Haberler

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Güncelleme:

Açık dünya hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest'ın varsayılan NPC'si Kelvin, adadaki işlerinize yardım ederek oyuncuları büyük bir dertten kurtarmaktadır, ancak bazen tek başına yeterli olmayabiliyor. Bir mod tasarımcısı, Sons of the Forest'ta hata ayıklama konsolunu etkinleştiren bir mod tasarladı ve bu sayede tek bir konsol komutu ile dostunuz Kelvin'i klonlayabilirsiniz.

Kelvin'in adada yapacağı birçok iş bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise sopa toplamak, ağaç kesmek, çıplak eliyle nehirden balık yakalamak gibi adada hayatta kalmakta işinizi kolaylaştırmaktadır. Bir mod tasarımcısı, işin ucunda ölüm de olsa görevinden vaz geçmeyerek verilen emri yerine getiren Kelvin'i klonlamanın yolunu buldu.

SONS OF THE FOREST KELVIN KLONLAMA MODU

Sons Of The Forest subreddit'inde paylaşılan bir gönderide "Multi Kelvin Mod" duyuruldu. Oyunda Kelvin'i klonlamak için ilk olarak hata ayıklama konsolunu aktif edecek mod olan DebugConsole modunu indirmeniz gerekmektedir. Ayrıca Unity framework moduna da ihtiyacınız olacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Reddit kullanıcısı jrm850, javascript düzenlemeleriyle istediğiniz kadar Kelvin'i klonlayabileceğiniz "addcharacter Robby 1" konsol kodunu duyurdu. İstediğiniz kadar Kelvin'i klonlayabilirsiniz, ancak ne kadar çok klonlarsanız o kadar fazla FPS sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle 4'ten fazlası tavsiye edilmemektedir.

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Kelvin ve tüm klonları sadık birer işçi olmaya devam ederken diğer yandan da yamyamlarla savaşmak için ekstradan Virginia'ya ihtiyacınız olabilir. Bu komut aynı şekilde Virginia için de geçerlidir. Virginia'yı klonlamak için ise konsola "addcharacter Virginia 1" yazmanız yeterlidir. Ardından ise Virginia sizinle beraber savaşacak ve hatta silah bile kullanabilecek.

Virginia'yı hala eğitmediyseniz "Virginia nasıl eğitilir" rehberimizden yardım alabilirsiniz.

Sons of the Forest'ta Kelvin ve Virginia'yı klonlayabilirsiniz

Hata ayıklama konsolu ayrıca heyecan verici bir olasılık olan bir sürü komut ve hile de sağlamaktadır. Sadece komut listesine bakarak, hava durumunu, herhangi bir eşyayı spawnlama ve düşmanları çağırmak mümkündür.

Ancak bu modları dikkatli kullandığınızdan emin olun. Mod geliştiricisi CallMeSlinky, hata ayıklama konsolunu kullanmanın oyun kaydınızı bozabileceğine dair bir uyarısı da bulundu. Bu nedenle oyun kaydınızı yedeklemeyi unutmayın.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Dünya Gamegar Haberler

Netanyahu'dan masum bebeklerin diri diri yandığı katliama skandal yorum: Trajik hata

Netanyahu'dan masum bebeklerin diri diri yandığı katliama skandal yorum: Trajik hata

2028'de Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklayan Sinan Oğan'ı sadece 48 kişi dinledi

2028'de Cumhurbaşkanı adayı olacağını açıklayan Sinan Oğan'ı sadece 48 kişi dinledi

Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde İstiklal Marşı'na saygısızlık yapan araştırma görevlisi açığa alındı

Çankırı Karatekin Üniversitesi'nde İstiklal Marşı'na saygısızlık yapan araştırma görevlisi açığa alındı

Bakmadan Geçme

Galatasaray Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılacak mı? #9917 Okan Buruk boşandı mı, ayrıldı mı? 28 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 28 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 28 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 28 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 28 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 28 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 28 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 28 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 28 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 28 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 28 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 28 Mayıs Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? #128680 28 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Ferdi gidiyor mu? Ferdi Kadıoğlu hangi takıma gidiyor? Ankara'da yağmur saat kaça kadar sürecek? Meteoroloji'den sarı kodlu uyarı!
Kılıçdaroğlu'ndan emeklilere yönelik çok konuşulacak sözler: Hak ediyorlar, yan kardeşim o zaman

Kılıçdaroğlu'ndan emeklilere yönelik çok konuşulacak sözler: Hak ediyorlar, yan kardeşim o zaman

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title