İrem Derici, Eski Kocasının Barışma Sinyallerini Karşılıksız Bırakmadı

İrem Derici, Eski Kocasının Barışma Sinyallerini Karşılıksız Bırakmadı

Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici ile evliyken yaşadığı evden fotoğraf paylaştı. İrem de balayından bir fotoğraf paylaşınca "İkili barışıyor mu?" sorusunu akıllara getirdi.

Sosyal medyayı hesabını sık sık kullanan şarkıcı İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile çıktığı balayı tatilinden tekli fotoğrafını paylaştı. İrem'den önce de Esendemir eski evlerindne fotoğraf paylaşınca i"kili barışıyor mu?" dedikoduları patlak verdi.

KALP EMOJİLERİ KOYDU

İrem Derici, eski eşi Rıza Esendemir ile 2014 senesinin Eylül ayında evlenmiş ve çift Maldivler'e balayı tatiline çıkmıştı. İrem Derici, 2016 senesinde boşandığı Rıza Esendemir ile birlikte gittikleri Maldivler tatilinden bir fotoğrafını paylaştı. İrem Derici'nin yaptığı bu paylaşımda en dikkat çeken detay ise fotoğrafın üzerine mavi ve pembe emojili kalp koyması oldu.

ESKİ EŞE GÖNDERME Mİ YAPTI?

Rıza Esendemir ile beklenmedik bir şekilde ayrılan ve kısa sürede Lider Şahin ile yeni bir beraberlik yaşamaya başlayan İrem Derici'nin "Bugün arsız arsız TBT yapacağım, kör edeceğim hepinizi" yazıp yaptığı paylaşımı takipçilerini hayli şaşırttı. Derici'nin bu paylaşımla eski eşine mesaj yollamış olma ihtimali gündeme geldi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Rıza Esendemir, sosyal medya hesabı üzerinden İrem Derici ile evliyken birlikte yaşadığı evin balkonundan bir fotoğraf paylaştı. Bu fotoğraf sonrası ise İrem Derici'den beklenmedik bir atak geldi. Derici'de Rıza Esendemir, gibi eski mutlu olduğu günlere gönderme yaparak bir fotoğraf paylaştı. İkilinin yaptığı karşılıklı bu paylaşımlar akıllara yeniden bir araya gelecekler mi sorusunu getirdi.

Rıza Esendemir'in paylaşımı:

İrem Derici'nin paylaşımı:

İkilinin balayı tatilinden fotoğrafları:

Kaynak: Sözcü