Hamile Kaldığı İçin Kırgın Çiçekler Dizisinden Ayrılan Gökçe Akyıldız Anne Oldu

Hamile Kaldığı İçin Kırgın Çiçekler Dizisinden Ayrılan Gökçe Akyıldız Anne Oldu

ATV ekranlarında geçtiğimiz günlerde final yapan Kırgın Çiçekler dizisinde bir dönem Songül karakteriyle rol alan Gökçe Akyıldız, anne oldu.

Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteriyle hafızalarımıza kazınan genç oyuncu Gökçe Akyıldız anne oldu. Oyuncu, anne olduğunu Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla duyurdu

OĞLU OLDU

Geçen yıl temmuz ayında Mustafa Özyurt ile nikah masasına oturan genç oyuncu, bir erkek bebek dünyaya getirdi. Gökçe Akyıldız, haberi Instagram'da 'hoş geldin oğlum' yazarak paylaştığı fotoğrafla duyurdu.

GÖKÇE AKYILDIZ KİMDİR?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 tarihinde Sinop'ta dünyaya geldi. Dört çocuklu ailenin üçüncü çocuğu olan Gökçe Akyıldız, küçük yaşlardan bu yana oyunculukla ilgilendi. 2002 yılında henüz 10 yaşındayken Bir Tutam Baharat filminde Saimeisimli karakteri canlandıran Gökçe Akyıldız, ilk deneyimini bu şekilde gerçekleştirdi. Bir sonraki deneyimini Büyük Buluşma, Sırlar Dünyası ve Beşinci Boyut programlarında gerçekleştiren Gökçe Akyıldız, 2005 yılında artık deneyimli bir oyuncu olarak Zeynep dizisinde oynadı.