Haberi Paylaş
GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S çıkış tarihi açıklandı

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S çıkış tarihi açıklandı

Gamegar Haberleri

Rockstar Games tarafından GTA 5 ve GTA Online'ın 15 Mart'ta piyasaya sürülmesi beklenen yeni nesil sürümleri hakkında yeni bilgiler duyuruldu. Yeni nesil konsollardaki grafikler, kare hızı, GTA Online güncellemeleri, yeni içerikler ve çıkış tarihi paylaşıldı.

Rockstar Games, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için Grand Theft Auto V ve GTA Online'ın lansman tarihini kullanıcılarıyla paylaştı. GTA 5 ve GTA Online yeni güncellemeleri hakkında detaylar paylaşıldı.

Popüler video oyun geliştiricisi Rockstar Games, grafiklerden başlayarak GTA 5 ve GTA Online'ın birden fazla grafik modu ve 60 FPS'e kadar desteği ile konsola "üst düzey PC görselleri" getireceğini söyledi. Oyuncular ayrıca gelişmiş doku kalitesi seçenekleri, ışın izleme ve HDR seçenekleri de eklenecek.

Grafik modları için Fidelity Mode'u, ışın izleme özelliğiyle 4K'ya kadar ulaşan en yüksek görsel kalite seçeneği bulunacaktır. Bu modda, kare hızı 30 FPS ile sınırlandırılırken performans modunda oynayan PS5 ve Xbox Series X'te 4K grafiklerde 60 FPS oynanış imkanı sunulacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S güncellemeleri detaylandırıldı

Rockstar Games yaptığı duyuruda, "Hao's Special Works sınıfının en iyisi araç yükseltmelerini, özel olarak modifiye edilmiş araçlar kullananan yeni bir yarış sınıfı ve Hao's Special Works Time Trails'ın haftalık rotasyonunu ve bu yeni modifiye edilmiş araçların direksiyonuna ücretsiz olarak geçebileceğiniz Premium test sürüşleri yer alıyor.

15 Mart'ta yeni platformlar için GTA 5'in lansmanı ile birlikte bağımsız bir indirme olacak sunulacağını hatırlattı. PlayStation 5 kullanıcıları GTA Online'ın bağımsız sürümünü ilk üç ay boyunca ücretsiz olarak alabilir ve bu tekliften yararlanmak için PlayStation Plus'a ihtiyaç duyulduğundan bahsedilmedi.

GTA 5 veya GTA Online için herhangi bir fiyatlandırma belirlenmemesi ile beraber ön siparişlerin bugün açılması bekleniyor.

Daha önce de duyurulduğu üzere GTA 5 ve GTA Online 15 Mart'ta piyasaya sürülecek. Ön siparişler ve ön yüklemeler 8 Mart'ta başlayacak. Oyunların fiziksel sürümlerinin piyasaya sürülmesi ise Nisan ayı olarak planlandı.

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S güncellemeleri detaylandırıldı

xbox series x PlayStation 5 GTA 5 Gamegar Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title