Haberler

Işıklar Şehrinde Yeni Bir Deneyim!

Güncelleme:

W Paris – Opéra; Paris'in sofistike ışıklarıyla tüm görkemini içinde barındıran 9. Bulvarın kalbine canlılık ve enerji getiriyor.

W Paris- Opéra Fransa'da açıldı.

Starwood Hotelleri & Resorts Worldwide, dünya çapında oteller zincirlerine sahip W Otellerinden bir yenisini, uzun zamandır beklenen W Paris-Opéra 29 Şubat 2012 tarihinde Fransa'da açıldı. Merkezi Barselona olan Meridia Capital'a ait otel; Paris'in tüm güzelliklerini bünyesinde barındıran tarihi 9. Bulvar'da, Opéra Garnier, Lafayette Galerileri ve Vendome Meydanı'nın hemen yanı başında, 1870'lerin Haussman döneminden kalma tarihi bir binanın içerisinde yer almaktadır. W Otellerinden, kökleri ilk olarak 1998 yılında New York'ta atılan bu markanın eşsiz ve kendine özgü programından ilham alınan W Paris – Opéra; şehirde hem Paris'lilere hem de ziyaretçilerine hizmet verecek olan yeni bir mekan olacaktır. W Paris – Opéra'nın açılışı, yıl sonunda Singapur, Tayland ve Çin'e girmeye hazırlanan W markasının global olarak büyümesinde önemli bir adım teşkil etmektedir.

20 suiti ve 2 Olağanüstü WOW Suiti (W' nun kral daireleri) dahil olmak üzere son derece şık dekore edilmiş toplam 91 misafir odası ile W Paris – Opéra; modern bir yaşam tarzı deneyimi sunmaktadır. Otelin tescilli restoranı olan Arola, Michelin yıldızına sahip Sergi Arola ile Fransa'da görücüye çıkmıştır. Otelin giriş katı ve barmeninin misafirlerine hazırladığı tapa'ları atıştırıp kokteyllerini yudumlayabilecekleri capcanlı bir sosyal ortamı beraberinde sunan W' nun geleneksel lobisi W Lounge'u da içerisinde barındıran asma katları, muazzam Opéra Garnier'in görkemli manzarasına bakmaktadır. W Paris – Opéra' da, şık dekorasyonlara sahip toplantı ve etkinlik alanlarının yanı sıra SWEAT® fitness merkezi de yer almaktadır. Misafirlerimiz; markanın tescilli - Whatever/Whenever® - adını taşıyan hizmet felsefesi ile Paris'teki en yeni dizaynlardan, en son modadan, müzikten, şehrin en ayrıcalıklı etkinliklerine ve gece klüplerine kadar her türlü hizmeti talep edebilmektedirler.

New York'un enerjisinden ve Paris'in sofistike görkeminden esinlenen –

"The Spark" tasarımı

W Global Brand Design ve ödüllü Rockwell Group Europe tarafından tasarlanan W Paris - Opéra binasının tarihi ön yüzü; New York'un bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini ve "Işığın Şehri" Paris'in kendine özgü sofistike bulvarını bütünleştiren W Otelleri'nin DNA'sı birbiriyle aktif bir biçimde kavramsallaştırılmıştır. Aynı zamanda ünlü inşaat ve iç mimarlık firması olan GCA Mimarlık da bu projede Meridia Capital'e danışmanlık yapmıştır.

Arola – İspanyol Yenilikçiliğini Paris'e Taşımak

Michelin-yıldıza sahip Barselona'lı ünlü şef Sergi Arola; W Paris - Opéra'nın tescilli restoranı Arola'nın baş aşçısı olarak atanmıştır. Restoran; yaratıcı tabaklarla atıştırmalıklardan oluşan yenilikçi "Pica Pica" konseptini, mevsimlik lezzetleri ve Fransız mutfağının klasiklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. İspanyol mutfağının en yaratıcı zihinlerinden biri olarak görülen Katalan asıllı şef aynı zamanda, W Lounge ve oda yemek servisi menülerini de bizzat kendisi tasarlamıştır.

Dünya çapında W Otelleri'nin ve Le Méridien'in Global Marka Müdürü olan Eva Ziegler; "W markasını, dünyanın moda merkezi Paris'e taşımak, W'nun dünyanın en heyecan verici ve canlı şehirlerine doğru global düzeyde genişlemesinde atılmış çok önemli bir adım olma özelliğini taşıyor. W sayesinde; jet sosyetenin dünya çapında üne sahip isimleri New York, Londra ve Paris arasında mekik dokuyabilecek, en modern tasarıma sahip ortamında, kişiye özgü yaşam tarzı programları ile hem Paris'e, hem de Paris'lilere yeni ve eşsiz bir deneyim sunacak" şeklinde bildirmektedir.

Meridia Capital'ın Başkanı ve CEO'su Javier Faus yaptığı açıklamada şöyle bildirmiştir: "2008 yılında bu tarihi yapıyı tarafımıza kazandırmamızın ardından, 2010 yılında en önemli mağazalarımızdan biri olan Apple Store'u burada açtık. Dünya çapında önemli bir prestije sahip W markasını Paris'e taşıyan Starwood ile çalışmaktan ötürü son derece heyecanlıyız. Binanın yenileme ve tasarım çalışmalarına harcadığımız çabayı ve sarfettiğimiz enerjiyi göz önünde bulundurduğumuzda, W Paris - Opéra otelinin muazzam bir başarı göstereceğine hiç şüphemiz yoktur."

Kaynak: Bültenler / Güncel

New York Starwood Fransa Paris Güncel Haberler

MHP lideri Bahçeli, Özgür Özel'i öve öve bitiremedi: CHP'ye yeni bir renk kattı

MHP lideri Bahçeli, Özgür Özel'i öve öve bitiremedi: CHP'ye yeni bir renk kattı

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

CHP lideri Özel, Erdoğan'a seslendi: Madem atamayacaktın, bu 1 milyon günahsızı niye okuttun?

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

Amasya'da büyükbaş hayvana balta ve bıçakla eziyet eden 5 kişi tutuklandı

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan: Görüntüler 7 yıl öncesine ait, tamamıyla aile ortamı

Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan: Görüntüler 7 yıl öncesine ait, tamamıyla aile ortamı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title