HÜSEYİN DÜZGÜN HABERLERİ

Hüseyin Düzgün Haberleri

Hüseyin Düzgün haber, Hüseyin Düzgün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Düzgün 4.6.2020
Kars'ta özenle bakılan "bilikler" ilk kez merayla buluştu
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, ilkbahar aylarının gelmesiyle kaz yavrularının yumurtadan çıktığını söyledi.
Hüseyin Düzgün 1.6.2020
Besiciler çiçeklerle süslenen yaylalarına kavuşuyor
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'de büyükbaş ve küçükbaş hayvan varlığında Kars'ın önemli yere sahip olduğunu söyledi.
Hüseyin Düzgün 29.5.2020
Doğu Anadolu'nun gölleri Akdeniz'in balıkları ile şenlenecek
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, proje kapsamından 85 bin sazan balığını 4 bölgedeki göllere saldıklarını söyledi.
Hüseyin Düzgün 21.5.2020
Toroslarda artan sıcaklarla koyun kırkma mesaisi başladı
Küçükbaş hayvan üreticisi Hüseyin Düzgün, AA muhabirine, koyunların sıcaklardan etkilenmemesi, et ve sütlerinin artması amacıyla yünlerini kırkmaya başladıklarını söyledi.
Hüseyin Düzgün: Bayramda ekmek israfına dikkat!Hüseyin Düzgün 21.5.2020
Hüseyin Düzgün 14.5.2020
Devlet desteğiyle yüzleri gülen çiftçiler üretime devam ediyor
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de çeşitli önlemlerin alındığını hatırlattı.
Hüseyin Düzgün 10.5.2020
İş adamından Covid-19 dolayısıyla zor günler geçiren fırıncılara destek
- İş adamından Covid-19 dolayısıyla zor günler geçiren fırıncılara destek Sivas'ta ismini açıklamak istemeyen hayırsever iş adamı, Covid-19 salgını süresince iş yerleri kapalı olan fırın çalışanlarına 80 Bin TL'lik hediye çeki ve 20 Bin TL'lik un yardımda bulundu SİVAS - Sivas'ta ismini açıklamak istemeyen hayırsever iş adamı, Covid-19 salgını süresince iş yerleri kapalı olan fırın çalışanlarına 80 Bin TL'lik hediye çeki ve 20 Bin TL'lik un yardımda bulundu. Sivas'ta bir iş adamı Korona virüsü salgını sebebiyle zor durumda kalan fırın çalışanlarını unutmadı. İsmini açıklamak istemeyen hayırsever, salgın dolayısıyla kapalı fırınların çalışanlarına 200 TL'lik hediye çeki ve 25 kilogram un dağıttı. Zor günler geçiren fırın çalışanlarına 80 Bin TL'li hediye çeki ve 20 Bin TL'lik un dağıtan hayırsever toplamda 100 Bin TL'lik yardımda bulundu. Yardım, Sivas Pidecileri Koruma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Hüseyin Düzgün tarafından fırında çalışanlara ve fırın sahiplerine teslim edildi.
Hüseyin Düzgün: Sivas'ta Ramazan pidesi 2 TLHüseyin Düzgün 23.4.2020
Hüseyin Düzgün: Sivas'ta Ramazan pidesi 2 TLHüseyin Düzgün 23.4.2020
Hüseyin Düzgün 17.3.2020
Kars'ta 1 milyon hayvan aşılanacak
Kars Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, "Kars Hayvan Sağlık Zabıtası Komisyonu kararıyla, aşılama süresini hızlı ve toplu yapmak için hayvan hareketliliğini durdurma kararı alınmıştı.
Hüseyin Düzgün: Kars Vali Öksüz'den gıda denetimiHüseyin Düzgün 21.2.2020
Hüseyin Düzgün: TFF 1. Lig: Bursaspor: 2 - Hatayspor: 1Hüseyin Düzgün 28.12.2019
Hüseyin Düzgün 16.10.2019
İstanbul'dan köyüne döndü, büyük başarıya imza attı
VALİ, ZİYARET ETTİ Kars Valisi Vali Türker Öksüz, Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün ile birlikte, kent merkezine 45 kilometre mesafedeki köye giderek Yakın ailesini ziyaret etti.
Hüseyin Düzgün 16.10.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
YALÇINLAR KÖYÜ'NE İLK KEZ VALİ GELDİ Köye Dönüş projesiyle başarılı olan Songül Yakın'ı tebrik etmek için Vali Türker Öksüz, kent merkezine 45 kilometre uzaklıktaki Yalçınlar Köyü'ne gitti. Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün ile Yalçınlar Köyü'ne giden Vali Öksüz'ü muhtar Tekin Çiftçi ve Yakın ailesi karşıladı.
Hüseyin Düzgün 27.9.2019
Türkiye'nin yöresel peynirleri Kars'ta buluştu
Vali Öksüz ve beraberindeki Kars Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün ve diğer yetkililer stantları gezerek peynirler hakkında bilgi aldı.
Hüseyin Düzgün 22.8.2019
Kars'ta, yüzde 50 hibe destekli proje başvurusu başladı
Tarım ve Orman Kars İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, yüzde 50 hibe destekli proje başvurusu hakkında yaptığı açıklamada, "Yatırım konuları, tarımsal ve hayvansal ürünlerin işlenmesi depolanması ve paketlenmesine dönük yeni proje, tamamlama veya kapasite artırımını içermektedir.
Hüseyin Düzgün: Bayramda ekmek israfına dikkatHüseyin Düzgün 10.8.2019
Hüseyin Düzgün 25.7.2019
Kars'ta hibe destekli modern ahır yapımı
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığının çalışmaları kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığına yapılan hibe desteği ile ahır yapımı, boğa ve damızlık koç alımı başvurularının sonuçlandığını söyledi.
Hüseyin Düzgün 8.7.2019
Kars'ta 'Anadolu Peynirleri Buluşması'
SUSUZ MUTFAĞI TANITILDI Vali Türker Öksüz, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün ve davetlilerin de katıldığı festivalde Susuz'a özgü yöresel yemekler ikram edildi.
Hüseyin Düzgün 8.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Vali Türker Öksüz, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün ve davetlilerin de katıldığı festivalde Susuz'a özgü yöresel yemekler ikram edildi.
Hüseyin Düzgün 7.7.2019
Doğuda kurbanlık sevkiyatına sıkı denetim
Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kars'ın Türkiye'de hayvancılığın önemli merkezlerinden olduğunu söyledi.
Hüseyin Düzgün: Kars'ta Balık Avı Yasağı BaşladıHüseyin Düzgün 15.5.2019
Şu an buradasınız: Hüseyin Düzgün Haberleri | Hüseyin Düzgün Kimdir - Haberler - Hüseyin Düzgün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Düzgün kimdir, hayatı ve biyografisi. Kars'ta Kavılca buğdayı dönemi başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 10:36:39. #1.15#
title