Haberler

Neva Yalı İzmir'in Cumhuriyet'in 100. yılı için hazırladığı reklam tüyleri diken diken etti

Güncelleme:

Rönesans Konut Geliştirme'nin prestijli projesi Neva Yalı İzmir, Cumhuriyet'in 100. yılını özel bir reklam filmi ile kutluyor. Film, Cumhuriyet'in nasıl bayram ilan edildiğini anlatıyor ve "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyor. Reklam filmi, Alaaddin reklam ajansı tarafından hazırlanıp dijital kanallarda ve online mecralarda yayınlandı.

Rönesans Konut Geliştirme'nin prestijli projesi Neva Yalı İzmir, Cumhuriyet'in 100. yılını Cumhuriyet'in nasıl bayram ilan edildiğine odaklanan özel bir reklam filmi ile kutluyor. "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyan film, Alaaddin reklam ajansı tarafından hazırlandı.

CUMHURİYET'İN NASIL BAYRAM EDİLDİĞİ ANLATILIYOR

Neva Yalı İzmir, Cumhuriyet'in 100. Yılına özel hazırladığı reklam filmini dijital kanallarından ve online mecralarda yayınladı. "Coşkumuz Hep İlk Günkü Gibi" mesajını taşıyan film, Cumhuriyet'in ilk kez bayram ilan ediliş hikayesini tarihsel bir perspektif ile günümüze taşıyor.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

İZMİR'DE YAPILAN İLK KUTLAMA

Alaaddin imzasıyla, Hacıyatmaz Film prodüksiyonluğunda, yönetmen Ece Göksu tarafından çekilen reklam filmi, titiz bir çalışmayla geçmiş dönemin yansıtarak Cumhuriyet'in ilk yıllarında İzmir'de yapılan bir tebliğin, bayram kutlamalarını nasıl değiştirdiğini anlatıyor. "Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl bayram oldu?" sorusuyla açılan film, 1924 yılında İzmir'de valilikten yapılan kutlama tebliği ve bu önemli güne hazırlanan insanların görüntüye gelmesinin ardından günümüze uzanıyor, Cumhuriyet coşkusunun 100 yıldır değişmediğini yaratıcı bir yaklaşımla bizlere sunuyor.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

ALİ İNCİ: COŞKU VE SARSILMAZ BAĞLARIMIZI ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINA BORÇLUYUZ

Filmin, başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'nin Cumhuriyet coşkusuna vurgu yaptığını ifade eden Neva Yalı İzmir Pazarlama Direktörü Ali İnci "İzmir'in öncü ruhu ve Cumhuriyet'in ilk yıllarından bugüne koruduğumuz coşku ve sarsılmaz bağların bir neticesi olarak, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm Cumhuriyet kahramanlarına minnet borçluyuz. Bu doğrultuda onların gelişim ve büyüme vizyonunu günümüze taşımayı sürdürecek, Türkiye'nin hedeflerinin bir parçası olmaya devam edeceğiz" dedi.

Neva Yalı İzmir 'Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl 'Bayram' oldu?'

Neva Yalı İzmir "Hiç düşündünüz mü, 29 Ekim nasıl "bayram" oldu?" Film Künyesi

 • Reklam Ajansı: Alaaddin
 • Reklam veren: Rönesans Konut Geliştirme / Neva Yalı İzmir
 • Reklam veren Yetkilisi: Ali İnci
 • Kreatif Grup Liderleri: Gözde Keçeci, Sezgin Rızaoğlu
 • Kreatif Ekip: Aykan Usta, Eren Karakurum, Gamze Süngü, Begüm Türkmen
 • Grafik: Harun Yılmaz
 • Müşteri İlişkileri: Selin Evirgen, Gökhan Soğancılar
 • Yapımevi: Hacıyatmaz Film
 • Prodüktör: Elif Özdemir Serter/Şebnem Gülduman
 • Yönetmen: Ege Göksu
 • DOP: Emre Tanyıldız
 • Müzik: MCE

İzmir Neva İnşaat Belgesel Dizi Emlak Sinema Yerel Magazin Yaşam Kültür Sanat Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Bakmadan Geçme

Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri!
Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title