Haberler

Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir?

Güncelleme:

Endnight Games'in geliştirdiği açık dünya hayatta kalma oyunu Sons of the Forest'ta oyuncular, haritada tek başına dolaşan üç bacaklı ve üç kollu kadın olan Virginia'nın nasıl eğitildiğini araştırıyor. Oyunculara bir zararı bulunmayan Virginia'yı eğitmek için sadece sabır gerekmektedir. Peki, Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir? Detayları haberimizde…

Adada dolaşırken karşınıza bir anda çıkan mavi kıyafetli, üç bacaklı ve üç kollu yaratık olan Virginia, size ilk yaklaştığında mesafesini koruyacaktır ve size asla saldırmayacaktır. Bu nedenle sizin de ona saldırmamanız gerekmektedir. Peki, Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir? İşte detaylar…

SONS OF THE FOREST VİRGİNİA NASIL EĞİTİLİR?

Virginia ile karşılaştığınızda size karşı mesafenizi koruyacak ve yaklaştığınız zaman kaçacaktır. Virginia ile karşılaştığınızda hareketsiz kalın ve "G" tuşuna basarak elinizdeki her şeyi bırakın. Duruma göre yaklaşabilir veya yaklaşmayabilir. Eğer yaklaşmazsa normal işlerinize devam edebilirsiniz. Daha sonra tekrar ortaya çıkacak ve yaklaşana kadar bu işlemi tekrarlayın.

Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir?

Virginia bir noktadan sonra size yaklaşmaya başlayacak ve daha da yaklaşacak ve bu noktadan sonra, silahlarınız olsa veya savaşa girseniz bile, kaçmadan etrafınızda dolaşacak. Ayrıca, Virgina'yı öldürürseniz hayata geri dönmeyeceğini de belirtmekte fayda var bu yüzden dikkatli olun.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Virginia zaman zaman size malzeme getirebilir, ancak daha da önemlisi, savaşta size yardım eder. Virginia'ya kullanması için bir pompalı tüfek veya tabanca verirseniz, sizin için onları kullanarak size yamyamları öldürmenizde yardım eder.

Sons of the Forest Virginia nasıl eğitilir?

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Sons of the Forest Dünya Gamegar Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

ALES 1 ne zaman açıklanacak 2024? Bade İşcil kimdir? Bade İşcil kaç yaşında, nereli? Özgür Özel yabancı dil biliyor mu, Almana biliyor mu, hangi dilleri biliyor? Motorine indirim mi geldi? SON DAKİKA! Güncel motorin fiyatları! Dahiliye neye bakar, hangi hastalıklara bakar? 25 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 25 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 25 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 25 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title