Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları isimleri! Serkan Çayoğlu kimdir? - Haberler
Haberi Paylaş

Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları isimleri! Serkan Çayoğlu kimdir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları isimleri! Serkan Çayoğlu kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin adı değişti. Yeni adı Kıbrıs Zafere Doğru olan dizinin yeni sezonda ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Diziseverler Bir Zamanlar Kıbrıs diğer adıyla Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ne zaman başlayacak aratmaya başladılar. Peki, Kıbrıs Zafere Doğru yeni oyuncuları kimler? İşte, Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları isimleri! Serkan Çayoğlu kimdir?

Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları isimleri araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Senaryosu Emre Özdür ve Başar Başaran tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini ise Osman Taşçı ve Barış Erçetin'in üstlendiği Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin ikinci sezonu büyük bir merakla bekleniyor. Çekimlerin başlamasıyla birlikte Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Devrim Saltoğlu ve Gülper Özdemir gibi isimleri buluşturan dizinin adında değişikliğe gidildiği görüldü. Peki, Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları kimler?

KIBRIS ZAFERE DOĞRU KONUSU NEDİR?

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dönem dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın yeni sezondaki ismi, ''Kıbrıs Zafere Doğru'' oldu.

Kıbrıs'ın ''Çanakkale Destanı'' olarak tarihe geçen Erenköy Direnişi'nin ekranlara geleceği yeni sezonda, ''Kıbrıs Zafere Doğru'' ismiyle izleyiciyle buluşacak dizinin çekimleri geçtiğimiz gün Kıbrıs'ta başladı.

Erenköy Direnişi'nin tüm gerçekliği ve çarpıcılığı ile ekrana yansıyacağı yeni sezonda; Ankara, İstanbul ve İngiltere'den vatanlarını savunmak için üniversite tahsillerini yarıda bırakıp koşan Kıbrıslı öğrencilerin ve mücahitlerin destansı direnişi anlatılacak.
Öte yandan oyuncu Kemal Uçar'ın hayat verdiği Türkiye'nin ilk hava harp şehidi Kahraman Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel'in yürekleri dağlayan tarihe geçiş hikayesi de ekranlara getirilecek.

"KIBRIS ZAFERE DOĞRU" YENİ OYUNCULARI İSİMLERİ

Yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Kıbrıs Zafere Doğru, ikinci sezonunda kadrosuna kattığı yeni isimlerle izleyiciyle buluşacak.
Kıbrıs Zafere Doğru oyuncuları arasında Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Devrim Saltoğlu gibi isimler yer alıyor.

SERKAN ÇAYOĞLU KİMDİR?

Serkan Çayoğlu (d. 31 Mayıs 1987, Almanya), model, manken ve oyuncudur. Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir süre sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimini üniversitenin Ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır.

Televizyon
Yıl Yapım Rol Notlar
2012 Kuzey Güney Rafael 1 bölüm (40)
2014 Zeytin Tepesi Burak Altaylı
2014–2015 Kiraz Mevsimi Ayaz Dinçer 59 bölüm (1–59)
2014 Dada Dandinista Kendisi Konuk
2015 Beyaz Show Kendisi Konuk
2016 Hayatımın Aşkı Demir Cerrahoğlu 17 bölüm (1–17)
2018 Börü Kaya Ülgen 6 bölüm (1–6)
2019 Halka Cihangir Tepeli 19 bölüm (1–19)
2020 Yeni Hayat Adem Şahin 9 bölüm (1–9)
2021– Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru Ankaralı

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title