Cam Tavanlar ne zaman, neden bitiyor, neden final oldu? Açıklama yapıldı mı? Cam Tavanlar disizi sezon finali mi yoksa tamamen final mi yapıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Cam Tavanlar ne zaman, neden bitiyor, neden final oldu? Açıklama yapıldı mı? Cam Tavanlar disizi sezon finali mi yoksa tamamen final mi yapıyor?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Cam Tavanlar ne zaman, neden bitiyor, neden final oldu? Açıklama yapıldı mı? Cam Tavanlar disizi sezon finali mi yoksa tamamen final mi yapıyor?

Ekranların beğenilen dizisi Cam Tavanlar bugün final bölümü ile ekranlara gelecek. Final bölümüyle birlikte izleyiciler Cam Tavanlar neden final yapıyor merak etti. Peki, Cam Tavanlar tamamen mi bitecek, yoksa sezon finali mi olacak? İşte detaylar...

Cam Tavanlar bitecek mi merak edildi. Peki, Cam Tavanlar neden bitiyor, neden final oldu? Açıklama yapıldı mı? Cam Tavanlar dizisi sezon finali mi yoksa tamamen final mi yapıyor?

Cam Tavanlar final bölümü ile bugün 4 Ağustos Çarşamba saat 20:00 'da Show TV'de yayınlanacak.

Ekranların beğenilen dizisi Cam Tavanlar bugün final yapıyor.

Twitter'dan yapılan paylaşım şöyle:

"Bu akşam #SONsuz diyoruz.

#CamTavanlar final bölümüyle bu akşam 20.00'de #ShowTV'de"

Cam Tavanlar neden bitiyor, neden final oldu? Açıklama yapıldı mı? Cam Tavanlar disizi sezon finali mi yoksa tamamen final mi yapıyor?

Buna göre Cam Tavanlar bugün final yapacak.

Dizinin neden final yaptığı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Fakat dizinin reytinglerinin düşük olabileceği ve bundan dolayı final yapacağı tahmin edilmektedir. Twitter'dan yapılan paylaşıma göre dizi tamamen final yapacak. Yani dizi sezon finali olmayacaktır.

Cam Tavanlar'da iş hayatında kendi çabasıyla yükselen genç bir kadın olan Leyla ile prestijli bir aileden gelerek her istediğini kolaylıkla elde eden, zengin olduğu için birçok kapının kolaylıkla açıldığı rakibi Cem'le tatlı sert yarışı; intikam, aşk, rekabet gibi temalar eşliğinde anlatılıyor.

Bensu Soral : Leyla

Kubilay Aka : Cem

Hatice Aslan : Süreyya

Utku Ateş : İskender

Ahmet Melih Yılmaz : Şinasi

Beril Kayar : Aylin

Ayten Soykök : İnci

Mehmet Bilge Aslan : Haldun

Şifanur Gül : Suna

Alper Kut : Levent Kumcu

Aziz Caner İnan : Emre

Cevdet Arıcılar : Tevfik Kumcu

Gizem Erdem

İsmail Karagöz

Şehnaz Bölen Taftalı

Cevdet Arıcılar

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500