Haberi Paylaş

Sedaş İcra Başkanı 23 Nisan'da Öğrencileri Makamında Ağırladı

Güncel Haberler

Sedaş İcra Başkanı 23 Nisan'da Öğrencileri Makamında Ağırladı

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında makam koltuğunu, Bil İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Gülce Memiş'e devretti.

KADINA İŞ'TE FIRSAT EŞİTLİĞİ

Şirket merkezinde gerçekleşen etkinlik sırasında SEDAŞ'ın Yönetim Kurulu ve aynı zamanda İcra Başkanlığı koltuğuna temsili olarak oturan Gülce Memiş, çalışanların isim listesini istedi. Gülce, şirkette İnsan Kaynakları Müdürü'ne "Kadınlara İş'te Fırsat Eşitliği Projesini" sordu ve daha çok kadın çalışanın işe alınması talimatını verdi. Gülce, ayrıca elektrik enerjisinin tasarruflu kullanılması için tüketicilerin bilgilendirilmesini istedi. Gülce, tasarrufla hem ülkemizin hem de tüketicilerin kazançlı çıkacağını, çocukların da daha güzel bir dünyada yaşayacağını söyledi.

İCRA BAŞKANIYLA WEB SAYFALARINI İNCELEDİLER

Bil İlkokulu öğrencilerinden, Gülce Memiş, Zeynep Duru Çelik, Zeynep Yıldız Karakoç, Eren Alp Yazıcı, Alper Keçeci öğretmenleri Buket Karadağ ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ile elektriğin güvenli ve verimli kullanılmasıyla ilgili sohbet ettiler. Kendilerine gelecekte seçecekleri meslekleri soran Güven, öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrenciler, Bekir Sami Güven'in Bilgisayarından, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile www.enver.org.tr web sayfalarını incelediler.

SEDAŞ'IN YARIŞMASINI MERAK ETTİLER

Bekir Sami Güven öğrencilere, "SEDAŞ olarak elektrik enerjisinin en verimli şekilde kullanılmasıyla ilgili bu yıl da yarışma başlatacağız. Ailelerinizle birlikte katılım sağlamanızı ve ödüllü yarışmamıza www.sedas.com web sayfamızdan başvuru yaparak tasarruf için çalışmanızı isteriz."dedi. Çocuklar elektrik tasarrufu yarışması ile ilgili pek çok soru sorarak Güven'den bilgi aldılar. Güven çocuklara geleceğe umutla bakmalarını, çok çalışmalarını söyleyerek başarılar diledi.

"FEDAKAR ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜRLER"

SEDAŞ İcra Başkanı Güven, ''Çocuklar bizlerin geleceği ve yarınlarımızın teminatıdır. Yarınlarda ülkemiz kurumları ve şirketlerinin yönetici ve çalışanları olacaklar. Bu makamları onlar yönetecekler. SEDAŞ olarak her zaman eğitimi destekliyoruz. Geleceğin teminatı çocuklarımız çok değerliler. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştiren fedakar öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyoruz" diye konuştu. Sınıf öğretmeni, Buket Karadağ, "Bu anlamlı günde öğrencilerimizi misafir eden SEDAŞ ailesine teşekkürlerimizi sunarım" ifadelerini kullandı. Bekir Sami Güven'in çocuklara verdiği hediyeler, pasta ikramı ve fotoğraf çekimlerinin ardından öğrenciler ziyaretlerini sonlandırdılar.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Bekir Sami Güven 23 Nisan Karadağ Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title