Haberi Paylaş

Binlerce arı aynı yere toplandı! Kraliçe arının yanlış tercihi büyük paniğe neden oldu

Güncel Haberler

Bursa'da kraliçe arıyı takip eden binlerce arı bir otelin kapısına toplandı. Vatandaşlara büyük panik yaşatan arıların istilası kameralara yansıdı.

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Uluyol mahallesinde bir otelin girişine bir anda kraliçe arıyı takip eden binlerce arı geldi. Arıların sokakta uçuşması sonucu vatandaşlar panikle kaçarken, bazıları ise görüntü çekmeyi tercih etti. Diğer yandan yere konulan bir leğende ise petekten akan ballar ile arıların toplandığı görüldü.

EKİPLERDEN YARDIM İSTENDİ

Vatandaşlar belediye ekiplerinden yardım isterken, bir süre sonra özel kıyafetli profesyonel bir arıcının gelmesiyle arılar kovana toplanarak götürüldü.

Yer: Bursa! Kraliçelerini takip eden binlerce arı mahalleyi istila etti

SOKAK BİR ANDA KARIŞTI

Arıların aynı sokakta bir kişiyi ısırdığı öğrenilirken, kovana toplanan arılar sebebiyle bölge sakinleri de rahat bir nefes aldı. Arıların istila ettiği otelin sahibi Hakan Pakkan, "Müşterilerle birlikte resepsiyonda duruyorduk. Bir anda arılar etrafımızı sardı. Bir anda ortalık karıştı ve herkes nereye koşturacağını bilemedi. Arı tecrübemizin olması sebebiyle hemen arıcı çağırıp kraliçe arıyla birlikte kovaya koyduk. Arılar 1 kişiyi soktu sadece, şu anlık herhangi bir sorun yok" dedi.

İşte arıların istilasından kareler;

Yer: Bursa! Kraliçelerini takip eden binlerce arı mahalleyi istila etti

Yer: Bursa! Kraliçelerini takip eden binlerce arı mahalleyi istila etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Osmangazi Bursa Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title