Ünlü model "Aslında böyle görünmüyorum" diyerek fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Ünlü model "Aslında böyle görünmüyorum" diyerek fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldı

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

Amerikalı ünlü model Ryley Gordon, Instagram'da kendisi dahil birçok insanın filtre kullandığını kanıtlamak için bir fotoğraf paylaştı. Gordon'un paylaştığı fotoğrafta göbeğinin sarktığı görüldü. Ancak Instagram'a daha evvel attığı fotoğrafta aynı bölgenin pürüzsüz olması dikkat çekiyordu.

26 yaşındaki Amerikalı model Ryley Gordon'dan Instagram'da hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya başlanan filtrelere yönelik tepki geldi. Gordon, "Aslında böyle görünmüyorum" diyerek daha önce paylaştığı bir fotoğrafın yerine filtresiz olan bir fotoğrafını paylaştı.

Gordon'un paylaştığı iki fotoğraf arasında ciddi fark olması hemen göze çarptı. Fotoğraflardan birinde Gordon'un karnının pürüzsüz olduğu görülürken, diğer fotoğrafta ise karnının bir bölümünün sarkmış olduğu görüldü.

Ünlü model 'Aslında böyle görünmüyorum' diyerek fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldı

Paylaştığı fotoğraf hakkında açıklamalarda bulunmaya devam eden Gordon, "Neredeyse hemen hemen herkes tarafından fotoğraflarda filtre kullanılmaya başlandı. Ancak modellik yapmak isteyen kızlara tavsiyem, kendilerini oldukları gibi kabul etmeleri" dedi.

Ünlü model 'Aslında böyle görünmüyorum' diyerek fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldıGordon'un Instagram'da paylaştığı fotoğraf

Gordon, sözlerini şu şekilde sürdürdü: Farklı görünme çabası gerçekten de insanı psikolojik olarak yoruyor. İnsan zamanla kendine küsüyor. Bunu fark ettikten sonra kendimle barışmaya karar verdim. Kendimi olduğum gibi kabul ettiğimde daha mutlu olduğumu fark ettim."

Ünlü model 'Aslında böyle görünmüyorum' diyerek fotoğrafını paylaştı, sosyal medya yıkıldıGordon'un daha sonra paylaştığı fotoğraf

Instagram Model Magazin Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

ekrem celebi :

farketmez benim ıcın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title