ÇEVRE KORUMA VE KONTROL MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Haberleri

Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü haber, Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 12.10.2020
Karatay Belediyesi'nin 2021 bütçesi kabul edildi
2021 bütçesinde en büyük payı yatırımlara ayırdıklarını aktaran Kılca, şunları kaydetti: "Gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket ederek Karatay'ımıza hizmet ediyoruz. Denk bir bütçe hazırladık ve bugüne kadar olduğu gibi 2021 bütçesi için de borçlanma yoluyla herhangi bir finansmana başvurmadık. Tüm ekibimizle 7 gün 24 saat çalışarak ilçemizi hep birlikte güzelleştirmeye devam ediyoruz." Açıklamada bütçeyle ilgili şu bilgilere de yer verildi: "Buna göre en büyük pay 94 milyon 340 bin lira ile Fen İşleri Müdürlüğü'ne ayrılırken, bu rakamı 71 milyon 800 bin lira ile Yapı Kontrol Müdürlüğü izledi. Mali Hizmetler Müdürlüğü'ne 54 milyon 820 lira, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'ne 34 milyon 855 bin lira, Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü'ne 33 milyon 125 bin lira, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'ne 29 milyon 278 bin lira, Park ve Bahçeler Müdürlüğü'ne ise 29 milyon 70 bin lira bütçe belirlendi.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 12.10.2020
Kızılcahamam Sanayi Sitesi'nde dezenfeksiyon çalışması yapıldı
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerince sabah erken saatlerde başlatılan çalışmalarda, sitenin tüm sokakları ve çöp konteynerleri, su ve özel solüsyonlarla yıkandı.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 20.9.2020
Antalya'da sahil temizliğinde 6 kilo atık toplandı
Mavi bayrak ödüllü sahilde temizliğe katılanlar 6 kilo atık topladı. Toplanan atıklar Muratpaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince geri dönüşüme götürülmek üzere teslim alındı.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 12.9.2020
İzmit Belediyesi'ne yeni atama
İzmit Belediyesinde Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nde görev değişikliği yapıldı.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 12.9.2020
Canpolat, personellerle bir araya geldi
Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne bağlı personellerle bir araya gelerek, bilgi alışverişinde bulundu.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 12.9.2020
Muratpaşa'nın bütçesini Muratpaşalılar oyluyor
Güneş enerjisi Toplum sağlığı ve çevre hizmetleri olarak sınıflandırılan ve Sağlık, Spor, Veteriner işleri müdürlükleriyle birlikte Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü kullanımına 34 milyon 796 bin liralık bütçe ödeneği ayrıldı.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 11.9.2020
İpekyolu Belediyesi üretimden hasada çiftçilerle kol kola
Belediyeye bağlı Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıllarda hayata geçirilen 'Çiftçi Destek' projesi meyvelerini vermeye devam ediyor.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 11.9.2020
Osmangazi çevre sağlığını koruyor
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, virüsün görüldüğü 13 Mart tarihinden itibaren 23 bin 494 adet sokak hayvanı tedavisi, sokak hayvanı besleme ve haşere ilaçlama çalışmasına imza attı.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 11.9.2020
Mamak Belediyesinin Covid-19 ile mücadelesi yabancı öğrencilere örnek oldu
"Can dostlar Mamak'a emanet" Salgın sebebiyle bazı işletmelerin kapanması ve sosyal hayattaki hareketliliğin azalmasıyla yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına da Mamak Belediyesi olarak sahip çıktıklarını vurgulayan Keleş, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin dört bir yanını dolaşarak sokak hayvanlarına yiyecek ve su bıraktığını ifade etti.
Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü - 31.8.2020
Şanlıurfa'da fıstık heykeli yapıldı
Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından Karşıyaka Mahallesinde kentin önemli değerlerinden olan Urfa fıstığı heykeli yaptırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Haberleri | Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü Haber - Haberler - Çevre Koruma Ve Kontrol Müdürlüğü haberleri, son dakika çevre koruma ve kontrol müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Belediye ekipleri 10 yavru köpeği sıcak yuvaya kavuşturdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 17:36:27. #1.14#
title