Başak Cengiz Haberleri

Başak Cengiz haber, Başak Cengiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Başak Cengiz - Dün
Başak Cengiz'in Adı Karabük Üniversitesinde Yaşatılacak.
İstanbul Ataşehir'de uğradığı hain saldırı sonucu hayatını kaybeden Mimar Başak Cengiz'in adı 2018 yılında mezun olduğu KBÜ Mimarlık Fakültesine verildi.
Başak Cengiz - 28.11.2021
Bakan Yanık'tan Başak Cengiz cinayetiyle ilgili açıklama
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz cinayetiyle ilgili görüntüleri sızdıran kişiler hakkında suç duyurusunda bulunduklarını, görev ve sorumluluk ihmali olan kişiler varsa onlarla alakalı da suç duyurusunu yapacaklarını söyledi.
Başak Cengiz - 25.11.2021
Başak Cengiz'in evinin karşısındaki kültür merkezine Başak Cengiz Kültür Merkezi adı verildi
İstanbul'da uğradığı saldırı sonucu öldürülen Başak Cengiz'in evinin karşısındaki kültür merkezine Başak Cengiz Kültür Merkezi adı verildi.
Başak Cengiz - 24.11.2021
AK Parti Eskişehir Milletvekili Günay'dan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü açıklaması
Bu bağlamda şiddete maruz kalan kitlenin ise daha çok kadın, çocuk, yaşlı, hayvanlardan oluştuğunun görüldüğünü ifade eden Günay, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Sadece kadın değil canlıya yapılan şiddeti hiçbir şekilde kabul etmiyorum.Şiddet konusu hem kamu otoritesinin hem de sivil toplum kuruluşlarının ve medyanın gündeminde yoğun olarak yer almasına rağmen, üstesinden gelinmiş sorun değildir. Bugün yazılı ve görsel medyada her gün bir kadına şiddet vakası ile karşı karşıya gelmekteyiz. Aile içi şiddeti artıran psikolojik, sosyal, ekonomik ve kültürel bileşenler mevcuttur ancak hiçbiri mazeret olarak kabul edilmez. Sadece şiddet ile mücadelede bu bileşenlere odaklanıp, bu bileşenlere ilişkin politikalar üreterek sorunları çözümleyebileceğimizi unutmamalıyız." Milletvekili Günay, geçtiğimiz günlerde samuray kılıcı ile öldürülen 28 yaşındaki Başak Cengiz için yaşanan olaydan derin üzüntü duyduklarını anımsatarak, şunları kaydetti: "Acımız ve kaybımız tarifsiz ve büyük.
Başak Cengiz - 24.11.2021
Son dakika haberi... Bakan Derya Yanık, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Başak Cengiz konusunun kendisini çok etkilediğini dile getiren Yanık, "Ailesiyle de temas halindeyiz.
Başak Cengiz - 24.11.2021
Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesinin adının Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi olarak değiştirilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de
Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesinin adının Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi olarak değiştirilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Başak Cengiz - 23.11.2021
Başak Cengiz'in adı Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'ne verildi
İSTANBUL'da Can Göktuğ Boz (27) tarafından samuray kılıcıyla öldürülen Başak Cengiz'in (28) adı, Resmi Gazete'de yayımlanan kararla Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesine verildi.
Başak Cengiz - 23.11.2021
Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesine Başak Cengiz'in ismi verildi
Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesinin adının Başak Cengiz Mimarlık Fakültesi olarak değiştirilmesine ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Başak Cengiz Haberleri | Başak Cengiz Kimdir - Haberler - Başak Cengiz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Başak Cengiz kimdir, hayatı ve biyografisi. BAŞAK CENGİZ'İN KATİLİ İLE MÜSLÜME'NİN DEDESİ TEK KİŞİLİK ODALARDA.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 22:44:59. #1.14#

title