Haberler

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S çıkış tarihi açıklandı

Güncelleme:

Rockstar Games tarafından GTA 5 ve GTA Online'ın 15 Mart'ta piyasaya sürülmesi beklenen yeni nesil sürümleri hakkında yeni bilgiler duyuruldu. Yeni nesil konsollardaki grafikler, kare hızı, GTA Online güncellemeleri, yeni içerikler ve çıkış tarihi paylaşıldı.

Rockstar Games, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için Grand Theft Auto V ve GTA Online'ın lansman tarihini kullanıcılarıyla paylaştı. GTA 5 ve GTA Online yeni güncellemeleri hakkında detaylar paylaşıldı.

GRAFİKLER VE KARE HIZI

Popüler video oyun geliştiricisi Rockstar Games, grafiklerden başlayarak GTA 5 ve GTA Online'ın birden fazla grafik modu ve 60 FPS'e kadar desteği ile konsola "üst düzey PC görselleri" getireceğini söyledi. Oyuncular ayrıca gelişmiş doku kalitesi seçenekleri, ışın izleme ve HDR seçenekleri de eklenecek.

Grafik modları için Fidelity Mode'u, ışın izleme özelliğiyle 4K'ya kadar ulaşan en yüksek görsel kalite seçeneği bulunacaktır. Bu modda, kare hızı 30 FPS ile sınırlandırılırken performans modunda oynayan PS5 ve Xbox Series X'te 4K grafiklerde 60 FPS oynanış imkanı sunulacak.

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S güncellemeleri detaylandırıldı

GTA ONLİNE GÜNCELLEMELERİ VE YENİ İÇERİKLERİ

Rockstar Games yaptığı duyuruda, "Hao's Special Works sınıfının en iyisi araç yükseltmelerini, özel olarak modifiye edilmiş araçlar kullananan yeni bir yarış sınıfı ve Hao's Special Works Time Trails'ın haftalık rotasyonunu ve bu yeni modifiye edilmiş araçların direksiyonuna ücretsiz olarak geçebileceğiniz Premium test sürüşleri yer alıyor.

15 Mart'ta yeni platformlar için GTA 5'in lansmanı ile birlikte bağımsız bir indirme olacak sunulacağını hatırlattı. PlayStation 5 kullanıcıları GTA Online'ın bağımsız sürümünü ilk üç ay boyunca ücretsiz olarak alabilir ve bu tekliften yararlanmak için PlayStation Plus'a ihtiyaç duyulduğundan bahsedilmedi.

GTA 5 veya GTA Online için herhangi bir fiyatlandırma belirlenmemesi ile beraber ön siparişlerin bugün açılması bekleniyor.

ÇIKIŞ TARİHİ

Daha önce de duyurulduğu üzere GTA 5 ve GTA Online 15 Mart'ta piyasaya sürülecek. Ön siparişler ve ön yüklemeler 8 Mart'ta başlayacak. Oyunların fiziksel sürümlerinin piyasaya sürülmesi ise Nisan ayı olarak planlandı.

GTA 5'in PS5 ve Xbox Series X|S güncellemeleri detaylandırıldı

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

GTA 5 Haberler

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Ağırlaştırılmış müebbetle yargılanacağını öğrenince cezaevinde intihar etti

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Bahçeli: Ülkü Ocakları ve MHP'ye ithamlar ayağımızın altındadır, zayıf anımızı kollayanlar hüsrana uğrayacak

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Belediyenin harabe fırınında sağlıksız ekmek üretimi! Kapısına kilit vuruldu

Bakmadan Geçme

Trendyol Express Pazar günü çalışıyor mu? Trendyol Express Pazar günü dağıtım yapıyor mu, açık mı 2024? Pril boykot mu? Pril İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Pril Türk malı mı, sahibi kim? Aras Kargo Cumartesi çalışıyor mu? Aras Kargo Cumartesi günü dağıtım yapıyor mu, kargo kabul ediyor mu 2024? Elazığspor - Orduspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Elazığspor - Orduspor maçı nereden izlenir? Bingo boykot mu? Bingo İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Bingo Türk malı mı, sahibi kim? Osman Beşel olayı ne? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel neden darp edildi? Osman Beşel kimdir? Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel hangi partiden seçildi? KURBAN BAYRAMINA KAÇ GÜN KALDI 25 MAYIS 2024: Kurban bayramı ne zaman, hangi tarihe denk geliyor? Bugün hangi maçlar var? Bugün maç var mı? 25 Mayıs Bu akşam hangi maçlar var, hangi kanalda? 25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var?
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title