Haberi Paylaş

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Gamegar Haberleri

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest'ın varsayılan NPC'si Kelvin, adadaki işlerinize yardım ederek oyuncuları büyük bir dertten kurtarmaktadır, ancak bazen tek başına yeterli olmayabiliyor. Bir mod tasarımcısı, Sons of the Forest'ta hata ayıklama konsolunu etkinleştiren bir mod tasarladı ve bu sayede tek bir konsol komutu ile dostunuz Kelvin'i klonlayabilirsiniz.

Kelvin'in adada yapacağı birçok iş bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise sopa toplamak, ağaç kesmek, çıplak eliyle nehirden balık yakalamak gibi adada hayatta kalmakta işinizi kolaylaştırmaktadır. Bir mod tasarımcısı, işin ucunda ölüm de olsa görevinden vaz geçmeyerek verilen emri yerine getiren Kelvin'i klonlamanın yolunu buldu.

SONS OF THE FOREST KELVIN KLONLAMA MODU

Sons Of The Forest subreddit'inde paylaşılan bir gönderide "Multi Kelvin Mod" duyuruldu. Oyunda Kelvin'i klonlamak için ilk olarak hata ayıklama konsolunu aktif edecek mod olan DebugConsole modunu indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca Unity framework moduna da ihtiyacınız olacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Reddit kullanıcısı jrm850, javascript düzenlemeleriyle istediğiniz kadar Kelvin'i klonlayabileceğiniz "addcharacter Robby 1" konsol kodunu duyurdu. İstediğiniz kadar Kelvin'i klonlayabilirsiniz, ancak ne kadar çok klonlarsanız o kadar fazla FPS sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle 4'ten fazlası tavsiye edilmemektedir.

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Kelvin ve tüm klonları sadık birer işçi olmaya devam ederken diğer yandan da yamyamlarla savaşmak için ekstradan Virginia'ya ihtiyacınız olabilir. Bu komut aynı şekilde Virginia için de geçerlidir. Virginia'yı klonlamak için ise konsola "addcharacter Virginia 1" yazmanız yeterlidir. Ardından ise Virginia sizinle beraber savaşacak ve hatta silah bile kullanabilecek.

Virginia'yı hala eğitmediyseniz "Virginia nasıl eğitilir" rehberimizden yardım alabilirsiniz.

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Hata ayıklama konsolu ayrıca heyecan verici bir olasılık olan bir sürü komut ve hile de sağlamaktadır. Sadece komut listesine bakarak, hava durumunu, herhangi bir eşyayı spawnlama ve düşmanları çağırmak mümkündür.

Ancak bu modları dikkatli kullandığınızdan emin olun. Mod geliştiricisi CallMeSlinky, hata ayıklama konsolunu kullanmanın oyun kaydınızı bozabileceğine dair bir uyarısı da bulundu. Bu nedenle oyun kaydınızı yedeklemeyi unutmayın.

Sons of the Forest Steam Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title