Haberler

Battal İlgezdi'den kendisini eleştiren vatandaşa ağır sözler: Hadsiz, şerefsiz

Güncelleme:

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yeniden aday gösterilmeyen Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, halka açık düzenlediği toplantıda kendisini eleştiren vatandaşlardan birine "Sen kimsin lan, hadsiz, şerefsiz adam... Seni kimin gönderdiğini biliyorum. Şerefsiz oğlu şerefsiz" sözleriyle tepki gösterdi.

Yeniden aday gösterilmediği CHP'den istifa eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, önceki gün İçerenköy Mahallesi ile ilgili bir imar planı hakkında bilgilendirme toplantısı yaptığı sırada bir vatandaşla tartıştı.

"ŞEREFSİZ OĞLU ŞEREFSİZ"

Bu anlarda sinirlerine hakim olamayan İlgezdi, kendisiyle tartışan vatandaşa ağır sözler sarf etti. Vatandaşa "Sen kimsin lan, hadsiz, şerefsiz adam... Seni kimin gönderdiğini biliyorum. Şerefsiz oğlu şerefsiz. Ben 15 yıldır bu halka hizmet ediyorum. Sen kimsin beni protesto ediyorsun" diyerek hakaretler savuran İlgezdi'nin o anları salondaki bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Battal İlgezdi Politika Güncel Haberler

500

Yorumlar (38)

Doğrucu vatandaş:

Klasik CHP egosu! Hoş, diğerlerinin de ondan farkı yok. Al birini vur ötekine.

715
160
yanıtYanıtla
Hakan:

Chp aday göstermemiş yazıyor. Okuduğunu anlayamayan senin gibilerin oy hakkı olduğu için bu ülke ilerlemiyor.

yanıt362
yanıt343
Ali Tokgönül:

kardeş , yanlış yanlışla düzeltilmez de , insan , çocuk istismarcılarını duyunca böylesi kişilerin yaptıkları devede kulak gibi geliyor . Değil mi Doğrucu vatandaş !

yanıt107
yanıt192
Bilir Kişi:

Hakan isimli şahsa ithafen;... Battal cehapeden di zaten. Partiyi bıraktı diye o partili değil olmuyor. Battalın kendi beyanı; ben bu partiye 40 yıl hizmet ettim... Anladın mı şimdi hakkoş? Senin gibilerin oy hakkı var diye... :)

yanıt223
yanıt92
kryays:

sanki diğer partiler çok ahlaklı değilmi ? boş yapma takım tutar gibi parti tutma siyaset kirlendi bu ülkede balık hepbaştan koktu

yanıt53
yanıt23
Ercan cıftcı:

CHP tam olarak budur, Afişte ayrı, gerçekte ayrı,

252
99
yanıtYanıtla
Sezgin Sezgin:

Bu adamla CHP nin kurumsal yapısının bağlantısı nedir..Ego nefret gözlerini bürümüş

yanıt0
yanıt0
Adalet :

Hepsi aynı alkışlayıp şak şakladın mı iyi ama eleştirdin mi hemen pravokatör oluyorsunuz yok yok hiç birine oy moy yok

252
6
yanıtYanıtla
Doğrucu vatandaş:

Oy kullanmazsanız meydanı boş bırakırsınız, bunun sonucunda yine atı alan Üsküdar'ı geçer, sonra da yine ağlar dururuz. Bu nedenle küçük de olsa, yeni de olsa alternatif bulup oy vermeliyiz. Belki bir işe yarar. Hoş, bu ülkeden artık pek beklentim kalmadı maalesef. :(

yanıt47
yanıt29
Ergün Erkuş:

EK GELİRİ AZALMIŞ

185
6
yanıtYanıtla
Tüm 38 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title