Haberler

Crusader Kings 3'ün yeni DLC'si Tours and Tournaments duyuruldu

Güncelleme:

Adından da anlaşılacağı üzere yeni DLC, turnuvaları içerecek. Oyuncular için harita etrafında büyük silah gösterilerine ev sahipliği yapmanıza izin verilecek. Yakındaki soyluları ve gezgin şövalyeleri çekecek potansiyel olarak sosyal duruşu veya askeri hünerleri artıracak bir etkinlik.

CURSADER KINGS 3: TOURS AND TOURNAMENTS

Kendi memleketinizde veya başka krallıklarda çeşitli görkemli turnuvalara katılarak kendinizi ispatlayıp şenlik havasından faydalanan düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Büyük düğünler ve heyecanlı, şahinli avlar gibi yeni büyük faaliyetlere ev sahipliğin yapın.

Paradox Interactive'in YouTube hesabında yayınlanan yeni DLC fragmanının açıklamasında şu sözlere yer verildi:

"Orta Çağ turnuvalarının ihtişamı ve gösterişliliği, Crusader Kings III: Tours and Tournaments'ta sizi bekleyen yeni maceraların yalnızca bir parçası. Paradox'un ödüllü orta çağ strateji oyununa yönelik bu genişleme paketindeki düzinelerce yeni etkinlikte tarihi değiştiren kararlar alırken vasallarınızı araştırmak için krallığınızda seyahat edin veya güçlü bir naip dize getirin."

  • Kendi Maiyetini kendin belirle ve Rotanı dikkatli bir şekilde özelleştir. Uzun olsa da önündeki yol renkli karakterler, ilginç kültürler ve hayatını değiştirecek olaylarla dolu.
  • Tebaanı ziyaret et ve onlarla yakın ilişkiler kur. Arazilerini denetle ve krallığının en ücra köşelerinde yaşayanların nasıl bir hayat sürdüğünü öğren.
  • Yardımseverliğini gösterip hediyeler ve ödüller sun. Ya da yanına bir vergi tahsildarı topluluğunu da alıp himayen atındaki ulaşması zor yerlerden nihayet borcunu topla.
  • Olağanüstü Ödüller kazanmak ve yeni becerilerde değerli tecrübeler elde etmek için Yarışmalara katıl.
  • Tüm görkemi ve eğlencesiyle muhteşem bir Turnuvaya ev sahipliği yap. Demirciye uğrayarak kendini iyi hazırla veya civardaki tavernada biraz cesaret suyu iç.
  • Bir Niyet belirleyerek rakibinin aklını çel, sonra da kusursuz atlı mızrak becerilerinle ya kafalarını kır ya da avının kalbini kazan.
  • Bir Büyük Düğün düzenleyerek perde arkası diplomasisinde avantaj kazan. Bu yeni, karmaşık törenlerle fayda sağlayacak evlilik öncesi Anlaşmaların pazarlığını yap, Krallığındaki vasalları hoşnut et ve üstünlük kazan.
  • Şövalyelerine onur ihsan ederek savaşçı soylularının siyasette veya savaş alanında uzmanlaşmasını sağla. Onları eğit, daha da fazla tecrübe kazanmaları için turnuvalara veya savaşa gönder.
  • Orta Çağların başlarından sonlarına kadar zırhın geçirdiği evrimi ve orta çağdaki batılı giyimindeki büyüleyici değişimleri ayrıntılı bir biçimde gösteren müzelere layık karakter görsellerine hayran ol.
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Daha fazla PC oyunları ve Konsol oyunları için Gamegar'ı takip etmeye devam edin

Crusader Kings 3'ün yeni DLC'si Tours and Tournaments duyuruldu

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

Crusader Kings Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title