuş Halil Demir, Piyade Uzman Çavuş Onur Şükrü Özler, Ulaştırma Uzman Çavuş Uğur Katran, Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız, Piyade Uzman Çavuş Serkan Deprem ve İstihkam Onbaşı Uğur Kurt'un aileleri ile telefonda görüşerek, başsağlığı dileklerini ilettiği belirtildi.
Kadir Yıldız - 05.02.2020
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Kadir Yıldız, Aksaray'da son yolculuğuna uğurlandı
Rejim unsurlarınca İdlib'de gerçekleştirilen yoğun topçu ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız, memleketi Aksaray'da defnedildi.
Kadir Yıldız - 05.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Piyade Uzman Çavuşu, Aksaray'da 15 bini kişi uğurladıSURİYE'nin İdlib kentinde, rejim güçlerinin saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldız'ın (25) cenazesi memleketi Aksaray'da yaklaşık 15 bin kişi tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
Kadir Yıldız - 05.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailelerine başsağlığı mesajı
Alınan bilgiye göre, Erdoğan, İdlib'de şehit olan askerler Halil Demir, Onur Şükrü Özler, Gökhan Orhan, Uğur Katran, Serkan Deprem, Uğur Kurt, Kadir Yıldız ve tır şoförü İsmail Akatay'ın ailelerine başsağlığı mesajı gönderdi.
Kadir Yıldız - 04.02.2020
Milli Savunma Bakanı Akar'dan İdlib şehitleri için başsağlığı mesajı
Akar, bakanlığın Twitter adresinden "Sizi toprağa değil, yüreğimize gömdük. Vatan size minnettardır." başlığıyla, Piyade Uzman çavuşlar Halil Demir ve Şükrü Özler, İstihkam Uzman Çavuş Serkan Deprem, Ulaştırma Uzman çavuşlar Uğur Katran ve Gökhan Orhan, Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız ile İstihkam Onbaşı Uğur Kurt'un fotoğraflarını paylaştı.
Kadir Yıldız - 04.02.2020
Bakan Akar'dan İdlib şehitleri için başsağlığı mesajı
Bakan Akar, Suriye rejiminin İdlib'deki saldırısında şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Halil Demir, Uzman Çavuş Serkan Deprem, Uzman Çavuş Gökhan Orhan, Uzman Çavuş Uğur Katran, Piyade Uzman Çavuş Onur Şükrü Özler, Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yıldız ve Uzman Onbaşı Uğur Kurt için başsağlığı mesajı yayımladı.
Kadir Yıldız - 04.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------- Şehidin evi Evin üzerindeki Türk Bayrakları  Evin önündeki kalabalık  Şehit ailesinin ağlamaları Genel ve detay görüntüler Haber: Hasan KIRMIZITAŞ - Kamera: Kadir GÜNEŞ -GAZİANTEP ================================ Aksaray'a şehit ateşi düştü   SURİYE'nin İdlib kentinde, rejim güçlerinin saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldız'ın (25) acı haberi, memleketi Aksaray'da yaşayan ailesinden ağabeyi Barış Yıldız'a verildi.
Kadir Yıldız - 03.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Aksaray'a şehit ateşi düştü SURİYE'nin İdlib kentinde, rejim güçlerinin saldırısında şehit olan askerlerden Piyade Uzman Çavuş Kadir Yıldız'ın (25) acı haberi, memleketi Aksaray'da yaşayan ailesinden ağabeyi Barış Yıldız'a verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kadir Yıldız Haberleri | Kadir Yıldız Kimdir - Haberler - Kadir Yıldız haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Yıldız kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Büyükakın, Şehit annelerini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 05:20:42. #1.15#

title