Haberler

Kuruluş Osman'ın Malhan Hatun'unun eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı

Son Güncelleme:
Abone Ol

Kuruluş Osman dizisinde Malhan Hatun karakterini canlandıran ve adından sıkça söz ettiren Yıldız Çağrı Atiksoy'un eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı. Ünlü oyuncunun özel hayatı magazin gündeminde sık sık yer buluyor. Atiksoy, Arka Sokaklar'da Komiser Sinan rolünde oynayan Berk Oktay ile 2022 yılında nikah masasına oturmuştu. Berk Oktay, evliliklerinin birinci yıl dönümü için eşine 6 milyonluk jest yapmıştı.

Kuruluş Osman'da Malhan Hatun rolünde oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy'un özel hayatı mercek altına alınıyor. Sosyal medyayı da bir hayli aktif kullanan ünlü oyuncunun eşi de kendisi gibi yıldız bir oyuncu. Arka Sokaklar ile ünlenen Berk Oktay, Malhan Hatun'un gerçek hayattaki eşidir.

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, 2022 yılının 14 Şubat'ında nişanlanmış ve yaz aylarında nikah masasına oturmuştu. Çiftin evlilikleri magazin gündeminde kendisine yer bulmuştu.

Berk Oktay evliliğinin birinci yıldönümünde eşi Yıldız Çağrı Atiksoy'a büyük bir jest yapmıştı. Berk Oktay, eşine birinci yıldönümü hediyesi olarak Kıbrıs'tan ev almıştı. Yakışıklı oyuncu, İskele'de Long Island olarak adlandırılan bölgedeki sahil evine 180 bin Pound, yani yaklaşık 6 milyon lira ödeme yapmıştı.

Eşinin Kıbrıs'I çok sevdiğini bilen Berk Oktay, onu şaşırtmak için böyle bir sürpriz yapmış. Ünlü çift sık sık sosyal medya hesaplarından mutlu anlarının paylaşımlarını yapıyor.

YILDIZ ÇAĞRI ATİKSOY HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

1 Nisan 1986 yılında İzmir, Karşıyaka'da dünyaya gelen ünlü oyuncu Yağmurdan Sonra ve Bahar Dalları dizileriyle kariyerine adım attı. Kayıp Prenses projesinin ardından ilk büyük çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Berrin karakteriyle yaptı.

Yedi Güzel Adam, Savaşçı ve Şampiyon dizileri de Yıldız Çağrı Atiksoy'un yer aldığı diğer projeler oldu.

Atiksoy, Kuruluş Osman'da 'Malhan Hatun' karakterini canlandırıyor.

Kuruluş Osman'ın Malhan Hatun'unun eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı

Kuruluş Osman'ın Malhan Hatun'unun eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı

Kuruluş Osman'ın Malhan Hatun'unun eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı

Kuruluş Osman'ın Malhan Hatun'unun eşi Arka Sokaklar'ın yıldızı çıktı! 6 milyonluk jest yapmıştı

Haberler.com / Tahsin Erkin Erk - Gündem

Yıldız Çağrı Atiksoy Kuruluş Osman Berk Oktay Gündem Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title