Gümüşhanespor Haberleri

Gümüşhanespor haber, Gümüşhanespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gümüşhanespor - 28.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Puan 1.FETHİYESPOR 14 11 1 2 36 14 22 34 2.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 14 8 4 2 20 4 16 28 3.ESENLER EROKSPOR 14 8 4 2 29 14 15 28 4.BELEDİYE DERİNCESPOR 14 6 6 2 21 9 12 24 5.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 14 6 6 2 22 12 10 24 6.İÇEL İDMANYURDU 14 6 6 2 15 11 4 24 7.EDİRNESPOR 14 6 4 4 17 12 5 22 8.YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 14 6 3 5 19 19 0 21 9.ORDUSPOR 1967 14 5 5 4 21 14 7 20 10.AĞRI 1970 SPOR 14 6 2 6 13 14 -1 20 11.KARŞIYAKA 14 4 7 3 17 14 3 19 12.GÜMÜŞHANESPOR 14 4 6 4 11 11 0 18 13.
Gümüşhanespor - 28.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1 ve 3. Grup'ta 14, 2. Grup'ta ise 15. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Gümüşhanespor - 26.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig: Ligde 14. haftanın programı şöyle: Bugün: 20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana) 20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya) 16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park) 28 Kasım Pazar: 13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon) 16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel) Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk) 20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli) 13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 28 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe) 19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa) TFF 2. Lig Beyaz Grup Bugün: 13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup Bugün: 14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer) 13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş) 28 Kasım Pazar: 12.30 Hendekspor-Batman Petrolspor (Hendek Atatürk) 13.00 Karaman Belediyespor-Artvin Hopaspor (Kemal Kaynaş) 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Kelkit İlçe) 13.00 Osmaniyespor-Formül Erbaaspor (7 Ocak) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Gazi) 13.00 Kahta 02Spor-Bursa Yıldırımspor (Kahta İlçe) 13.00 Sancaktepe-Fatsa Belediyespor (15 Temmuz) 2. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Milli Egemenlik) 13.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe) 28 Kasım Pazar: 12.00 İskenderunspor-Bitexen Düzcespor (5 Temmuz) 13.00 52 Orduspor FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Ordu) 13.00 Kızılcabölükspor-Hacettepespor (Semt Sahası) 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Kuşadasıspor (Siirt Atatürk) 13.00 Alagöz Holding Iğdır-Beyoğlu Yeni Çarşı (Iğdır Şehir) 13.00 Bayrampaşaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Çetin Emeç) 13.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Doğukent) 3. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Mardin 1969-Ceyhanspor (21 Kasım) 13.00 İçel İdman Yurdu-Büyükçekmece Tepecikspor (Mersin) 13.00 Esenler Erokspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Esenler Erokspor) 28 Kasım Pazar: 13.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor 1967 (Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Yeşilyurt Ofspor-Gümüşhanespor (Of İlçe) 13.
Gümüşhanespor - 21.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 3 grupta oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor: 1-0 Arnavutköy Belediyespor-Kahta 02: 2-0 Formül Erbaaspor-Hendekspor: 3-0 Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor: 2-3 Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK: 2-1 Batman Petrolspor-Elazığspor: 3-0 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor: 0-1 Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor: 1-2 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-2 2. Grup: Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor: 3-1 Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK: 3-1 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa: 1-2 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-3 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi: 4-0 Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 2-1 68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor: 1-1 Yomraspor-Altındağspor: 0-0 Çarşambaspor-52 Orduspor FK: 1-3 3. Grup: Karbel Karaköprü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 1-0 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor: 0-1 Çankaya FK-Belediye Derincespor: 0-2 Ceyhanspor-İçel İdmanyurdu: 0-2 Edirnespor-Kardemir Karabükspor: 3-1 Gümüşhanespor-Mardin 1969: 1-1 Orduspor 1967-Yeşilyurt D.
Gümüşhanespor - 19.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.30 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay) 16.00 GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 21 Kasım Pazar: 13.30 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Medaş Konya Büyükşehir) 16.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Nef) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park) 20.00 Yukatel Kayserispor-Göztepe (Kadir Has) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir) 16.00 NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe) 19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitçi Timsah) 21 Kasım Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (17 Eylül) 16.00 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk) 19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana) 19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Nazilli İlçe) 21 Kasım Pazar: 13.00 Eskişehirspor-Pendikspor (Eskişehir Yeni) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Şanlıurfaspor-Isparta 32 (Şanlıurfa GAP) 13.00 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Kırklareli Atatürk) 13.00 Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor (Pazar İlçe) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: 20 Kasım Cumartesi 13.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 21 Kasım Pazar: 13.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir) 13.00 Bodrumspor-Somaspor (Bodrum İlçe) 13.00 Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK (7 Ocak) 13.00 Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor (Fatsa İlçe) 13.00 Arnavutköy Belediyesispor-Kahta 02 (Bolluca) 21 Kasım Pazar: 13.00 Formül Erbaaspor-Hendekspor (Erbaa) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor (Dumlupınar) 13.00 Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK (Minareli Çavuş) 13.00 Batman Petrolspor-Elazığspor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe) 13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor (Polatlı İlçe) 13.00 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (İzmir Atatürk) 2. Grup: 21 Kasım Pazar: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk) 13.00 68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor (Dağılgan) (Seyircisiz) 13.00 Yomraspor-Altındağspor (Yomra İlçe) 13.00 Çarşambaspor-52 Orduspor FK (Çarşamba Şehir) 3. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Faruk Çelik) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Çankaya FK-Belediye Derincespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 21 Kasım Pazar: 13.00 Ceyhanspor-İçel İdmanyurdu ( Ceyhan İlçe) 13.00 Edirnespor-Kardemir Karabükspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Gümüşhanespor-Mardin 1969 (Gümüşhane Yenişehir) 13.
Gümüşhanespor - 15.11.2021
Karşıyaka'da Taşyürek çare olamadı
Ligde teknik direktörü olmadan çıktığı Gümüşhanespor deplasmanından 1 puanla ayrılan Karşıyaka, 12 maçta 2 galibiyet, 7 beraberlik, 3 mağlubiyetle 13 puan toplayabildi.
Gümüşhanespor - 14.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
TFF 3. Lig'de 12. hafta maçlarının ardından oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup: TAKIM O G B M A Y AV P 1.BATMAN PETROLSPOR 11 8 3 0 17 7 10 27 2.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 11 6 3 2 15 8 7 21 3.FORMÜL ERBAASPOR 11 6 3 2 14 7 7 21 4.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 11 5 4 2 15 10 5 19 5.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 11 5 3 3 20 15 5 18 6.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 11 4 5 2 14 11 3 17 7.ARTVİN HOPASPOR 11 4 3 4 18 14 4 15 8.ÇATALCASPOR 11 4 3 4 18 15 3 15 9.BURSA YILDIRIMSPOR 11 3 6 2 15 12 3 15 10.HENDEKSPOR 11 3 4 4 15 11 4 13 11.OSMANİYESPOR 11 3 4 4 10 10 0 13 12.FATSA BELEDİYESPOR 11 2 6 3 4 6 -2 12 13.KAHTA 02 SPOR 11 2 5 4 15 18 -3 11 14.KARAMAN BELEDİYESPOR 11 2 5 4 13 18 -5 11 15.ELAZIĞSPOR 11 3 2 6 14 23 -9 11 16.BERGAMA BELEDİYESPOR 11 2 4 5 12 14 -2 10 17.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 11 2 3 6 5 16 -11 9 18.SANCAKTEPE 11 1 2 8 13 32 -19 5 2. Grup: TAKIM O G B M A Y AV P 1.BITEXEN DÜZCESPOR 10 7 1 2 17 10 7 22 2.İSKENDERUNSPOR 10 6 3 1 21 9 12 21 3.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR 10 5 4 1 19 14 5 19 4.YOMRASPOR 11 5 3 3 16 14 2 18 5.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 11 5 3 3 13 12 1 18 6.KUŞADASISPOR 10 5 2 3 15 9 6 17 7.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 10 5 2 3 12 9 3 17 8.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 11 5 2 4 15 15 0 17 9.52 ORDUSPOR 10 3 6 1 12 11 1 15 10.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 11 3 4 4 15 14 1 13 11.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 10 2 7 1 7 6 1 13 12.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 10 3 4 3 11 11 0 13 13.ALTINDAĞSPOR 11 3 4 4 11 13 -2 13 14.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 10 2 4 4 14 14 0 10 15.BAYRAMPAŞA 10 1 6 3 5 7 -2 9 16.HACETTEPE 11 1 5 5 9 13 -4 8 17.ÇARŞAMBASPOR 11 1 4 6 8 15 -7 7 18.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 10 1 4 5 9 19 -10 7 19.KIZILCABÖLÜKSPOR 11 0 4 7 9 23 -14 4 3. Grup: TAKIM O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 11 8 1 2 31 14 17 25 2.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 11 6 4 1 17 3 14 22 3.ESENLER EROKSPOR 11 6 3 2 22 12 10 21 4.BELEDİYE DERİNCESPOR 11 5 5 1 19 6 13 20 5.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 11 5 4 2 19 10 9 19 6.EDİRNESPOR 11 5 4 2 11 5 6 19 7.İÇEL İDMANYURDU 11 4 5 2 12 11 1 17 8.AĞRI 1970 SPOR 11 5 2 4 11 11 0 17 9.ORDUSPOR 1967 11 4 4 3 17 13 4 16 10.ÇANKAYA 11 4 3 4 13 12 1 15 11.YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 11 4 3 4 13 17 -4 15 12.GÜMÜŞHANESPOR 11 3 5 3 8 8 0 14 13.
Gümüşhanespor - 13.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 12. hafta müsabakaları başladı.
Gümüşhanespor - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kırklarelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Ankara Demirspor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (Uşak 1 Eylül) Kırmızı Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Bodrumspor (Van Atatürk) 13.00 Somaspor-Çorum (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Sarıyer (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Turgutluspor (Zafer) 13.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır) 13.00 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 13.00 Sancaktepe-Arnavutköy Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Kahta 02 Spor-Belediye Kütahyaspor (Kahta) 14 Kasım Pazar: 13.00 Çatalcaspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Karaman Belediyespor-Bergama Belediyespor (Kemal Kaynaş) 13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Kelkit İlçe) 13.00 Osmaniyespor-Başkent Gözgözler Akademi (7 Ocak) 13.00 Artvin Hopaspor-Formül Erbaaspor (Hopa) 13.00 Elazığspor-Hendekspor (Elazığ Doğukent) 2. Grup: Yarın: 12.00 Yomraspor-İskenderunspor (Yomra İlçe) 13.00 Çarşambaspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Çarşamba Şehir) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Alagöz Holding Iğdır (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Siirt İl Özel İdare (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Darıca) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Kızılcabölükspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Hacettepe (Kuşadası Özer Türk) 13.00 Altındağspor-52 Orduspor (Çubuk) 3. Grup: Yarın: 13.00 İçel İdmanyurdu-Gümüşhanespor (Mersin) 14 Kasım Pazar: 13.
Gümüşhanespor - 07.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
11 4 4 3 17 13 4 16 10.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 11 4 3 4 13 12 1 15 11.YEŞİLYURT D.Ç OFSPOR 11 4 3 4 13 17 -4 15 12.GÜMÜŞHANESPOR 11 3 5 3 8 8 0 14 13.
Gümüşhanespor - 07.11.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 11. hafta mücadelesi, oynanan maçlarla tamamlandı.
Gümüşhanespor - 31.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor müsabakasının ardından grupta oluşan puan durumu şöyle: TAKIMLAR O G B M A Y AV P 1. FETHİYESPOR 10 8 1 1 31 11 20 25 2. ESENLER EROKSPOR 10 6 2 2 21 11 10 20 3. KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 10 5 4 1 12 3 9 19 4. EDİRNESPOR 10 5 4 1 11 3 8 19 5. BELEDİYE DERİNCESPOR 10 4 5 1 14 6 8 17 6. KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 10 4 4 2 16 10 6 16 7. ORDUSPOR 1967 10 4 4 2 17 12 5 16 8. AĞRI 1970 10 5 1 4 11 11 0 16 9. ÇANKAYA FK 10 4 2 4 13 12 1 14 10. İÇEL İDMANYURDU 10 3 5 2 11 11 0 14 11. GÜMÜŞHANESPOR 10 3 4 3 7 7 0 13 12.
Gümüşhanespor - 31.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Gruplarda oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Sancaktepe Futbol Kulübü-Batman Petrolspor: 2-3 Karaman Belediyespor-Bursa Yıldırımspor: 2-2 1954 Kelkit Belediyespor-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor: 0-0 Osmaniyespor Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor: 1-2 Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor: 2-1 Başkent Gözgözler Akademi FK-Formül Erbaaspor: 0-2 Nevşehir Belediyespor-Elazığspor: 1-0 Kahta 02 Spor-Hendekspor: 2-1 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor: 1-0 2. Grup: Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi: 2-0 Bitexen Düzcespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 3-2 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kızılcabölükspor: 1-0 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Hacettepe: 2-0 Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü-68 Aksaray Belediyespor: 0-0 52 Orduspor FK-İskenderunspor: 1-3 Altındağspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK: 0-1 Yomraspor-Bayrampaşaspor: 1-0 Çarşambaspor-Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü: 1-2 3. Grup: Belediye Derincespor-Ceyhanspor: 6-0 Karşıyaka-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-4 Ağrı 1970 Spor-Çankaya Futbol Kulübü: 2-1 Modafen-Edirnespor: 0-1 Mardin 1969 Spor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 1-3 İçel İdmanyurduspor-Kardemir Karabükspor: 1-0 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gümüşhanespor: 1-0 Esenler Erokspor-Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği: 3-0 Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecik maçı 19.
Gümüşhanespor - 29.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park) 30 Ekim Cumartesi: 13.30 Kasımpaşa-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Altay-Demir Grup Sivasspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Atakaş Hatayspor-Beşiktaş (Yeni Hatay) 19.00 İttifak Holding Konyaspor-Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir) 31 Ekim Pazar: 13.30 Yukatel Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları) 19.00 Galatasaray-Gaziantep FK (Nef) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 GZT Giresunspor-Fraport TAV Antalyaspor (Çotanak Spor Kompleksi) 20.00 Medipol Başakşehir-Adana Demirspor (Başakşehir Fatih Terim) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Manisa FK-Beypiliç Boluspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Eyüpspor-MKE Ankaragücü (Eyüp) 31 Ekim Pazar: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Altaş Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk) 19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman) 1 Kasım Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Ankara Keçiörengücü (Bitci Timsah Park) 20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Uşakspor-Pendikspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Akhisarspor (Kırşehir Ahi) 14.00 Nazilli Belediyespor-Isparta 32 Spor (Nazilli İlçe) 14.00 Ankara Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk) 17.00 Şanlıurfaspor-Bucaspor 1928 (Şanlıurfa GAP) 19.00 Eskişehirspor-Anagold 24Erzincanspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Karacabey M.Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: 31 Ekim Pazar: 13.00 Serik Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Somaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Silahtaroğlu Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 14.00 Sarıyer-Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Ergene Velimeşespor-Adıyaman Futbol Kulübü (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Turgutluspor-İnegölspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Çorum FK (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 18.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 1 Kasım Pazartesi: 19.00 Sakaryaspor-Niğde Anadolu FK (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 31 Ekim Pazar: 13.30 Sancaktepe Futbol Kulübü-Batman Petrolspor (15 Temmuz) 14.00 Karaman Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor (Kelkit İlçe) 14.00 Osmaniyespor Futbol Kulübü-Fatsa Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bergama Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgözler Akademi FK-Formül Erbaaspor (Polatlı İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Elazığspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Kahta 02 Spor-Hendekspor (Kahta İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Belediye Kütahyaspor (Müjdat Gürsü) 2. Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Bitexen Düzcespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Kızılcabölükspor (Şile) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Hacettepe (Darıca İlçe) 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü-68 Aksaray Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 52 Orduspor FK-İskenderunspor (Yeni Ordu) 14.00 Altındağspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Çubuk İlçe) 14.00 Yomraspor-Bayrampaşaspor (Yomra İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Alagöz Holding Iğdır Futbol Kulübü (Çarşamba Şehir) 3. Grup: 31 Ekim Pazar: 14.00 Belediye Derincespor-Ceyhanspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 14.00 Karşıyaka-Karbel Karaköprü Belediyespor (İzmir Atatürk) 14.00 Ağrı 1970 Spor-Çankaya Futbol Kulübü (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Modafen-Edirnespor (Alemdağ) 14.00 Mardin 1969 Spor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor (Mardin 21 Kasım) 14.00 İçel İdmanyurduspor-Kardemir Karabükspor (Tarsus Şehir) 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Gümüşhanespor (Başpınar) 14.
Gümüşhanespor - 24.10.2021
Karşıyaka bir bir eriyor
Karşıyaka, Esenler Erokspor ve Ordu 1967 Spor'a yenildiği grupta İçel İdmanyurdu'yla 1-1, Mardin 1969 Spor'la 2-2, Ofspor ve Gümüşhanespor'la 0-0, Tepecikspor'la da yine 1-1 berabere kalıp zirvenin çok uzağına düştü.
Gümüşhanespor - 23.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Puan 1.FETHİYESPOR 9 7 1 1 29 10 19 22 2.ESENLER EROKSPOR 9 5 2 2 18 11 7 17 3.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 9 4 4 1 17 9 8 16 4.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 9 4 4 1 11 3 8 16 5.EDİRNESPOR 9 4 4 1 10 3 7 16 6.ÇANKAYA 9 4 2 3 12 10 2 14 7.BELEDİYE DERİNCESPOR 9 3 5 1 8 6 2 14 8.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR 9 3 4 2 12 9 3 13 9.GÜMÜŞHANESPOR 9 3 4 2 7 6 1 13 10.
Gümüşhanespor - 22.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'de 2'nci ve 3'üncü grupta toplam 3 maç yapıldı.
Gümüşhanespor - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Dumlupınar) 14.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Kahta 02 Spor (Elazığ Doğukent) 14.00 Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor (Minareli Çavuş) 14.00 Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 2. Grup: Bugün: 14.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor (Elazığ Doğukent) Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor (Siirt Atatürk) 14.00 Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.00 Bayrampaşa-Altındağ (Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Kuşadası Özer Türk) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Dağılgan) 14.00 Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.00 Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor (Kızılcabölük Semt) 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 3. Grup: Bugün: 14.30 Çankaya-Modafen (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.30 Gümüşhanespor-Belediye Derincespor (Yenişehir) Yarın: 14.
Gümüşhanespor - 18.10.2021
Fethiyespor tam yol ileri
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta lider Fethiyespor, son 7 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlikle zirveye damga vurdu. Son maçta şimdiye kadar hiç yenilmeyip, hiç gol yemeyen Gümüşhanespor'u evinde 4-2'yle geçen Fethiye, şampiyonluk yardışındaki gücünü gösterdi.
Gümüşhanespor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Ligde oynanan 8. hafta karşılaşmalarının ardından 3 grupta puan durumu şu şekilde oluştu: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.BATMAN PETROLSPOR 8 6 2 0 11 3 8 20 2.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR 8 6 1 1 13 5 8 19 3.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 8 4 3 1 11 8 3 15 4.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 8 4 2 2 12 9 3 14 5.FORMÜL ERBAASPOR 8 4 2 2 7 5 2 14 6.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 8 3 3 2 8 4 4 12 7.BURSA YILDIRIMSPOR 8 3 3 2 11 8 3 12 8.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 8 3 2 3 15 12 3 11 9.HENDEK SPOR 8 2 4 2 8 7 1 10 10.ÇATALCASPOR 8 2 3 3 15 13 2 9 11.ARTVİN HOPASPOR 8 2 2 4 12 13 -1 8 12.FATSA BELEDİYESPOR 8 1 5 2 2 4 -2 8 13.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 8 2 2 4 5 10 -5 8 14.ELAZIĞSPOR 8 2 2 4 13 19 -6 8 15.KAHTA 02 SPOR 8 1 4 3 11 14 -3 7 16.BERGAMA BELEDİYESPOR 8 1 3 4 8 12 -4 6 17.KARAMAN BELEDİYESPOR 8 1 3 4 9 15 -6 6 18.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ 8 1 2 5 11 21 -10 5 2. Grup O G B M A Y AV P 1.İSKENDERUNSPOR 8 4 3 1 16 8 8 15 2.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 8 4 3 1 11 8 3 15 3.KUŞADASISPOR 8 4 2 2 13 7 6 14 4.52 ORDUSPOR 8 3 5 0 10 7 3 14 5.BITEXEN DÜZCESPOR 7 4 1 2 10 8 2 13 6.YOMRASPOR 8 3 3 2 13 11 2 12 7.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 7 4 0 3 9 7 2 12 8.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ 7 2 5 0 6 4 2 11 9.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 7 2 4 1 13 12 1 10 10.ALTINDAĞSPOR 8 2 4 2 10 10 0 10 11.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 8 3 1 4 10 12 -2 10 12.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 7 2 3 2 9 9 0 9 13.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 8 2 3 3 9 10 -1 9 14.BAYRAMPAŞA 7 1 5 1 4 4 0 8 15.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 7 1 3 3 8 9 -1 6 16.HACETTEPE 8 1 3 4 7 9 -2 6 17.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 7 1 3 3 7 12 -5 6 18.ÇARŞAMBASPOR 8 1 2 5 4 10 -6 5 19.KIZILCABÖLÜKSPOR 8 0 3 5 7 19 -12 3 - 3. Grup O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 8 6 1 1 26 10 16 19 2.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 8 4 4 0 17 5 12 16 3.ESENLER EROKSPOR 8 4 2 2 16 10 6 14 4.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ 8 4 2 2 10 7 3 14 5.EDİRNESPOR 8 3 4 1 8 3 5 13 6.KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLUSPOR 8 3 4 1 7 3 4 13 7.GÜMÜŞHANESPOR 8 3 4 1 7 4 3 13 8.
Gümüşhanespor - 17.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Futbolda TFF 3. Lig'de 8. hafta maçları yapıldı.
Gümüşhanespor - 17.10.2021
Gümüşhanespor: 4-2
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta lider Fethiyespor, grupta şimdiye kadar oynadığı 7 maçta gol yemeyip hiç yenilmeyen Gümüşhanespor'u evinde mağlup ederek, zirvedeki yerini korudu: 4-2.
Gümüşhanespor - 16.10.2021
Fethiyespor zorlu virajda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta lider Fethiyespor yarın evinde ligin iddialı ekiplerinden Gümüşhanespor'la karşılaşacak.
Gümüşhanespor - 15.10.2021
Hüseyin Çalhanoğlu, Gümüşhanespor'daki görevinden istifa etti
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Gümüşhanespor'da sportif direktör Hüseyin Çalhanoğlu, görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Gümüşhanespor - 15.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim) Yarın: 13.30 GZT Giresunspor-Çaykur Rizespor (Çotanak) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Fraport TAV Antalyaspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Adana Demirspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Yeni Adana) 17 Ekim Pazar: 13.30 Kasımpaşa-Göztepe (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Galatasaray-İttifak Holding Konyaspor (Nef) 16.00 Altay-VavaCars Fatih Karagümrük (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 18 Ekim Pazartesi: 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Yukatel Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep FK (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-MKE Ankaragücü (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Eyüpspor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Altaş Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 19.00 Menemenspor-Yılport Samsunspor (Menemen İlçe) 17 Ekim Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altınordu (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Manisa-Adanaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bursaspor-Beypiliç Boluspor (Bitci Timsah Park) 18 Ekip Pazartesi: 20.00 İstanbulspor-Tuzlaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Ankara Demirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Pendikspor-Akhisarspor (Pendik) 17 Ekim Pazar: 13.00 Kırklarelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kırklareli Atatürk) 14.00 Nazilli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Nazilli İlçe) 14.00 Kırşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kırşehir Ahi) 14.00 Uşakspor-Isparta 32 Spor (Uşak 1 Eylül) 19.00 Eskişehirspor-Bucaspor 1928 (Eskişehir Yeni) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup: Yarın: 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 17 Ekim Pazar: 14.00 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Kahramanmaraşspor-Silahtaroğlu Vanspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Turgutluspor-Ankaraspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-Çorum (Bayburt Genç Osman) 16.30 Sakaryaspor-Hekimoğlu Trabzon (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Serik Belediyespor-Somaspor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Diyarbekirspor-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Adıyaman (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Bergama Belediyespor-Formül Erbaaspor (Menemen İlçe) 14.00 Karaman Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Kemal Kaynaş) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Batman Petrolspor (Kelkit İlçe) 14.00 Sancaktepe-Elazığspor (15 Temmuz) 14.00 Osmaniyespor-Arnavutköy Belediyespor (7 Ocak) 14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçe) 14.00 Başkent Gözgöler Akademi-Fatsa Belediyespor (Polatlı İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Hendekspor (Müjdat Gürsü) 14.00 Kahta 02 Spor-Nevşehir Belediyespor (Kahta İlçe) 2. Grup: 17 Ekim Pazar: 13.00 Yomraspor-Siirt İl Özel İdaresi (Yomra İlçe) 14.00 Altındağspor-Alagöz Holding Iğdır (Stadı henüz açıklanmadı) 14.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor (Darıca İlçe) 14.00 Çarşambaspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çarşamba Şehir) 14.00 İskenderunspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 52 Orduspor-Bayrampaşaspor (19 Eylül) 14.00 Bitexen Düzcespor-Hacettepe (Düzce 18 Temmuz) 14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor (Şile) 3. Grup: 17 Ekim Pazar: 14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Kardemir Karabükspor (Başpınar) 14.00 Belediye Derincespor-Orduspor 1967 (Derince Belediye) 14.00 Esenler Erokspor-Ofspor (Esenler Erokspor) 14.00 Çankaya-Edirnespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.00 İçel İdmanyurdu-Mardin 1969 (Mersin) 14.00 Modafen-Karbel Karaköprü Belediyespor (Alemdağ) 14.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 19.00 Fethiyespor-Gümüşhanespor (Fethiye) 19.
Gümüşhanespor - 14.10.2021
Karşıyaka'da Taşyürek imzalıyor
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta takımdaki kötü gidişin ardından teknik direktör Cüneyt Biçer'le yollarını ayırıp ardından dün oynadığı Gümüşhanespor deplasmanından golsüz beraberlikle dönen Karşıyaka'da teknik direktör arayışında Ahmet Taşyürek'in adı ön plana çıktı.
Gümüşhanespor - 13.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Ligde oynanan 7. hafta karşılaşmalarının ardından 3 grupta puan durumu şu şekilde oluştu: 1. Grup O G B M A Y AV P 1.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 7 6 1 0 13 4 9 19 2.BATMAN PETROL SPOR 7 5 2 0 8 2 6 17 3.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 7 4 2 1 11 6 5 14 4.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 7 3 3 1 9 7 2 12 5.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 7 3 2 2 12 7 5 11 6.FORMÜL ERBAASPOR 7 3 2 2 5 4 1 11 7.ÇATALCASPOR 7 2 3 2 15 11 4 9 8.OSMANİYESPOR 7 2 3 2 7 4 3 9 9.BURSA YILDIRIMSPOR 7 2 3 2 9 7 2 9 10.ARTVİN HOPASPOR 7 2 2 3 11 11 0 8 11.HENDEK SPOR 7 1 4 2 6 7 -1 7 12.FATSA BELEDİYESPOR 7 1 4 2 2 4 -2 7 13.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 7 2 1 4 5 10 -5 7 14.ELAZIĞSPOR 7 2 1 4 10 16 -6 7 15.BERGAMA BELEDİYESPOR 7 1 3 3 7 10 -3 6 16.KARAMAN BELEDİYESPOR 7 1 3 3 8 13 -5 6 17.KAHTA 02 SPOR 7 0 4 3 6 11 -5 4 18.SANCAKTEPE 7 1 1 5 8 18 -10 4 - 2. Grup O G B M A Y AV P 1.KUŞADASISPOR 7 4 2 1 13 5 8 14 2.52 ORDUSPOR 7 3 4 0 10 7 3 13 3.İSKENDERUNSPOR 7 3 3 1 13 8 5 12 4.YOMRASPOR 7 3 3 1 13 10 3 12 5.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 7 3 3 1 9 7 2 12 6.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 7 2 5 0 6 4 2 11 7.BITEXEN DÜZCESPOR 6 3 1 2 8 7 1 10 8.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 7 3 1 3 8 8 0 10 9.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 6 2 3 1 9 6 3 9 10.ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR 6 2 3 1 11 10 1 9 11.ALTINDAĞSPOR 7 2 3 2 8 8 0 9 12.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 6 3 0 3 5 5 0 9 13.BAYRAMPAŞASPOR 6 1 4 1 4 4 0 7 14.HACETTEPE 7 1 3 3 6 7 -1 6 15.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 7 1 3 3 8 10 -2 6 16.ÇARŞAMBASPOR 7 1 2 4 4 9 -5 5 17.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 6 0 3 3 6 9 -3 3 18.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 6 0 3 3 6 12 -6 3 19.KIZILCABÖLÜKSPOR 7 0 3 4 6 17 -11 3 - 3. Grup O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 7 5 1 1 22 8 14 16 2.ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ 7 4 3 0 16 4 12 15 3.EDİRNESPOR 7 3 4 0 8 2 6 13 4.GÜMÜŞHANESPOR 7 3 4 0 5 0 5 13 5.
Gümüşhanespor - 13.10.2021
Futbol: Toplu sonuç
Futbolda TFF 3. Lig'de 7. hafta maçları yapıldı.
Gümüşhanespor - 12.10.2021
ESENLER EROKSPOR SON KARŞILAŞMASINI FARKLI KAZANDI
2021-2022 TFF 3. Lig 3. Grup'ta 6. haftada oynanan maçlar sonrası oluşan puan durumu ise şöyle: PUAN TABLOSU O G B M A Y AV P 1. FETHİYESPOR 6 5 0 1 21 7 14 15 ORDUSPOR 1967 FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ S. K. 6 4 2 0 15 3 12 14 3. EDİRNESPOR 6 3 3 0 8 2 6 12 4. GÜMÜŞHANESPOR 6 3 3 0 5 0 5 12 5.
Gümüşhanespor - 12.10.2021
Karşıyaka Biçer olmadan ilk sınavda
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 12 transferle yenilediği kadrosuyla şampiyonluk hedeflerken ilk 6 maçta yalnız puansız son sıradaki Kardemir Karabükspor'u yenip, 3 beraberlik, 2 yenilgi alan Karşıyaka, yarın yolların ayrıldığı teknik direktör Cüneyt Biçer'den yoksun çıkacağı ilk sınavda hafta içi mesaisinde Gümüşhanespor'a konuk olacak.
Gümüşhanespor - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Alemdağ) 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Kızılcabölükspor-Çarşambaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Düzcespor (Dağılgan) 14.00 Iğdır-52 Orduspor (Osmanlı) 14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Altındağspor (Siirt Atatürk) 14.00 Bayrampaşa-İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Kuşadası Özer Türk) 14.00 Hacettepe-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 3. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Kardemir Karabükspor-Belediye Derincespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Edirnespor-İçel İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım) 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Gümüşhane Yenişehir) 14.
Gümüşhanespor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
6 4 2 0 15 3 12 14 3.EDİRNESPOR 6 3 3 0 8 2 6 12 4.GÜMÜŞHANESPOR 6 3 3 0 5 0 5 12 5.
Gümüşhanespor - 09.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 6. haftası 3 grupta oynanan müsabakalarla tamamlandı.
Gümüşhanespor - 08.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyondan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yapılacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 10 Ekim Pazar 14.30 Anagold24 Erzincanspor-Kırşehir Belediyespor (Mustakil Atletizm Pisti) 14.30 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe) 15.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Nazilli Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Eskişehirspor (Karaelmas K. Köksal) 19.00 Bucaspor 1928-Ankara Demirspor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Şanlıurfaspor (Diyarbakır) 19.00 Tarsus İdmanyurdu-Uşakspor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Pendikspor (Isparta Atatürk) Kırmızı Grup: 13.30 Adıyaman-Etimesgut Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Silahtaroğlu Vanspor-Serik Belediyespor (Van Atatürk) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Ergene Velimeşespor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 15.30 Bodrumspor-Kahramanmaraşspor (Bodrum İlçe) 15.30 Somaspor-Turgutluspor (Soma Atatürk) 15.30 Sarıyer-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 İnegölspor-Diyarbekirspor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Sakaryaspor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sivas Belediyespor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 1954 Kelkit Belediyespor-Elazığspor (Kelkit İlçe) 14.30 Artvin Hopaspor-Belediye Kütahyaspor (Hopa İlçe) 14.30 Fatsa Belediyespor-Formül Erbaaspor (Fatsa İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Hendekspor (Kemal Kaynaş) 15.00 Başkent Gözgözler Akademi-Arnavutköy Belediyespor (Polatlı İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Batman Petrolspor (7 Ocak) 15.30 Sancaktepe-Kahta 02 Spor (15 Temmuz) 15.30 Bergama Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Menemen İlçe) 15.30 Çatalcaspor-Nevşehir Belediyespor (Müjdat Gürsu) 2. Grup: Yarın: 14.30 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Bayrampaşaspor (Elazığ Doğukent) 14.30 Yomraspor-Kızılcabölükspor (Yomra İlçe) 14.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Yeşiltepe) 14.30 52 Orduspor-Siirt İl Özel İdaresi (19 Eylül) 15.00 Altındağspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Çubuk İlçe) 15.00 İskenderunspor-Iğdır (5 Temmuz) 15.00 Bitexen Düzcespor-Kuşadasıspor (18 Temmuz) 15.00 Çarşambaspor-Hacettepe (Çarşamba Şehir) 15.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Şile) 3. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Gümüşhanespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.
Gümüşhanespor - 08.10.2021
Karşıyaka seri için sahada
Rakibini yenerek geçen sezonun ilk yarısından beri 10 aydır ilk kez galibiyet serisi yakalamayı hedefleyen Karşıyaka, 5 maçta topladığı 6 puanla 10'uncu sırada yer alıyor. Grupta ilk hafta mağlup olduktan sonra 4 haftadır yenilmeyen yeşil kırmızılılar, bu periyotta 1 galibiyet, 3 beraberlik aldı. Oynadığı 5 maçta bileği hiç bükülmeyen Orduspor 1967 ise 3 galibiyet, 2 beraberlikle 11 puan topladı. Ordu, lider Fethiyespor'u 1 puan geriden takip ediyor. Karşıyaka, bu maçın ardından hafta içinde Gümüşhanespor deplasmanına çıkacak.
Gümüşhanespor - 06.10.2021
Karşıyaka seri peşinde
ZORLU PERİYOT Karşıyaka, Orduspor 1967 sınavıyla birlikte 8 gün içinde 3 maç oynayacağı zorlu bir periyoda da girecek. Rakibini 9 Ekim Cumartesi akşamı ağırlayacak Karşıyaka, grupta 13 Ekim Çarşamba günü Gümüşhanespor deplasmanına çıkıp, ardından 17 Ekim Pazar ise Ceyhanspor'u konuk edecek.
Gümüşhanespor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Ligde 5. hafta maçlarının ardından 1 ve 3. Grup'ta oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup TAKIM O G B M A Y AV P 1.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 5 4 1 0 7 2 5 13 2.BATMAN PETROLSPOR 5 3 2 0 6 2 4 11 3.ÇATALCASPOR 5 2 3 0 11 4 7 9 4.OSMANİYESPOR 5 2 3 0 6 1 5 9 5.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 5 2 3 0 6 3 3 9 6.1954 KELKİT BELEDİYESPOR 5 2 2 1 7 5 2 8 7.BAŞKENT GÖZGÖZLER AKADEMİ 5 2 1 2 4 5 -1 7 8.FORMÜL ERBAASPOR 5 2 1 2 3 4 -1 7 9.HENDEKSPOR 5 1 3 1 6 6 0 6 10.ARTVİN HOPASPOR 5 1 2 2 7 7 0 5 11.BURSA YILDIRIMSPOR 5 1 2 2 5 5 0 5 12.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 5 1 2 2 5 6 -1 5 13.FATSA BELEDİYESPOR 5 1 2 2 2 4 -2 5 14.KARAMAN BELEDİYESPOR 5 1 2 2 8 12 -4 5 15.KAHTA 02 5 0 4 1 4 6 -2 4 16.BERGAMA BELEDİYESPOR 5 1 1 3 5 8 -3 4 17.ELAZIĞSPOR 5 1 1 3 5 10 -5 4 18.SANCAKTEPE 5 0 1 4 5 12 -7 1 3. Grup TAKIM O G B M A Y AV P 1.FETHİYESPOR 5 4 0 1 16 7 9 12 2.ORDUSPOR 1967 5 3 2 0 13 2 11 11 3.EDİRNESPOR 5 2 3 0 6 2 4 9 4.GÜMÜŞHANESPOR 5 2 3 0 4 0 4 9 5.
Gümüşhanespor - 03.10.2021
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig'in 5. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gümüşhanespor Haberleri | Gümüşhanespor Haber - Haberler - Gümüşhanespor haberleri, son dakika gümüşhanespor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 22:34:43. #1.16#

title