Haberler

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı

Güncelleme:

Kocaeli'de 18 yaşındaki bir genç kızın şarampole devrilen kamyonetin kasasına boynundan iple bağlı ölü olarak bulunmasına ilişkin korkunç gerçek ortaya çıktı. 5 gencin gözaltına alındığı olayda, 22 yaşındaki T.A.'nın, genç kızla cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine zanlının korkutmak için kızın boynuna ip bağladığı, ipin bir ucunu da kamyonete bağladığı tespit edildi. Baygınlık geçiren genç kızın öldüğünü sanan zanlının, kamyoneti uçuruma sürdüğü öğrenildi.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde boynuna ip bağlı cansız bedeni, devrilen kamyonetin altında bulunan 18 yaşındaki Rümeysa Meriç Özcan'ın ölümünün ardındaki korkunç gerçek ortaya çıktı. 22 yaşındaki zanlı T.A'nın, birlikte alkol aldığı Rümeysa ile cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine korkutmak için boynuna ip bağladığı ve tartakladığı, genç kızın bu sırada baygınlık geçirdiği, T.A'nın ise genç kızın öldüğünü zannederek cesetten kurtulmak için kamyonetin el frenini indirmesi neticesinde aracın 100 metreden uçuruma düştüğü bildirildi. Olaya ilişkin T.A'nın da aralarında bulunduğu 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.

CESEDİ UÇURUMA DÜŞEN KAMYONET KASASINA İPLE BAĞLI HALDE BULUNDU

Olay, pazar günü gece saatlerinde Halıdere Eski Köy Yolu Caddesi'nde meydana geldi. Kamyonetin uçuruma düştüğü ihbarı üzerine bölgeye giden polis ve sağlık ekipleri, kamyonetin altında 18 yaşındaki Rümeysa Meriç Özcan'ın boynuna ip bağlı haldeki cansız bedeniyle karşılaştı. Özcan'ın cansız bedeni, olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi için morga kaldırıldı. Hasar gören kamyonet ise çekici yardımıyla bölgeden kaldırıldı.

Gölcük'te genç kızın ölümüyle ilgili 4 kişi gözaltına alındı

5 GENÇ GÖZALTINDA

Polis ekipleri soruşturma kapsamında T.A. (22), E.K. (20), Y.A. (20) isimli erkekler ile C.Ç. (20) ve K.N. (17) isimli kızları gözaltına aldı. Rümeysa Meriç Özcan'ın ölümünün ardındaki korkunç gerçek de emniyette ortaya çıktı.

Gölcük'te genç kızın ölümüyle ilgili 4 kişi gözaltına alındıRümeysa Meriç Özcan

KAZA SÜSÜ VERMİŞ

T.A. (22), E.K. (20), Y.A. (20), C.Ç. (20), K.N. (17) ve Rümeysa Meriç Özcan'ın cumartesi günü akşam saatlerinde buluştukları ve birlikte alkol aldıkları öğrenildi. T.A'nın bir süre sonra Rümeysa Meriç Özcan'ı da yanına alarak kamyonetle Yukarı Hereke bölgesine hareket ettikleri, T.A'nın bu ıssız bölgede Rümeysa Meriç Özcan ile cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine zanlının korkutmak için kızın boynuna ip bağladığı, ipin bir ucunu da kamyonete bağladığı ve Özcan'ı tartakladığı bildirildi.

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktıRümeysa Meriç Özcan

BAYGINLIK GEÇİREN GENÇ KIZI ÖLDÜ SANIP KAMYONETLE UÇURUMDAN AŞAĞI ATMIŞ

Rümeysa'nın bu sırada baygınlık geçirdiği, T.A'nın ise genç kızın öldüğünü zannederek cesetten kurtulmak amacıyla hareket ettiği ve kamyonetin el frenini indirmesi neticesinde aracın yaklaşık 100 metrelik uçuruma düştüğü ortaya çıktı. 5 şüpheli, emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından Gölcük Adliyesi'ne sevk edildi.

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktıRümeysa Meriç Özcan

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Kocaeli Gölcük Güvenlik 3.Sayfa Güncel Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Bakmadan Geçme

Kurban eti buzdolabında saklanır mı? Kurban eti hemen buzdolabına konur mu, ne kadar bekletilir? A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

500

Yorumlar (37)

Deniz Bakırtaş:

Işıltılı hayatın sonu karanlık. Gençleri bu bataklıktan kurtarmanın yolu sağlam bir ahlaktır

1365
41
yanıtYanıtla
Emin Dinc:

1 - Haklısınız bazı kişiler, bazı olgulara karşı geliyor veya konuşunca suçluymuşuz gibi davranıyor lakin şuan 32 yaşındayım ve 3 yıl önce üniversiteden mezun oldum doğal olarak kendimden 8 yaş falan küçüklerle okudum. O yaştayken bazı olayları kavrayamıyoruz lakin yaşımdan dolayı onları görünce ne salak saçma hayat yaşadıklarının farkına vardım. En büyük neden, ailenin çocuğuna Türk kültürünü tam olarak empoze edememiş olması ve özgürlük adı altında çocuğunu rahat bırakmasından kaynaklı.

yanıt692
yanıt23
KARAYEL:

@Emin Dinc, Kardes sen 32 yasinda anlamamissin 64 yasindada anlamazsin cünkü sende bir noksanlik var! Bunun ne oldugunu kendine arastir ve düzeltmeye calis.! ÖZGÜR olmak ahlaksiz olmak anlamina gelmez Bende 55 yasindayim ve Cocuklarimi hem ÖZGÜR hemde AHLAKLI yetistirdim. insani degerleri cocuklarina asiliya bilirsen yeterli. Türk kültürü????

yanıt88
yanıt485
Songül Sürücü:

KARAYEL, 55 yaşındasın ne şimdi nede 70 yaşında bu adamın vermeye çalıştığı mesajı anlayacaksın ! Çünkü sen de arıza görüyorum. Bunu araştır dicem ama bu yaştan sonra sende bişey düzelmez.

yanıt376
yanıt30
Narter Nart:

Emin Dinç; Karayel; Songül Sürücü: 1980' lerden sonra bu ülkede yetişenler yada yetiştirilemeyenler dünyanın globalleşmesiyle de tamamıyle batı kültürü ile yetiştiler. Teknoloji, bilim ve toplum için özgün sanat üretilemediğinden batının kültürünün dominant olması kaçınılmazdı. okullarda değerlerimiz dersleri konulmasına rağmen ailede yaşanmayan değerlerin okullarda okutulmasının da bir anlamı olmadı. Boşu boşuna tartışıyorsunuz..Çünkü atı alan köprüyü geçti. Metastaz oluşmu. Dönülmez akşamdayız

yanıt84
yanıt8
MÜCAHİD:

emin songül narter karayel şurası muhakkatır ki çocuklar gençler güzel ahlaklı olmalı. Dünyanın neresine giderseniz gidin güzel ahlak insanı insan yapan şeydir. Çünkü hayvanda ahlak aranmaz. Güzel Ahlakın kaynağı imandır.Dini değerlerdir bunu türklükle felsefeyle veremezsiniz. "Din güzel ahlaktır"(hadis)

yanıt119
yanıt7
VATANDAŞ:

Çocuklara helal haram öğretilmedikçe... Su testisi su yolunda kırılmaya devam eder

463
31
yanıtYanıtla
Gökhan Veli:

Kısaca; Dinimizden ve aile değerlerimizden uzak yaşadıkça başımıza gelecek her şey olağandır.

yanıt162
yanıt9
Bidüşün:

Özgürlük ile ahlaksızlığı birbirinden ayırmadığımız sürece daha çok kadınlar ölecek malesef

457
15
yanıtYanıtla
Baba Yabgu:

Hızlı yaşamak bu değil her gün alkol alıpsikissokus değil

365
12
yanıtYanıtla
Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title