Avşa Haberleri

Avşa haber, Avşa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Avşa - 19.9.2020
Avşa Adası açıklarında ceset bulundu
Balıkesir'in Marmara ilçesi Avşa Adası açıklarında erkek cesedi bulundu.
Avşa - 31.8.2020
"Uluslararası Prokonnesos Heykel Sempozyumu" Balıkesir'de sona erdi
Balıkesir'in Marmara Adası ilçesine bağlı Avşa Adası'nda, bu yıl 20'ncisi gerçekleştirilen Uluslararası Prokonnesos Heykel Sempozyumu, tamamlandı.
Avşa - 9.8.2020
Gurbetçiler dönüş yolunda rahat yolculuk için arabalı treni tercih ediyor
Türkiye'ye gelirken de treni tercih ettiğini belirten Tatlı, "Trenle yolculuk rahat. Araç kullanmak zorunda kalmıyorum. Münih'ten burası 2 bin 100 kilometre ve uzun bir yol. Hem trafik kazaları anlamında riski azaltıyoruz hem dinlenerek geliyoruz. Gelince buradan Tekirdağ'a, oradan da Avşa'ya geçiyorum.
Avşa - 7.8.2020
"20. Uluslararası Prokonessos Heykel Sempozyumu" Balıkesir'de başladı
Heykellerimizin işlenmesi için geçen zaman zarfında ilgisini çeken tüm adalıları ve misafirlerimizi çalışma alanına bekliyoruz. Adalı vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin ilgisinden sanatçılarımızın da memnun kalacağına eminiz." Eserlerin bu sene Avşa Adası'nda sergiye çıkacağını belirten Aksoy, "Bu sene Avşa adamızda sergiye çıkacak olan eserlerimiz Avşa'ya özgü hazırlanacak olup insan ve kent ilişkili fonksiyonel kent mobilyalarından oluşmaktadır.
Avşa - 4.8.2020
MARMARA DENİZİ'NDE ARABALI YOLCU FERİBOTU ARIZALANDI, YÜZLERCE YOLCU MAHSUR KALDI
MARMARA DENİZİ'NDE ARABALI YOLCU FERİBOTU ARIZALANDI, YÜZLERCE YOLCU MAHSUR KALDI AVŞA-İstanbul seferini yapan özel bir arabalı yolcu feribotu gece saatlerinde Marmara Denizi'nin ortasında henüz bilinmeyen bir nedenle arızalandı.
Avşa - 4.8.2020
MARMARA DENİZİ'NDE ARABALI YOLCU FERİBOTU ARIZALANDI, YÜZLERCE YOLCU MAHSUR KALDI
AVŞA-İstanbul seferini yapan özel bir arabalı yolcu feribotu gece saatlerinde Marmara Denizi'nin ortasında henüz bilinmeyen bir nedenle arızalandı.
Avşa - 4.8.2020
Arızalanan yolcu gemisi güvenlik güçlerince limana yanaştırıldı
Arabalı yolcu taşımacılığı yapan gemi Marmara Adası açıklarında arızalanınca kıyı emniyeti ve sahil güvenlik ekiplerince kıyıya yanaştırıldı. Avşa'dan dün 16.
Avşa - 3.8.2020
Tekirdağ-İstanbul kara yolunda tatil dönüşü yoğunluğu
Kurban Bayramı tatilini Tekirdağ, Çanakkale ile Avşa ve Marmara adalarında geçiren tatilcilerin dönüşü nedeniyle, Tekirdağ-İstanbul kara yolunda araç yoğunluğu oluştu.
Avşa - 2.8.2020
Adalara tatilci akını: Nüfus 10 kat arttı
KURBAN Bayramı nedeniyle Marmara Denizi'ndeki adalar, tatilcilerin akınına uğradı. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, toplam nüfusu 15 bin olan Avşa, Marmara ve Paşalimanı adalarına bayram tatili için yaklaşık 150 bin kişinin geldiğini söyledi.
Avşa - 1.8.2020
Avşa Adası bayramda doldu taştı
Balıkesir'in Marmara Denizi'ndeki önemli turizm merkezleri arasında yer alan Avşa Adası'nda, Kurban Bayramı yoğunluğu yaşanıyor.
Avşa - 1.8.2020
ARABALI FERİBOTTA SIRA KAVGASI KAMERADA
İddiaya göre Tekirdağ'dan Avşa Adası'na gidecek feribota binmek için sıra bekleyen sürücüler, sıra dışından başka yolcuların feribota bindiğini görünce tepki gösterdi.
Avşa - 30.7.2020
Adalarda bayram yoğunluğu nüfusu katladı
Balıkesir'in Marmara Denizi'ndeki önemli turizm merkezleri arasında yer alan Marmara, Avşa ve Ekinlik adalarında, Kurban Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanıyor.
Avşa - 30.7.2020
Son Dakika | DHA YURT BÜLTENİ - 10
Kurban Bayramı tatili nedeniyle İstanbul ve çevre illerden gelip, Tekirdağ üzerinden feribotla Bandırma, Avşa, Karabiga ve Marmara Adaları'na gitmek isteyen tatilciler, feribot iskelesinde limanda araçlarıyla uzun feribot kuyrukları oluşturdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Avşa Haberleri | Avşa Haber - Haberler - Avşa haberleri, son dakika avşa haber ve gelişmeleri burada. Avşa Adası açıklarında ceset bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 15:17:27. #1.14#
title