Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 12. fragman ne zaman çıkar? - Haberler
Haberi Paylaş

Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 12. fragman ne zaman çıkar?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 12. fragman ne zaman çıkar?

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız bugün 11. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümünün ardından Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 2. bölüm fragmanı çıktı mı? merak edildi. Peki, Camdaki Kız yeni sezon 2. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız fragmanı ne zaman çıkacak? İşte tüm detaylar...

Ekranların sevilen dizisi Camdaki Kız yeni sezonuyla bugün başladı. Camdaki Kız canlı olarak izlemek isteyen izleyiciler Camdaki Kız canlı izleme linki, Camdaki Kız 11. bölüm canlı izle, aratmaları yapıyor. Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 2. bölüm fragmanı çıktı mı? Haberler.com haberini okuyorsunuz. Haber kaldığı yerden devam ediyor.

Camdaki Kız her hafta Perşembe günleri saat 20:00 'da Kanal D'de yayınlanıyor.

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugünkü bölümün ardından 12. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

CAMDAKİ KIZ 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Camdaki Kız 11. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Muzo evden ayrılıyor!

Nalan yeni hayatına alışmaya çalışırken Koroğlu ailesi de yeni olaylarla sarsılır. Muzo ise çoktan evden ayrılmanın kararını vermiştir.

Camdaki Kız yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

Camdaki Kız 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Camdaki Kız yeni sezon 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Camdaki Kız 12. fragman ne zaman çıkar?

Camdaki Kız 9 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan yeni sezon yeni bölümünde Nalan ve Sedat, nasıl bir hayata adım atacak? Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

Nalan ve Sedat düğünlerinin ardından yeni hayatlarına adım atıyorlar. Feride, kızını gönül rahatlığıyla Muzaffer'e emanet eder. Nalan'ın Koroğlu Ailesi'nin evinde ilk günleri bir hayli ürkerek geçer. Sedat'tan uzak kalmak istemeyen Cana, vakit kaybetmeden soluğu Sedat ve Nalan'ın arkadaş buluşmasında alır.

Sedat ve Nalan ise düğün sonrası Feride ve Adil'i ziyaret ederler. Bu ziyaret hem Nalan için hem de Sedat için hiç iyi sonuçlanmaz. Feride'nin baskıları Sedat'ı da etkisi altına alır. Nalan, Feride'nin Sedat'la konuşmasını duyunca adeta yıkılır.

Camdaki Kız yeni bölümleriyle perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de!

Burcu Biricik : Nalan İpekoğlu Koroğlu

Feyyaz Şerifoğlu : Sedat Koroğlu

Enis Arıkan : Muzaffer Koroğlu (Muzo) Haberler.com kısaca bilgiler sizlerle. Aşağıdan haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Selma Ergeç : Selen Koroğlu

Nur Sürer : Feride İpekoğlu

Şerif Erol : Adil İpekoğlu

Devrim Yakut : Gülcihan Koroğlu

Tamer Levent : Rafet Koroğlu

Hande Ataizi : Cana Yalçın

Tuğrul Tülek : Levent

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğluyla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title