Gemlik Körfezi Haberleri

Gemlik Körfezi haber, Gemlik Körfezi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gemlik Körfezi - 10.06.2021
Bulgaristan'dan Gelen İş Heyetinden Buski'ye Ziyaret
Konuk heyeti ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirten BUSKİ Genel Müdürü Güngör Gülenç, sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini ile sorunsuz altyapı ağının oluşumunda pek çok çalışmaya imza attıklarını vurguladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin vizyonuyla, Bursa'yı altyapıda örnek alınan konuma getirebilmenin gayretiyle çalıştıklarını ifade eden Gülenç, "Sağlıklı ve kesintisiz içme suyu teminin yanı sıra çevre yatırımlarımızla da 'sağlıklı şehir Bursa' hedefinde, önemli adımlar atmaktayız. Belirli planlama dahilinde peş peşe hizmete sunduğumuz atık su arıtma tesisleri ile Bursa'ya hayat veren Nilüfer Çayı ile Gemlik Körfezi'nin atık sulardan kaynaklanabilecek kirliliğinin önüne geçmiş olduk.
Gemlik Körfezi - 01.10.2020
Gemlik'te kaçak balık avcılığı denetimi
Gemlik Körfezi'nde yapılan kontrollerde, denizde avlanan balıkçı tekneleri termal kameralı drone yardımıyla takip edildi.
Gemlik Körfezi - 11.09.2020
Gemlik'te kurtuluş coşkusu
Gemlik'in işgale karşı büyük direnç gösterdiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, "Eski belediye başkanlarımızdan Dr. Ziya Kaya, düşman gemileri Gemlik Körfezi'ne geldiğinde kıyılara benzin dolu variller yerleştirmiş ve eğer işgal olursa Gemlik'i teslim etmektense havaya uçuracaklarını söylemiştir.
Gemlik Körfezi - 08.09.2020
Gemlik Körfezi'ndeki sahil güvenlik unsurlarına 2 yeni bot tahsis edildi
AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Mudanya'dan Gemlik'e kadar uzanan ve Armutlu'yu da içine alan körfez şeridinde hizmet vermek üzere 2 sahil güvenlik botunun hizmete girdiğini duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gemlik Körfezi Haberleri | Gemlik Körfezi Haber - Haberler - Gemlik Körfezi haberleri, son dakika gemlik körfezi haber ve gelişmeleri burada. BURSA LODOS, GEMLİK KÖRFEZİ'NDEKİ MÜSİLAJIN YOĞUNLAŞMASINA NEDEN OLDU.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 18:00:44. #1.13#

title