Haberler

Düğünden görüntüler ortaya çıktı! Irak'ta 113 kişinin öldüğü yangın böyle başlamış

Son Güncelleme:
Abone Ol

Irak'ın Musul kentinde bir düğün salonunda 113 kişinin hayatını kaybettiği yangının başlama anı görüntüleri ortaya çıktı. İnternete düşen videoda gelin ve damadın dans ettikleri sırada havai fişeklerin patlaması sonrası tavanda yangın çıktığı anlar yer alıyor.

Irak'ın Musul kentinde bir düğün salonunda havai fişeklerden kaynaklı olarak çıkan yangında en az 113 kişi öldü, 150 kişi yaralandı. Düğün salonunu küle çeviren yangının başlama anı görüntüleri de ortaya çıktı. İnternete düşen videoda gelin ve damadın dans ettikleri sırada havai fişeklerin harekete geçmesi sonrası salonda yangın çıktığı görülüyor.

113 KİŞİ ÖLDÜ, 150 KİŞİ YARALANDI

Irak'ın Musul kentinde bir düğün salonunda çıkan yangında en az 113 kişinin hayatını kaybettiği, yaralı sayısının ise 150'ye çıktığı belirtildi.

Düğünden görüntüler ortaya çıktı! Irak'ta 113 kişinin öldüğü yangın böyle başlamış

DÜĞÜN SALONUNDA 800 KİŞİ BULUNUYORDU

Havai fişekler nedeniyle çıktığı bilgisi basına yansıyan yangın esnasında düğün salonunda 800 kişinin bulunduğu öğrenildi.

Düğünden görüntüler ortaya çıktı! Irak'ta 113 kişinin öldüğü yangın böyle başlamış

İÇİŞLERİ BAKANI BÖLGEYE GİTTİ

Yangın bölgesine çevre illerden çok sayıda itfaiye ekibi ve ambulans sevk edilirken, İçişleri Bakanı Abdulemir Şammari'nin de bölgeye gideceği duyurulmuştu.

Düğünden görüntüler ortaya çıktı! Irak'ta 113 kişinin öldüğü yangın böyle başlamış

DÜĞÜN SALONUNDAKİ YANGIN BÖYLE BAŞLAMIŞ

Öte yandan düğün salonunu küle çeviren yangının başlama anı görüntüleri ortaya çıktı. İnternete düşen videoda gelin ve damadın dans ettikleri esnada salonda patlayan havai fişeklerin etkisiyle yangının çıktığı anlar yer alıyor.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Dünya

Musul Irak Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title