Çarşambaspor Haberleri

Çarşambaspor haber, Çarşambaspor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çarşambaspor - Dün
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
P 1.KUŞADASISPOR 4 3 1 0 10 2 8 10 2.52 ORDUSPOR 4 3 1 0 7 4 3 10 3.IĞDIR 3 2 1 0 7 3 4 7 4.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 4 2 1 1 7 4 3 7 5.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 4 2 1 1 4 4 0 7 6.BITEXEN DÜZCESPOR 3 2 0 1 6 4 2 6 7.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 3 2 0 1 3 1 2 6 8.BAYRAMPAŞASPOR 4 1 3 0 4 3 1 6 9.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 4 1 3 0 4 3 1 6 10.İSKENDERUNSPOR 4 1 2 1 8 7 1 5 11.YOMRASPOR 4 1 2 1 5 6 -1 5 12.HACETTEPE 4 1 1 2 4 4 0 4 13.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 4 1 1 2 5 6 -1 4 14.68 AKSARAY BELEDİYESPOR 4 1 1 2 3 5 -2 4 15.ALTINDAĞSPOR 4 1 1 2 3 5 -2 4 16.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 4 0 2 2 6 8 -2 2 17.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 3 0 1 2 5 9 -4 1 18.ÇARŞAMBASPOR 4 0 1 3 3 8 -5 1 19.
Çarşambaspor - Dün
Futbol: TFF 3. Lig
TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda 4. hafta mücadelesi oynanan maçlarla tamamlandı.
Çarşambaspor - 24.09.2021
Kuşadasıspor deplasmanda oynuyor
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta ilk hafta evinde 52 Orduspor'la 1-1 berabere kaldıktan sonra kupada Modafen'i, ligde ise Altındağspor (D) ve Yomraspor'u 3-0'lık skorlarla mağlup eden lider Kuşadasıspor, yarın deplasmanda düşme hattında yer alan Çarşambaspor'la karşılaşacak.
Çarşambaspor - 24.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Altay-Beşiktaş (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-VavaCars Fatih Karagümrük (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Gaziantep (Yeni Adana) 26 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-Yukatel Kayserispor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim) 16.00 Atakaş Hatayspor-Fenerbahçe (Yeni Hatay) 19.00 Galatasaray-Göztepe (Türk Telekom) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park) 20.00 Kasımpaşa-İttifak Holding Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Kocaelispor-Tuzlaspor (Kocaeli) Yarın: 13.30 Bereket Sigorta Ümraniyespor-Manisa (Ümraniye Belediyesi Şehir) 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 19.00 Gençlerbirliği-Beypiliç Boluspor (Eryaman) 26 Eylül Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Menemenspor-Eyüpspor (Menemen İlçe) 16.00 İstanbulspor-Balıkesirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 19.00 Bursaspor-MKE Ankaragücü (Bitci Timsah Park) 27 Eylül Pazartesi: 20.00 Denizlispor-Yılport Samsunspor (Denizli Atatürk) TFF 2. Lig Beyaz Grup 26 Eylül Pazar: 15.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Kırşehir Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Kırşehir Ahi) 16.00 Uşakspor-Bucaspor 1928 (Uşak 1 Eylül) 16.00 Pendikspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Pendik) 19.00 Eskişehirspor- Pazarspor (Eskişehir Yeni) 19.00 Akhisarspor-Anagold 24Erzincanspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Isparta 32-Tarsus İdman Yurdu (Isparta Atatürk) 19.00 Teco Karacabey Belediyespor-Kırklarelispor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) Kırmızı Grup Yarın: 16.00 Turgutluspor-Çorum (Turgutlu 7 Eylül) 26 Eylül Pazar: 13.00 Adıyaman-Hekimoğlu Trabzon (Adıyaman Atatürk) 15.30 Kahramanmaraşspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (7 Ocak) 15.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 15.30 Niğde Anadolu-İnegölspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 16.00 Ergene Velimeşespor-Silahtaroğlu Vanspor (Mustafa Kemal Atatürk) 16.00 Serik Belediyespor-Sarıyer (Serik İsmail Oğan) 18.00 Sakaryaspor-Bodrumspor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Diyarbekirspor-Somaspor (Diyarbakır) 19.00 Afjet Afyonspor-Ankaraspor (Zafer) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 16.00 Bergama Belediyespor-Belediye Kütahyaspor (Menemen İlçe) Yarın: 14.00 Fatsa Belediyespor-Arnavutköy Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Gözgözler Akademi-Batman Petrolspor (Polatlı İlçe) 15.00 1954 Kelkit Belediyespor-Kahta 02 (Kelkit İlçe) 15.00 Artvin Hopaspor-Hendekspor (Hopa İlçe) 15.30 Osmaniyespor-Elazığspor (7 Ocak) 15.30 Karaman Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Kemal Kaynaş) 16.00 Çatalcaspor-Sancaktepe (Müjdat Gürsü) 16.00 Bursa Yıldırımspor-Formül Erbaaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 15.00 Yomraspor-68 Aksaray Belediyespor (Yomra İlçe) 15.00 Altındağspor-Hacettepe (Stat henüz açıklanmadı) 15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 52 Orduspor-Kızılcabölükspor (19 Eylül) 15.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-Siirt İl Özel İdaresi (Elazığ Doğukent) 15.30 Bitexen Düzcespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Düzce 18 Temmuz) 15.30 Çarşambaspor-Kuşadasıspor (Çarşamba Şehir) 15.
Çarşambaspor - 19.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
Puan 1.KUŞADASISPOR 3 2 1 0 7 1 6 7 2.52 ORDUSPOR FK 3 2 1 0 5 3 2 7 3.IĞDIR FUTBOL KULÜBÜ 2 2 0 0 6 2 4 6 4.GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZ SPOR 3 2 0 1 3 1 2 6 5.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 3 2 0 1 3 3 0 6 6.BAYRAMPAŞA SPOR 3 1 2 0 3 2 1 5 7.BEYOĞLU YENİ ÇARŞI FUTBOL KULÜBÜ 3 1 2 0 3 2 1 5 8.HACETTEPE SPOR 3 1 1 1 4 2 2 4 9.İSKENDERUNSPOR 3 1 1 1 5 4 1 4 10.HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN FK 3 1 1 1 3 2 1 4 11.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 3 1 1 1 3 3 0 4 12.BITEXEN DÜZCESPOR 2 1 0 1 3 2 1 3 13.BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 3 1 0 2 2 3 -1 3 14.REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 3 0 2 1 4 5 -1 2 15.YOMRA SPOR 3 0 2 1 3 6 -3 2 16.SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 2 0 1 1 3 5 -2 1 17.ÇARŞAMBASPOR 3 0 1 2 2 5 -3 1 18.
Çarşambaspor - 18.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Gruplarda yapılan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor: 2-3 2. Grup: Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor: 1-0 3.
Çarşambaspor - 17.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı belli
28 Eylül Salı: 13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi) 15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince) 15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) 19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) 29 Eylül Çarşamba: 13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) 14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe) 14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe) 14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe) 14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu) 14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe) 14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan) 14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir) 15.
Çarşambaspor - 17.09.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig: Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Vavacars Fatih Karagümrük (Yeni Malatya) 20.00 Altay-Göztepe (Bornova Aziz Kocaoğlu) Yarın: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Gaziantep (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya) 19.00 Adana Demirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana) 19 Eylül Pazar: 13.30 GZT Giresunspor-İttifak Holding Konyaspor (Çotanak) 16.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 19.00 Medipol Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Atakaş Hatayspor-Yukatel Kayserispor (Yeni Hatay) TFF 1. Lig Yarın: 16.00 Eyüpspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eyüp) 19.00 Manisa-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Spor Toto Akhisar) 19 Eylül Pazar: 13.30 Tuzlaspor-Bursaspor (Vefa) 16.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana) 19.00 Altınordu-Denizlispor (Aziz Kocaoğlu) 20 Eylül Pazartesi: 17.00 Beypiliç Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 20.00 Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk) 20.00 MKE Ankaragücü-Menemenspor (Eryaman) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 19 Eylül Pazar: 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Isparta 32Spor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Pazarspor-Ankara Demirspor (Pazar İlçe) 15.30 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Akhisarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Uşak Spor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Kırklarelispor-Eskişehirspor (Kırklareli) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler -Nazilli Belediyespor (Diyarbakır) 19.00 Şanlıurfaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Bucaspor 1928-Pendikspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Hekimoğlu Trabzon-Niğde Anadolu (Yomra İlçe) 16.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 19 Eylül Pazar: 15.00 Silahtaroğlu Vanspor-Diyarbekirspor (Van Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare Spor-Serik Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 16.00 Somaspor-Afjet Afyonspor (Soma Atatürk) 16.00 Bodrumspor-Ergene Velimeşespor (Bodrum İlçe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 19.00 Ankaraspor-Adıyaman 1954 Spor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sakaryaspor (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 16.00 Sancaktepe-1954 Kelkit Belediyespor (15 Temmuz) 19 Eylül Pazar: 15.00 Elazığspor-Artvin Hopaspor (Elazığ Doğukent) 15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Kahta 02-Karaman Belediyespor (Kahta İlçe) 15.30 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi) 15.30 Formul Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 16.00 Arnavutköy Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Bolluca) 16.00 Belediye Kütahyaspor-Fatsa Belediyespor (Dumlupınar) 16.00 Hendekspor-Başkent Gözgözler Akademi (Düzce 18 Temmuz) 2. Grup: Yarın: 16.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Çarşambaspor (Alemdağ) 19 Eylül Pazar: 15.
Çarşambaspor - 15.09.2021
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu kurası çekildi
Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu eşleşmeleri, kura çekimi ile belirlendi.
Çarşambaspor - 12.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
2 0 2 0 2 2 0 2 13.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 2 0 1 1 2 3 -1 1 14.ÇARŞAMBASPOR 2 0 1 1 2 4 -2 1 15.
Çarşambaspor - 05.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm
PUAN 1. DÜZCESPOR 1 1 0 0 3 1 2 3 2. 76 IĞDIR BELEDİYESPOR 1 1 0 0 2 0 2 3 3. GEMA POLİMER ŞİLE YILDIZSPOR 1 1 0 0 2 0 2 3 4. REDOKS DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1 0 1 0 2 2 0 1 5. YOMRASPOR 1 0 1 0 2 2 0 1 6. 52 ORDUSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 7. 68 AKSARAY BELEDİYESPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 8. ALTINDAĞSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 9. BAYRAMPAŞA 1 0 1 0 1 1 0 1 10. BEYOĞLU YENİ ÇARŞI 1 0 1 0 1 1 0 1 11. İSKENDERUNSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 12. KIZILCABÖLÜKSPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 13. KUŞADASISPOR 1 0 1 0 1 1 0 1 14. HACETTEPE 1 0 1 0 0 0 0 1 15. HARPUT DİBEK ELAZIĞ KARAKOÇAN 1 0 1 0 0 0 0 1 16. SİİRT İL ÖZEL İDARESİ 0 0 0 0 0 0 0 0 17. MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 1 0 0 1 1 3 -2 0 18. BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ ALANYA KESTELSPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0 19. ÇARŞAMBASPOR 1 0 0 1 0 2 -2 0 3.
Çarşambaspor - 04.09.2021
TFF 3. Lig'de günün toplu sonuçları
TFF 3. Lig'de günün oynanan maçlarının toplu sonuçları şöyle: TFF 3. Lig 1. Grup Kahta 02 Spor: 1 - Artvin Hopaspor: 1 Batman Petrolspor: 1 - Bursa Yıldırımspor: 1 Çatalcaspor: 3 - Karaman Belediyespor: 0 Hendek Spor: 1 - Fatsa Belediyespor 1 TFF 3. Lig 2. Grup Alanya Kestelspor: 0 - 76 Iğdır Belediyespor: 2 Hacettepe Spor: 0 - Elazığ Karakoçan FK: 0 Beyoğlu Yeniçarşıspor: 1 - Altındağspor: 1 Kuşadasıspor: 1 - 52 Orduspor FK: 1 Şile Yıldızspor: 2 - Çarşambaspor: 0 TFF 3.
Çarşambaspor - 04.09.2021
Futbol: TFF 3. Lig
Ligin ilk haftasında gruplarda oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor: 1-1 Kahta 02-Artvin Hopaspor: 1-1 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor: 3-0 Hendekspor-Fatsa Belediyespor: 1-1 2. Grup Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan: 0-0 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor: 0-2 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor: 2-0 Beyoğlu Yeni Çarşı-Altındağspor: 1-1 Kuşadasıspor-52 Orduspor: 1-1 3.
Çarşambaspor - 03.09.2021
TFF 3. Lig'de ilk santra yarın
İlk haftanın programı TFF 3. Lig'de yarın başlayacak ilk haftanın programı şöyle: 1. Grup: Yarın: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman Yeni Şehir) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Müjdat Gürsü) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Bolu Atatürk) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Elazığ Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Nevşehir Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (15 Temmuz) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor ( Dumlupınar) 2. Grup: Yarın: 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Yenimahalle Hasan Doğan) 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Şile) 16.
Çarşambaspor - 21.08.2021
Karşıyaka'ya yasak desteği
Transfer yasağını geçici olarak kaldırarak altyapı patentli oyuncuların kaldığı kadrosunu 5 yıl sonra ilk kez takviye etmeye çalışan Karşıyaka'ya eski yöneticilerden destek geldi. Yasağın kaldırılabilmesi için eski yöneticilerden Azat Yeşil 100 bin TL, Ayhan Gültekin ise 50 bin TL bağışladı. Eski başkanlardan Cenk Karace, yasağın açılması için başlatılan kombine bilet kampanyasına 15 biletle destek oldu.  Şimdiye kadar alacaklı 96 eski futbolcu, teknik adam ve çalışanından kaynaklı 120 dosyanın çoğundan muvafakatname imzası alan Karşıyaka, Futbol Federasyonu'ndaki dosyalarını geri çekmek için paralarının tamamını isteyen isimleri ikna etmeye çalışıyor. Kadrosunu 7 futbolcuyla takviye ederek bu oyunculara lisans çıkarabilmek için yasağın kalkmasını bekleyen Karşıyaka, Afyonkarahisar kampında oynadığı son hazırlık maçında Çarşambaspor'u 3-2 mağlup etti.
Çarşambaspor - 20.08.2021
Fethiyespor'a forvet takviyesi
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'un iddialı takımlarından Fethiyespor, son olarak Çarşambaspor'da oynayan forvet Serhan Yılmaz'ı kadrosuna kattı.
Çarşambaspor - 17.08.2021
TFF 3. Lig'de 2021-2022 sezonu ilk yarı maçlarının programı açıklandı
Ligde ilk hafta müsabakalarının programı şöyle: 1. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 15.30 Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor (Batman) 15.30 Kahta 02-Artvin Hopaspor (Kahta İlçe) 16.30 Hendekspor-Fatsa Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Çatalcaspor-Karaman Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı) 5 Eylül Pazar: 15.30 Elazığspor-Bergama Belediyespor (Doğukent) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Gazi) 16.00 Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Erbaa İlçe) 16.30 Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor (Kütahya Dumlupınar) 16.30 Sancaktepe-Osmaniyespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 2. Grup: 4 Eylül Cumartesi: 16.00 Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 16.00 Hacettepe-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Kuşadasıspor-52 Orduspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.30 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Çarşambaspor (Stadı henüz açıklanmadı) 16.
Çarşambaspor - 15.08.2021
Karşıyaka'da kamp başlıyor
TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta sezona yaklaşık 5 haftadır İzmir'de hazırlanan Karşıyaka, yarın Afyonkarahisar'a kampa gidecek. Daha önce koronavirüs pandemisi nedeniyle Bolu'daki ilk etap kampını iptal eden Kaf-Kaf, Afyon'da yine pandemi nedeniyle kampı uzatmayıp 5 gün kalacak. Yeşil-kırmızılı ekip kampta Çarşambaspor ve Aksarayspor'la hazırlık maçları oynayacak.
Çarşambaspor - 28.07.2021
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de fikstür belli oldu
Fikstür çekimine göre TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de sezonun ilk haftalarının programı şu şekilde oluştu: TFF 2. Lig Beyaz Grup: Karacabey Belediyespor-Eskişehirspor Şanlıurfaspor-Ankara Demirspor Zonguldak Kömürspor-Akhisarspor Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor 1922 Konyaspor-Tarsus İdmanyurdu Bucaspor 1928-Isparta 32 Spor GMG Kastamonuspor-Pendikspor Pazarspor-Kırşehir Belediyespor Amed Sportif Faaliyetler-Uşakspor Kırmızı Grup: Sivas Belediyespor-Turgutluspor Ankaraspor-İnegölspor Silahtaroğlu Vanspor-Adıyaman 1954 Spor Çorum-Diyarbekirspor Bodrumspor-Afjet Afyonspor Bayburt Özel İdarespor-Sakaryaspor Kahramanmaraşspor-Serik Belediyespor Hekimoğlu Trabzon-Etimesgut Belediyespor Somaspor-Niğde Anadolu Sarıyer-Ergene Velimeşespor TFF 3. Lig 1. Grup: Elazığspor-Bergama Belediyespor Çatalcaspor-Karaman Belediyespor Erbaaspor-1954 Kelkit Belediyespor Sancaktepe-Osmaniyespor Kahta 02 Spor-Artvin Hopaspor Nevşehir Belediyespor-Mamak Hendekspor-Fatsa Belediyespor Belediye Kütahyaspor-Arnavutköy Belediyespor Batman Petrolspor-Bursa Yıldırımspor 2. Grup: Kızılcabölükspor-Bayrampaşaspor Darıca Gençlerbirliği-Yomraspor Halide Edip Adıvar-Altındağspor Şile Yıldızspor-Çarşambaspor 68 Aksaray Belediyespor-İskenderunspor Düzcespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor Kuşadasıspor-52 Orduspor Hacettepe-Elazığ Karakoçan Alanya Kestelspor-76 Iğdır Belediyespor 3.
Çarşambaspor - 14.07.2021
Somaspor'da giden gidene
TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Somaspor'da önemli oyuncular kulüpten ayrıldı. Siyah-beyazlı ekibin geçen sezon 3'üncü Lig'de şampiyonluğunda pay sahibi olan isimlerden Enes Bayır'ın Esenler Erokspor'a, Muhammed Öztürk'ün Çarşambaspor'a, Nurettin Çağlar'ın Diyarbekirspor'a, Umut Koray Öz'ün ise Osmaniyespor'a gittiği belirtildi.
Çarşambaspor - 12.07.2021
TFF 3. Lig grup kura çekimi yapıldı
2. Grup: 52 Orduspor, 68 Aksaray Belediyespor, 76 Iğdır Belediyespor, Alanya Kestelspor, Altındağspor, Bayrampaşa, Çarşambaspor, Darıca Gençlerbirliği, Düzcespor, Elazığ Karakoçan, Hacettepe, Halide Edip Adıvarspor, İskenderunspor, Kızılcabölükspor, Kuşadasıspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Siirt İl Özel İDaresi, Şile Yıldızspor, Yomraspor.
Çarşambaspor - 12.07.2021
TFF 3. Lig'de gruplar belli oldu
Artvin Hopaspor Batman Petrol Belediye Kütahyaspor Bergama Belediyespor Bursa Yıldırımspor Çalatcaspor Elazığspor Erbaaspor Fatsa Belediyespor Hendekspor Kahta 02 Spor Karaman Belediyespor Mamak FK Nevşehir Belediyespor Osmaniyespor FK Sancaktepe FK 3. LİG 2. GRUP 52 Orduspor 68 Aksaray Belediyespor 76 Iğdır Belediyespor Alanya Kestelspor Altındağspor Bayrampaşaspor Çarşambaspor Darıca Gençlerbirliği Düzcespor Elazığ Karakoçan FK Hacettepespor Halide Edip Adıvar İskenderunspor Kızılcabölükspor Kuşadasıspor Malatya Yeşilyurt Siirt İl Özel İdare Şile Yızdızspor Yomraspor 3.
Çarşambaspor - 06.05.2021
PFDK Kararları açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) kararları açıklandı. Kurul, Helenex Yeni Malatyaspor Kulübü'ne toplamda 196 bin TL para cezası verdi.  PFDK'nın aldığı kararlar şu şekilde: 1- HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, 03.05.2021 tarihinde oynanan HELENEX YENİ MALATYASPOR-HES KABLO KAYSERİSPOR Süper Lig müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 48.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, mensuplarının Stadyum Yerleşim Planına aykırı şekilde hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübünün, protokol tribününde ve yedek kulübesi arkasındaki tribünlerde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına uymamaları ve oturma düzenine aykırı hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada HELENEX YENİ MALATYASPOR Kulübü malzemecisi YUSUF YILMAZ'ın, rakip takım mensubuna yönelik saldırısı nedeniyle FDT'nin 44/1-c ile 35/4. maddesi uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 4.350.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 2- HES KABLO KAYSERİSPOR Kulübü fizyoterapisti EREN YILDIRIM'ın, 03.05.2021 tarihinde oynanan HELENEX YENİ MALATYASPOR-HES KABLO KAYSERİSPOR Süper Lig müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 3- MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK'nın, 03.05.2021 tarihinde oynanan MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK-MKE ANKARAGÜCÜ Süper Lig müsabakasında, stadyuma usulsüz seyirci alınmasından dolayı FDT'nin 49/1. maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. Maddesinin uygulanması suretiyle 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,(oyçokluğu) 4- İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu MUSA ÇAĞIRAN'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR-FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Süper Lig müsabakasında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu ERDON DACI'nin, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu OĞUZ KAĞAN GÜÇTEKİN'in, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR Kulübü sporcusu NEJC SKUBIC hakkında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, 5- FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. sporcusu JEREMAIN MARCIANO LENS hakkında, 02.05.2021 tarihinde oynanan İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR-FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. Süper Lig müsabakasında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. sporcusu LUCAS RODRIGO BIGLIA hakkında, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, 6- GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan GZT GİRESUNSPOR-AKHİSARSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 24.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübünün, akreditasyon sisteminin işletilmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi MEVLÜT ERGİN'in, akredite edilmediği halde stadyuma ve yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi ERGÜN KIRÖMEROĞLU'nun, akredite edilmediği T alanı girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi ERGÜN KIRÖMEROĞLU'nun, rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi YALÇIN ESEN'in, akredite edilmediği T alanına girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada GZT GİRESUNSPOR Kulübü görevlisi YALÇIN ESEN'in, rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, 7- YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan YILPORT SAMSUNSPOR-ANKARASPOR TFF 1. Lig müsabakasında, mensuplarının Stadyum Yerleşim Planına aykırı şekilde hareket etmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada YILPORT SAMSUNSPOR Kulübünün, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü başkanı YÜKSEL YILDIRIM'ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 30.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 8- ADANA DEMİRSPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan ADANA DEMİRSPOR A.Ş.-AYDENİZ ET BALIKESİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 65.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR A.Ş.'nin, mensuplarının maske takma zorunluluğuna ve sosyal mesafe kuralına uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 36.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ADANA DEMİRSPOR A.Ş. başkanı MURAT SANCAK'ın, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.600.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 9- MENEMENSPOR A.Ş. idarecisi TAHİR ŞAHİN'in, 01.05.2021 tarihinde oynanan ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ-MENEMENSPOR A.Ş. TFF 1. Lig müsabakasında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/3. maddesi uyarınca 60 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 10- KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi MURAT TEKDOĞAN'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan KIRŞEHİR BELEDİYESPOR-SERİK BELEDİYESPOR Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik hakareti nedeniyle 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi RAMAZAN YILMAZ'ın, müsabaka sonrası akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi YUSUF YILDIRIM'ın, müsabaka esnasında sahaya girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KIRŞEHİR BELEDİYESPOR Kulübü görevlisi ZİYAD RÜSTEM'in, müsabaka esnasında sahaya girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, 11- KARDEMİR KARABÜKSPOR Kulübü idarecisi ERSİN BÜYÜKTEPE'nin, 02.05.2021 tarihinde oynanan BODRUMSPOR A.Ş.-KARDEMİR KARABÜKSPOR Misli.com 2. Lig Kırmızı Grup müsabakasında, ihraç öncesi ve ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 12- ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü başkanı GÖKHAN KELEŞ'in, 02.05.2021 tarihinde oynanan ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR-ANKARA DEMİRSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle FDT'nin 36/1-b maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. Maddesinin uygulanması suretiyle 15 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 5.300.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü başkanı GÖKHAN KELEŞ hakkında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü idarecisi OĞUZ TAN hakkında, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada ANAGOLD 24 ERZİNCANSPOR Kulübü antrenörü ERTUĞRUL ARSLAN'ın, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 900.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 13- SANCAKTEPE FK A.Ş. kaleci antrenörü VEYSEL BEŞİK'in, 02.05.2021 tarihinde oynanan KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.-SANCAKTEPE FK A.Ş. Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ihraç öncesi rakip takım mensuplarına yönelik hakareti nedeniyle FDT'nin 41/1-c ile 35/4. maddeleri uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada SANCAKTEPE FK A.Ş. kaleci antrenörü VEYSEL BEŞİK'in, ihraç sonrası müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 14- ŞANLIURFASPOR Kulübünün, 02.05.2021 tarihinde oynanan ŞANLIURFASPOR-NİĞDE ANADOLU FK Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, protokol tribününe talimatta belirlenen sayıdan fazla kişinin alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) 15- ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.'nin, 02.05.2021 tarihinde oynanan ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.-KOCAELİSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, protokol tribününde yer alan mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. antrenörü ABDULKERİM KOÇ'un, akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. antrenörü ABDULKERİM KOÇ'un, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 16- KOCAELİSPOR Kulübü görevlisi VURAL YILDIZ'ın, 02.05.2021 tarihinde oynanan ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş.-KOCAELİSPOR Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ihraç öncesi rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 2 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KOCAELİSPOR Kulübü görevlisi VURAL YILDIZ'ın, ihraç sonrası sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 17- PAYASSPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan BELEDİYE DERİNCE SPOR-PAYASSPOR Misli.com 3. Lig 1. Grup müsabakasında, belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmemesinden dolayı Futbol Müsabaka Talimatı'nın 24/1-a maddesi uyarınca (3-0) HÜKMEN MAĞLUP SAYILMASINA ve (3) PUAN SİLME CEZASI ile cezalandırılmasına, 18- DİYARBEKİR SPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR-DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Misli.com 3. Lig 1. Grup müsabakasında, mensuplarının müsabaka sonrası akredite edilmediği yeşil zemine girmeleri, toplu olarak fotoğraf çektirmeleri ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi KEMAL ONUR hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi AHMET MAHSUN MELİKOĞLU hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi SEYİT KUTUP YILDIRIM hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi ORHAN TUMA hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi CUMHUR ENÜR hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. idarecisi MEHMET SELİM GÖNDER hakkında, maske takma zorunluluğuna uymaması ve akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk yapılmış ise de; isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA, Aynı müsabakada DİYARBEKİR SPOR A.Ş. görevlisi TURHAN İLGİN'in, akredite edilmediği yeşil zemine girmesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 19- İSKENDERUN FUTBOL Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ-BELEDİYE KÜTAHYASPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, protokol tribününde ve yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ görevlisi SARUHAN KANAT'ın, resmi güvenlik görevlisine yönelik saldırısı nedeniyle 45 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, 20- BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ-BELEDİYE KÜTAHYASPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, protokol tribününde ve yedek kulübesinde yer alan mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü teknik sorumlusu POLAT ÇETİN'in, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü başkanı CAHİT ÖZEL'in, resmi güvenlik görevlisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada BELEDİYE KÜTAHYASPOR Kulübü idarecisi YAKUP TONGADUR'un, resmi güvenlik görevlisine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 21- TOKATSPOR A.Ş.'nin, 01.05.2021 tarihinde oynanan KAHTA 02 SPOR-TOKATSPOR A.Ş. Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, yedek kulübesinde doktor bulundurulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 22- NAZİLLİ BELEDİYESPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan YOMRA SPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, mensuplarının maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada NAZİLLİ BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında toplu olarak fotoğraf çektirmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, 23- KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, 01.05.2021 tarihinde oynanan KARAMAN BELEDİYESPOR-YOZGATSPOR 1959 FK Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, tribünlere usulsüz seyirci alınmasından dolayı 6.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında toplu olarak fotoğraf çektirmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübünün, mensuplarının müsabaka sonrasında protokol tribününden inerek yeşil zemine girmelerinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada KARAMAN BELEDİYESPOR Kulübü idarecisi BAYRAM UYSAL'ın, akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle COVİD-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ın 9/3. maddesi uyarınca ve FDT'nin 13. maddesinin uygulanması suretiyle 30 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 6.250.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, 24- ÇARŞAMBASPOR Kulübü görevlisi CELAL BERBER'in, 01.
Çarşambaspor - 01.05.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Ligde normal sezonun son hafta maçlarının ardından gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.DİYARBEKİRSPOR 30 20 8 2 43 18 68 2.BUCASPOR 1928 30 20 7 3 58 18 67 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 30 17 5 8 50 27 56 4.OFSPOR 30 14 11 5 43 31 53 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 30 13 9 8 40 29 48 6.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 30 12 9 9 34 31 45 7.BELEDİYE DERİNCESPOR 29 10 10 9 38 29 40 8.ARTVİN HOPASPOR 30 10 9 11 41 44 39 9.FATSA BELEDİYESPOR 30 10 8 12 22 31 38 10.KIZILCABÖLÜKSPOR 30 9 10 11 34 33 37 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 30 9 7 14 31 31 34 12.ÇANKAYA 30 10 4 16 28 48 34 13.1877 ALEMDAĞSPOR 30 9 6 15 37 48 33 14.ANTALYA KEMERSPOR 30 7 6 17 27 50 27 15.PAYASSPOR 29 5 8 16 29 53 23 16.MANİSASPOR 30 1 9 20 22 56 12 2. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 32 19 6 7 63 29 63 2.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 32 18 8 6 61 35 62 3.FETHİYESPOR 32 17 7 8 59 29 58 4.YOMRASPOR 32 13 11 8 42 33 50 5.İSKENDERUN 32 15 5 12 38 41 50 6.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 32 12 13 7 41 36 49 7.MARDİN FOSFATSPOR 32 12 12 8 39 33 48 8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 32 11 11 10 48 37 44 9.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 32 10 13 9 29 27 43 10.AĞRI 1970 SPOR 32 11 9 12 29 39 42 11.CEYHANSPOR 32 11 8 13 48 69 41 12.KAHTA 02 32 8 14 10 40 36 38 13.KARAMAN BELEDİYESPOR 32 8 13 11 40 39 37 14.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 32 8 10 14 35 44 34 15.TEKİRDAĞSPOR 32 6 12 14 41 54 30 16.TOKATSPOR 32 6 7 19 22 65 25 17.YOZGATSPOR 1959 32 4 7 21 28 57 19 3. Grup TAKIM O G B M A Y P 1.SOMASPOR 32 20 9 3 64 30 69 2.ESENLER EROKSPOR 32 19 7 6 59 27 64 3.İÇEL İDMANYURDU 32 14 10 8 42 32 52 4.ISPARTA 32 SPOR 32 14 8 10 49 35 50 5.ÇATALCASPOR 32 13 10 9 35 31 49 6.ÇARŞAMBASPOR 32 12 11 9 40 29 47 7.
Çarşambaspor - 01.05.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
2. Grup İskenderun-Belediye Kütahyaspor: 2-1 Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-3 Kahta 02-Tokatspor: 4-0 Ceyhanspor-Ağrı 1970: 1-4 Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor: 6-2 Yomraspor-Nazilli Belediyespor: 0-1 Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1 Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: 5-0 3. Grup Erbaaspor-Karşıyaka: 1-1 Osmaniyespor-Batman Petrolspor: 3-1 Altındağspor-İçel İdmanyurdu: 7-2 Yalovaspor-Cizrespor: 0-0 Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor: 2-1 Gölcükspor-Arhavispor: 5-2 Esenler Erokspor-Çarşambaspor: 1-3 Isparta 32-Somasapor: 3-1 4.
Çarşambaspor - 25.04.2021
Samsun'da kısa kısa
Çarşambaspor evinde mağlup oldu Misli.
Çarşambaspor - 25.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Gruplarda oluşan puan durumu şöyle: 1. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.DİYARBEKİRSPOR 29 20 7 2 43 18 25 67 2.BUCASPOR 1928 29 19 7 3 55 18 37 64 3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 29 16 5 8 49 27 22 53 4.OFSPOR 29 13 11 5 41 30 11 50 5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESPOR 29 13 8 8 40 29 11 47 6.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 29 12 8 9 34 31 3 44 7.BELEDİYE DERİNCESPOR 29 10 10 9 38 29 9 40 8.FATSA BELEDİYESPOR 29 10 8 11 22 30 -8 38 9.KIZILCABÖLÜKSPOR 29 9 10 10 34 32 2 37 10.ARTVİN HOPASPOR 29 9 9 11 40 44 -4 36 11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 29 9 7 13 30 29 1 34 12.1877 ALEMDAĞSPOR 29 9 5 15 37 48 -11 32 13.ÇANKAYA 29 9 4 16 26 47 -21 31 14.ANTALYA KEMERSPOR 29 7 6 16 27 47 -20 27 15.PAYASSPOR 29 5 8 16 29 53 -24 23 16.MANİSASPOR 29 1 9 19 21 54 -33 12 2. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 31 18 8 5 60 33 27 62 2.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 31 18 6 7 62 29 33 60 3.FETHİYESPOR 31 16 7 8 53 27 26 55 4.YOMRASPOR 31 13 11 7 42 32 10 50 5.MARDİN FOSFATSPOR 31 12 12 7 38 30 8 48 6.İSKENDERUN 31 14 5 12 36 40 -4 47 7.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 31 11 13 7 38 35 3 46 8.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 31 10 13 8 28 25 3 43 9.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 31 10 11 10 46 36 10 41 10.CEYHANSPOR 31 11 8 12 47 65 -18 41 11.AĞRI 1970 31 10 9 12 25 38 -13 39 12.KAHTA 02 31 7 14 10 36 36 0 35 13.KARAMAN BELEDİYESPOR 31 7 13 11 35 39 -4 34 14.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 31 8 10 13 33 38 -5 34 15.TEKİRDAĞSPOR 32 6 12 14 41 54 -13 30 16.TOKATSPOR 31 6 7 18 22 61 -39 25 17.YOZGATSPOR 1959 31 4 7 20 28 52 -24 19 3. Grup Takımlar O G B M A Y AV P 1.SOMASPOR 31 20 9 2 63 27 36 69 2.ESENLER EROKSPOR 31 19 7 5 58 24 34 64 3.İÇEL İDMANYURDU 31 14 10 7 40 25 15 52 4.ÇATALCASPOR 31 13 10 8 34 29 5 49 5.ISPARTA 32 31 13 8 10 46 34 12 47 6.ÇARŞAMBASPOR 31 11 11 9 37 28 9 44 7.
Çarşambaspor - 25.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 29. hafta, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 33. hafta maçları oynandı.
Çarşambaspor - 24.04.2021
Karşıyaka son kez umut arıyor
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 2 kez öne geçtiği Altındağspor deplasmanını 4-2 kaybederek bitime 2 maç kala 40 puanla ilk 5'in 4 puan gerisinde 8'inci sırada kalan Karşıyaka, yarın Osmaniyespor Futbol Kulübü önünde Play-Off umudunu sürdürmek için son maçına çıkacak. İzmir Atatürk Stadı'ndaki karşılaşma saat 15.00'te başlayacak.  Şansı mucizelere bağlı olan Karşıyaka, Osmaniyespor FK'yı yense dahi birbirleriyle oynayacak 44 puanlı Çarşambaspor ve Isparta 32 Spor'dan birinin kazanması ya da 46 puandaki Çatalcaspor'un haftayı puanla kapatması halinde matematiksel olarak tüm şansını yitirecek.
Çarşambaspor - 22.04.2021
Karşıyaka umut tüketti
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Şile Yıldızspor'u uzatmanın son dakikasında attığı golle 1-0 yendikten sonra 2 kez öne geçtiği Altındağspor deplasmanını 4-2 kaybeden Karşıyaka, Play-Off şansını yine mucizelere bıraktı. Deplasmanda oynadığı üst üste 8'inci maçtan da mağlubiyetle ayrılıp taraftarını kahretmeyi sürdüren Kaf-Kaf, son 2 haftaya 40 puanla Play-Off hattının 4 puan gerisinde girerek şampiyonluk trenini açık ara kaçırdıktan sonra Play-Off için de büyük oranda havlu attı.  Karşıyaka, grupta pazar günü İzmir'de Osmaniyespor FK'yı yense dahi birbirleriyle oynayacak 44 puanlı Çarşambaspor ve Isparta 32 Spor'dan birinin kazanması, 46 puandaki Çatalcaspor'un haftayı puanla kapatması halinde matematiksel olarak tüm şansını yitirecek.
title