Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü

Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü

Haberler.com - Haberler | Güncel

Türkiye semaları akşam saatler 22.57'yi gösterdiğinde atmosfere giren ve ortalığı gündüz gibi aydınlatan meteor düşmesine sahne oldu. Meteorun düşme anı Ankara, Trabzon, Yozgat, Samsun ve Çankırı gibi bir çok ilden görüldü.

Atmosfere giren ve ortalığı gündüz gibi aydınlatan göktaşı Trabzon, Ankara, Samsun, Yozgat ve Çankırı gibi bir çok ilde kameralar tarafından görüntülendi. Müthiş bir ışık saçarak ortalığı gündüz gibi aydınlatan meteor atmosfere girdikten saniyeler sonra yanarak bilinmeyen bir noktaya düştü. Doğa olayının Ankara'nın çevresindeki tüm illerden hemen hemen görüldüğü bildirildi.

GÖKTAŞININ DÜŞME ANI AMATÖR KAMERALAR TARAFINDAN KAYDEDİLDİ

Trabzon'un Vakfıkebir ilçesinde aracı ile ilerleyen Şevki Anıl Koyun (26) bir anda gökyüzünde beliren meteoru görünce büyük şaşkınlık yaşarken, o anlar kullandığı otomobilin araç kamerasına yansıdı. Yine meteorun atmosfere girdiği o anlar Giresun'un Keşap ilçesinde Karadeniz Sahil Yolu üzerindeki bir iş yerinin güvenlik kameralarına da yansıdı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medyada Samsun, Ordu, Yozgat, Trabzon, Ankara ve Çankırı illeri başta olmak üzere pek çok şehre göktaşı düştüğüne dair yüzlerce paylaşım yapılsa da konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bir çok ilimize göktaşı düştü iddiası
Türkiye semalarında ürküten görüntüler! Düşen göktaşı çok sayıda ilden görüldü
Haber Yorumları (24)
UZAY: E tabi mars ta uzay aracı var e doğal olarak uzaylılar bizi taşlıyor gelmeyin buraya diye ama yanlış yeri taşladıklarından haberleri yok galiba??
ZAGOR-BALTALI İLAH: Hay bin kunduz askina. . . Ciko getir baltami.
BLNT.,: Aynı şekilde bende gördüm güney tarafından büyük bir gündüz olurcasına ışık saçıldı gece 11 gibi o an korkmamak elde değil anlatmam görmeniz lazımdı ????
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title