HÜSEYİN ÇEVİK HABERLERİ

Hüseyin Çevik Haberleri

Hüseyin Çevik haber, Hüseyin Çevik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Çevik - 29.8.2020
Konya Kapalı Havzası'nda 3 milyon ton mısır rekoltesi bekleniyor
Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik, AA muhabirine, geçen yıl 2,5 milyon ton olan mısır üretiminin, bu yıl yüzde 15 ile 18 civarında artacağını öngördüklerini söyledi.
Hüseyin Çevik - 24.8.2020
Konya Ovası'nda hububattaki verim ve fiyat artışı çiftçinin yüzünü güldürdü
Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, AA muhabirine, buğday ve arpa hasadının ülke genelinde tamamlandığını anlattı.
Hüseyin Çevik - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, MHP İl Başkanı Remzi Karaarslan ile Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik de birer konuşma yaptı.
Hüseyin Çevik - 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Konya Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hüseyin Çevik - 28.4.2020
Konya'da "Nefes Kredisi" başvuruları başladı
Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü tarafından yapılan ortak açıklamada, TOBB'un geçtiğimiz yıllarda 6 kez gerçekleştirdiği KOBİ finansman projesinin "TOBB Nefes Kredisi"nin yeniden başladığı aktarıldı.
Hüseyin Çevik - 7.4.2020
Konya'da iş dünyasından "tedbirlerle üretime devam" çağrısı
Konya iş dünyasını temsilen Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü tarafından yapılan ortak açıklamada, Kovid-19 salgınına karşı ülke olarak topyekun mücadelenin yürütüldüğü hatırlatıldı.
Hüseyin Çevik - 12.3.2020
Konya iş dünyasından Kovid-19'a karşı "yeterli gıda stokuna sahibiz" açıklaması Açıklaması
Konya iş dünyasını temsilen Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü tarafından yapılan ortak açıklamada, Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan koronavirüsün (Kovid-19) ciddi bir salgın olarak dünyayı tehdit ettiği belirtildi.
Hüseyin Çevik - 8.3.2020
TOBB Ticaret Borsaları Konseyi toplandı
"Tarımda köklü dönüşüm yapılmalı" Ticaret Borsaları Konsey Başkanı ve Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik de tarım ve gıdanın stratejik sektör olarak ulusal güvenlik kadar değer kazandığına dikkati çekerek, tarım sektöründe köklü dönüşümlerin yapılmasının kaçınılmaz olduğunu söyledi.
Hüseyin Çevik - 2.12.2019
Konya'da mısırda yüzde 25 rekolte artışı bekleniyor
Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Konya'nın tarımsal üretimde Türkiye'nin kalbi olduğunu söyledi.
Hüseyin Çevik - 11.10.2019
Konya iş dünyasından Barış Pınarı Harekatına tam destek
Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ve Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü tarafından, Tük Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin kuzeyinde terör unsurlarını etkisiz hale getirmek amacıyla düzenlediği Barış Pınarı Harekatına yönelik ortak destek açıklaması yapıldı.
Hüseyin Çevik - 27.9.2019
GTB ile KTB arasında "Kardeş Borsa" protokolü
GTB'den yapılan açıklamaya göre, KTB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik ve meclis üyelerinden oluşan heyet, GTB'yi ziyaret ederek, GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Alagöz, Cesim Arslan, meclis üyeleri Mehmet İşbilir, Ali Yılmaz ve Genel Sekreter Özgür Bayram ile görüştü.
Hüseyin Çevik - 2.9.2019
"Konya Ovası, suyla buluşturulduğunda tarımsal üretim artacak"
Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Konya'daki toplu açılış töreninde verdiği müjdelere ilişkin, "Konya Ovası'nın tamamı suyla buluşturulduğu takdirde tarımsal üretim artacak ve buna bağlı ticaret değer kazanacaktır.
Hüseyin Çevik - 16.8.2019
Yerli tohum üretiminde rekor artış
Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, artan nüfus ve gıda tüketiminde yaşanan tercih değişikliklerinin tarımı ülkelerin stratejilerini belirleyen faktörlerden biri haline getirdiğini söyledi.
Hüseyin Çevik - 3.8.2019
Hububat fiyatları çiftçiyi sevindirdi
Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon buğday ekim alanlarının geçen yıla göre yüzde 5 azalarak 7 milyon hektarın altına düştüğünü söyledi.
Hüseyin Çevik - 11.7.2019
KTB'de bir günde 41,5 milyon liralık işlem
KTB Başkanı Hüseyin Çevik, günlük ortalama 10 bin ton mahsülün borsada hızlıca işlem gördüğünü söyledi.
Hüseyin Çevik - 14.6.2019
Konya Ovası'nda süneyle mücadele uyarısı
Konya Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Hüseyin Çevik, hububat alanlarındaki süne artışına dikkati çekerek, mahsulde kaliteyi korumak için çiftçilerin ilaçlama yapması gerektiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Çevik Haberleri | Hüseyin Çevik Kimdir - Haberler - Hüseyin Çevik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Çevik kimdir, hayatı ve biyografisi. Rekoltesi düşen kuru fasulye fiyatıyla yüz güldürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 23:53:28. #1.15#
title