Gümeli Haberleri

Gümeli haber, Gümeli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gümeli - 25.01.2021
Bolu Valisi Ümit'ten İl Jandarma Komutanlığına ziyaret
Ümit, güvenlik güçlerinin toplum için değerli hizmetler yaptığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Timimiz sadece il sınırları içinde kendi sorumluluk bölgesinde değil, aynı zamanda ihtiyaç halinde ülke genelindeki arama kurtarma çalışmalarına da katılıyor. Geçen hafta Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Gümeli belgesinde yoğun kar yağışı sonrası yaylada mahsur kalan 16 kişinin kurtarma çalışmalarına Bolu İl Jandarma Komutanlığımızdan Jandarma Arama Kurtarma Timi (JAK) takviye olarak bölgeye intikal etmiş, zorlu doğa koşullarında yürütülen kurtarma çalışmalarının ardından vatandaşlarımızın mahsur kaldıkları yayladan kurtarılmasında görev almışlardır.
Gümeli - 19.01.2021
Alaplı'da elektrik hatlarındaki arıza onarım çalışması sürüyor
Yoğun kar ve kuvvetli esen rüzgar ile fırtınanın birçok noktada ağaçların devrilmesine neden olduğunu aktaran Yılmaz, şunları kaydetti: "Devrilen, kırılan ağaçlar yine birçok noktada elektrik direklerinin devrilmesine, elektrik hatlarının kopmasına neden olmuş ya da ekiplerin arızaya müdahalesini geciktirecek şekilde yolları kapatmış. Şu anda şehir merkezi elektrik hattındaki arızalar giderildi ve elektrik verildi. Ancak, köy ve Gümeli beldesi hattında meydana gelen arızaların onarım çalışmaları devam ediyor.
Gümeli - 19.01.2021
Zonguldak'ta kar nedeniyle yaylada mahsur kalan 16 kişi kurtarıldı
Gezmek için 17 Ocak'ta günübirlik gittikleri Gümeli Bölüklü Yaylası'ndan yoğun kar yağışı sonucu yolun kapanması nedeniyle dönemeyen ve yayla evlerinde kalan 16 kişinin, ekiplerden yardım istemesi üzerine başlatılan çalışmalar tamamlandı.
Gümeli - 18.01.2021
Zonguldak'ta kar nedeniyle yaylada mahsur kalan 16 kişiyi kurtarma çalışmaları sürüyor
Dün gezmek için günübirlik gittikleri Gümeli Bölüklü Yaylası'ndan yolun kar yağışı nedeniyle yolun kapanmasından dolayı dönemeyen ve yayla evlerinde kalan 16 kişi, ekiplerden yardım istedi.
Gümeli - 18.01.2021
Zonguldak'ta yoğun kar
Alaplı Alaplı ve Gümeli belediyeleri ile İl Özel İdare Müdürlüğü ekiplerinin karla mücadele, kapalı yol ve mahalle yollarını açma çalışmaları sürüyor.
Gümeli - 10.12.2020
Balıkesir'de 2 mahalle karantinaya alındı
BALIKESİR'in İvrindi ilçesine bağlı kırsal Gebeçınar ve Gümeli mahalleleri, Covid-19 vakalarının görülmesi ve çok sayıda temaslı kişi bulunması nedeniyle karantinaya alındı.
Gümeli - 09.12.2020
Balıkesir'de Kovid-19 nedeniyle iki mahalle karantinaya alındı
Valilikten yapılan yazılı açıklamada, kırsal Gebeçınar ve Gümeli mahallelerinde bazı kişilerin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı belirtildi.
Gümeli - 02.12.2020
Balıkesir'in İvrindi ilçesindeki 20 hane karantinaya alındı
Kaymakamlıktan yapılan yazılı açıklamada, Gümeli Mahallesi'nde yaşayan bazı kişilerin Kovid-19 testlerinin pozitif çıktığı belirtildi.
Gümeli - 07.11.2020
Zonguldak'ta devrilen cipteki 4 kişi yaralandı
M.A'nın kullandığı 67 DB 466 plakalı cip, ilçeye bağlı Gümeli beldesi Çökele Mahallesi mevkisinde, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.
Gümeli - 01.10.2020
Zonguldak'ta öldürülen çift toprağa verildi
Yeni Siteler Mahallesi'nde dün evlerinde öldürülen Hüseyin ve eşi Cemile Kumuz'un cenazeleri, yakınları tarafından Alaplı Devlet Hastanesi morgundan alınarak ilçeye bağlı Gümeli Beldesine getirildi.
Gümeli - 19.09.2020
Alaplı'da tarım aracı devrildi: 3 yaralı
Alınan bilgiye göre, M.Ç'nin kullandığı patpat, Mollabey köyünden Gümeli beldesi istikametinin birinci kilometresinde devrildi.
Gümeli - 15.05.2020
14 Mayıs 2020 Haberleri
14 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
title