BATTAL İLGEZDİ HABERLERİ

Battal İlgezdi haber, Battal İlgezdi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Battal İlgezdi

Battal İlgezdi

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 11.3.1959 -

Battal İlgezdi Kimdir ?

11 Mart 1959 tarihinde Malatya'da dünyaya geldi. İlkokulu Malatya'da okudu. Daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul'a taşındı ve ortaöğrenimini burada tamamladı. Lise mezuniyetinin ardından Marmara Üniversitesi'nde eğitimini sürdüren İlgezdi, Eğitim Fakültesi'ni bitirdi. Öğrencilik yıllarında başlayan siyaset yaşamını 1984 senesinde SODEP'de sürdürmeye başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Battal İlgezdi 26.12.2019
Battal İlgezdi "görevi kötüye kullanma" suçundan yargılandığı davada beraat etti
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin, imar mevzuatına aykırı inşa edilen yapılara ilişkin yıkım kararlarını uygulamadığı iddiasıyla "görevi kötüye kullanma" suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada, beraatine karar verildi.
Battal İlgezdi 11.4.2019
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Mazbatasını Aldı
31 Mart Yerel Seçimlerini yüzde 51,4 oy ile önde bitiren CHP'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, düzenlenen törenle mazbatasını alarak görevine başladı.
Battal İlgezdi 11.4.2019
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi Mazbatasını Aldı
31 Mart Yerel Seçimlerini yüzde 51,4 oy ile önde bitiren CHP'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, düzenlenen törenle mazbatasını alarak görevine başladı.
Battal İlgezdi 11.4.2019
Küçükçekmece ve Ataşehir Belediye Başkanları Göreve Başladı
Küçükçekmece Belediye Başkanı seçilen Kemal Çebi ile Ataşehir Belediye Başkanı seçilen Battal İlgezdi düzenlenen törenlerle mazbatalarını alarak görevlerine başladı.
Battal İlgezdi 27.3.2019
Tiyatroya Başladı, Hayatı Değişti
Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nü sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir video ile kutladı.
Battal İlgezdi 17.3.2019
İlgezdi'den Kılıçdaroğlu ve Partisine Sert Eleştiriler
İstanbul DHA - CHP'nin Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, seçim çalışmaları kapsamında STK'larla bir araya geldiği toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisine yönelik eleştirilerde bulundu.
Battal İlgezdi 1.3.2019
Battal İlgezdi'den İmar Eleştirisi: Bize Çıkarılmayan İmar Planlarını 1 Günde Çıkardılar
CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi 31 Mart Yerel Seçim öncesi konuştu.
Battal İlgezdi 7.12.2018
Battal İlgezdi'nin "Helikopter Pisti" Davasında Karar
İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Battal İlgezdi ile 6 çalışanın, envanterde helikopter olmamasına rağmen, belediyeye ait yeşil alana mevzuata aykırı helikopter pisti yaptırıp ücretsiz olarak özel kullanıma sundukları iddiasıyla ilgili...
Battal İlgezdi 7.12.2018
Dha İstanbul - Battal İlgezdi'ye Helikopter Pisti Davasından Beraat
Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAİçişleri Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve 6 belediye yöneticisi hakkında, "Belediye envanterinde helikopter olmamasına rağmen belediyeye ait yeşil alana mevzuata aykırı olarak helikopter pisti...
Battal İlgezdi 7.12.2018
Battal İlgezdi'ye Helikopter Pisti Davasından Beraat
Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevinden uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve 6 belediye yöneticisi hakkında, "Belediye envanterinde helikopter olmamasına rağmen belediyeye ait yeşil alana mevzuata aykırı olarak helikopter pisti yaptırmak,...
Battal İlgezdi 23.11.2018
Battal İlgezdi'nin "Helikopter Pisti" Davası
İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Battal İlgezdi ile 6 belediye çalışanının, belediyenin envanterinde helikopter olmamasına rağmen, belediyeye ait yeşil alana mevzuata aykırı helikopter pisti yaptırarak ücretsiz olarak özel kullanıma...
Battal İlgezdi 6.11.2018
Battal İlgezdi'nin "Görevi Kötüye Kullanma" Davası
İçişleri Bakanlığı'nca Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Battal İlgezdi'nin, imar mevzuatına aykırı inşa edilen yapılara ilişkin yıkım kararlarını uygulamadığı iddiasıyla "görevi kötüye kullanma" suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi.
Battal İlgezdi 23.10.2018
İçişleri Bakanlığı: "Halihazırda Belediye Başkanlığı Görevinden Uzaklaştırılmış Olması Sebebiyle...
IHAAW222431-ASA/23-10-2018 - İçişleri Bakanlığı: “Halihazırda Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılmış olması sebebiyle yetkisi olmadan nikah memuru cübbesi giyerek nikah kıyan Battal İlgezdi hakkında İçişleri Bakanlığınca soruşturma başlatılmıştır.
Battal İlgezdi 23.10.2018
İçişleri Bakanlığından "Battal İlgezdi" Açıklaması
İçişleri Bakanlığınca, "Halihazırda belediye başkanlığı görevinden uzaklaştırılmış olması sebebiyle, yetkisi olmadan nikah memuru cübbesi giyerek nikah kıyan Ataşehir eski Belediye Başkanı Battal İlgezdi hakkında soruşturma başlatılmıştır.
Battal İlgezdi 15.2.2018
Battal İlgezdi'nin "Görevi Kötüye Kullanma" Davası
Görevden uzaklaştırılan eski Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin, imar mevzuatına aykırı inşa edilen yapılara ilişkin yıkım kararlarını uygulamadığı gerekçesiyle yargılandığı davada mahkeme, dosyadaki eksiklikler tamamlandıktan sonra dosyanın üçlü bilirkişiye gönderilmesine hükmetti.
Battal İlgezdi 15.2.2018
Battal İlgezdi'nin "Görevi Kötüye Kullanma" Davası
İçişleri Bakanlığınca Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Battal İlgezdi'nin, imar mevzuatına aykırı inşa edilen yapılara ilişkin yıkım kararlarını uygulamadığı iddiasıyla "görevi kötüye kullanma" suçundan 2 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi.
Battal İlgezdi 22.12.2017
Battal İlgezdi'nin 'Haksız Mal Edinme' Davası Başladı
GÖREVDEN uzaklaştırılan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, iki iş adamı ve belediye çalışanlarının da bulunduğu 6 kişi hakkında açılan davaya başlandı.
Şu an buradasınız: Battal İlgezdi Haberleri | Battal İlgezdi Kimdir - Haberler - Battal İlgezdi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Battal İlgezdi kimdir, hayatı ve biyografisi. Battal İlgezdi'den eşi hakkındaki iddialara sert tepki: Yemin ederim boşardım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.5.2020 03:37:52. #1.14#
title