Atlas Okyanusu Haberleri

Atlas Okyanusu haber, Atlas Okyanusu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atlas Okyanusu - 31.8.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Su Ürünleri Av Sezonu'nun açılışında konuştu: (1)
Ülkede yıllık 600-700 bin ton civarında su ürünleri istihsal edildiğini aktaran Erdoğan, şunları kaydetti: "Geçtiğimiz avcılık döneminde üretimimiz önceki seneye göre yüzde 48, yetiştiricilik üretimimiz yüzde 19, toplamda yüzde 33 gibi rekor bir seviyede artış gösterdi. Böylece 2019 senesinde 837 bin ton üretim hacmine ulaştık. Balıkçılık filomuzun Atlas Okyanusu'ndan Hint Okyanusu'na kadar açık sularda avcılık yapabilmeleri için 10 ülkeyle anlaşma imzaladık.
Atlas Okyanusu - 29.8.2020
Siyasi partilerden 30 Ağustos Zafer Bayramı tebrikleri
Destici, yazılı açıklamasında, Türk ve İslam dünyasında yaşayan herkesi sahiplendiklerini belirterek, şu ifadeleri kullandı: "Atlas Okyanusu'ndan Japon Denizi'ne, Türkçe konuşan, 'Türküm' diyen soydaşlarımız da bizim, Arakan'dan Libya'ya, Yeni Zelanda'dan Norveç'e, 'La ilahe illallah' nidasıyla, hasretle, umutla, ay yıldızlı al bayrağın şefkatli gölgesini bekleyen mazlum Müslüman kardeşlerimiz de bizim.
Atlas Okyanusu - 9.8.2020
Haftanın tarihine bakış
1914- Atlas Okyanusu ile Büyük Okyanusu birbirine bağlayan Panama Kanalı açıldı.
Atlas Okyanusu - 4.8.2020
Yurt içi piyasalar enflasyon verilerine odaklandı
Öte yandan, Atlas Okyanusu'nda oluşan Isaias Kasırgası'nın ABD'nin Kuzey Carolina eyaleti kıyılarına ulaşması ve hızı saatte 135 kilometreyi bulan kasırga nedeniyle Kuzey Carolina ve New Jersey'de "acil durum" ilan edilmesi konuyu gündemin üst sıralarına taşıdı.
Atlas Okyanusu - 4.8.2020
ABD'de Isaias Kasırgası Kuzey Carolina'ya ulaştı
Atlas Okyanusu'nda oluşan Isaias Kasırgası, ABD'nin Kuzey Carolina eyaleti kıyılarına ulaştı.
Atlas Okyanusu - 19.7.2020
Haftanın tarihine bakış
1956- Andrea Doria adlı İtalyan gemisi, Atlas Okyanusu'nda bir İsveç şilebi ile çarpıştıktan sonra battı.
Atlas Okyanusu - 10.7.2020
Madagaskar'daki 33 lemur türü yok olma riskiyle karşı karşıya
Öte yandan, Kuzey Atlas Okyanusu'nda yaşayan buzul balinaları ve Avrupa hamsterinin de ciddi tehdit altında bulunduğu kaydedildi.
Atlas Okyanusu - 25.6.2020
Son dakika haberi... Karayipler Sahra toz bulutuyla "örtüldü"
BBC'nin haberine göre, Afrika'dan kalkan toz bulutu, Atlas Okyanusu'nu aşarak 21 Haziran Pazar günü Porto Riko'ya ulaştı.
Atlas Okyanusu - 20.6.2020
Bakan Çavuşoğlu, serbest bırakılan Türk denizcinin eşiyle telefonla görüştü
Türk denizcilerin zorlu yolculuğu Selim Ekmekçioğlu, emekli olduktan sonra Eylül 2017'de "Murat Reis" isimli katamaran yelkenli teknesiyle Türkiye'den denize açılarak dünya turuna başladı. Ekmekçioğlu, Atlas Okyanusu, Büyük Okyanus ve Hint Okyanusu'nu geçtikten sonra mart ayında Sri Lanka'da kendisine katılan İbrahim Iğnak ve Erman Lütfü Atamer ile yola devam etti.
Atlas Okyanusu - 20.6.2020
Eritre'de alıkonulan 3 Türk denizci serbest bırakıldı
Dünya turu yapıyordu Selim Ekmekçioğlu, emekli olduktan sonra Eylül 2017'de "Murat Reis" isimli katamaran yelkenli teknesiyle Türkiye'den denize açılarak dünya turuna başlamıştı. Ekmekçioğlu, Atlas Okyanusu, Büyük Okyanus ve Hint Okyanusu'nu geçtikten sonra mart ayında Sri Lanka'da kendisine katılan Iğnak ve Atamer ile yola devam etmişti.
Atlas Okyanusu - 19.6.2020
Senegal'de Müslüman toplumdan sahilleri koruma ve yeşil alan farkındalığı
Başkent Dakar'ın Atlas Okyanusu kıyısında inşa edilen İlahiyat Camisi'nde cuma namazını kılan cemaat, namazdan sonra aralarında hurma, palmiye ve begonvil fidelerinin bulunduğu bitkileri caminin çevresindeki alanlara dikti.
Atlas Okyanusu - 31.5.2020
Haftanın tarihine bakış
1898- Pehlivan Koca Yusuf, Amerika dönüşünde "La Burgogne" adlı geminin Atlas Okyanusu'nda batması sonucu öldü.
Atlas Okyanusu - 26.5.2020
Akdeniz'de yerli balıklar azalıyor, tropikal balık türleri artıyor
Bu göçlerin Süveyş Kanalı ve Hint Okyanusu'ndan olduğu gibi ara sıra da Atlas Okyanusu kökenli türlerin Cebelitarık Boğazı'ndan girmesiyle de gerçekleştiğine dikkati çeken Gökoğlu, bazen de kültür balıkçılığı amacıyla getirilen türlerin Akdeniz ortamına kaçmasıyla giriş olduğunu kaydetti.
Atlas Okyanusu - 24.5.2020
İran'ın ilk petrol tankeri ABD'nin müdahalesiyle karşılaşmadan Venezuela'ya ulaştı
Haberde "Forest", "Faxon", "Petunia" ve "Clavel" adlı 4 petrol tankerinin de Atlas Okyanusu'nda Venezuela'ya doğru yola devam ettiği belirtilmişti.
Atlas Okyanusu - 23.5.2020
Ruhani'den Venezuela'ya gönderilen tankerlere ABD'nin müdahale ihtimaline karşı uyarı Açıklaması
Haberde "Forest", "Faxon", "Petunia" ve "Clavel" adlı 4 petrol tankerinin de Atlas Okyanusu'nda Venezuela'ya doğru yola devam ettiği belirtildi.
Atlas Okyanusu - 21.5.2020
Titanik'in enkazından telgraf makinesi çıkarılabilecek
Smith, yüzyıldır Atlas Okyanusu'nun dibinde yatan, tarihi ve kültürel önemi bulunan telsiz telgrafın, enkazın hızla bozulması nedeniyle yakında sonsuza kadar yok olabileceğini açıkladı.
Atlas Okyanusu - 20.5.2020
ABD'nin itirazlarına rağmen Venezuela'ya akaryakıt taşıyan 5 İran tankeri Atlas Okyanusu'na ulaştı
ABD'nin itirazlarına rağmen Venezuela'ya akaryakıt taşıyan İran'a ait 5 petrol tankerinin Atlas Okyanusu'na ulaştığı bildirildi.
Atlas Okyanusu - 17.5.2020
Atlas Okyanusu'nda yılın ilk tropik fırtınası
Atlas Okyanusu'nda yılın ilk tropik fırtınasının ortaya çıktığı bildirildi.
Atlas Okyanusu - 17.5.2020
Haftanın tarihine bakış
1927- Amerikalı havacı Charles Lindbergh, "Sprit of St. Louis" adlı uçağıyla New York'tan Paris'e uçarak, Atlas Okyanusu'nu geçen ilk pilot oldu.
Atlas Okyanusu - 14.5.2020
ABD ile Çin arasında krizden dönüldü: Çin'in roketi New York'a düşüyordu
Çin ile ABD arasında bu sefer de roket krizi yaşanıyordu. Çin tarafından 5 Mayıs'ta uzaya fırlatılan insansız prototip uzay aracı Uzun Yürüyüş 5B roketi  ABD'de New York şehrinin 13 dakika uzağına düştüğü anlaşıldı. ABD medyası söz konusu roketin Çin'in Hainan eyaletindeki Vençang Uzay Fırlatma Merkezi'nden fırlatıldığını bildirdi. ABD Uzay Kuvvetlerinin 18. Uzay Kontrol Filosu ise aracın Atlas Okyanusu'na indiğini doğruladı.
Atlas Okyanusu - 7.5.2020
Fas'ta 157 düzensiz göçmen yakalandı
Fas Sahil Güvenlik Komutanlığının, Akdeniz'de ve Atlas Okyanusu'nda düzenlediği operasyonlarda 157 düzensiz göçmen yakalandı.
Atlas Okyanusu - 14.4.2020
Orta Doğu'dan dönen ABD uçak gemisi Atlas Okyanusu'nda bekletilecek
ABD, Orta Doğu'daki görevinden dönen "USS Harry S. Truman" uçak gemisini beraberindeki gemilerle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbir amaçlı üç hafta Atlas Okyanusu'nda bekletecek.
Atlas Okyanusu - 29.3.2020
Havada leylek şöleni
Her ilkbaharda, batıda Atlas Okyanusu'ndan, doğuda Hint Okyanusu'na, güneyde Güney Afrika'nın Ümit Burnu'na kadar Afrika Kıtası'nın Ekvator kuşağı güneyinde kalan geniş topraklarda kışlayan leyleklerin, Avrupa ve Asya'nın kuzey ülkelerine dönüş yolculuğu başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atlas Okyanusu Haberleri | Atlas Okyanusu Haber - Haberler - Atlas Okyanusu haberleri, son dakika atlas okyanusu haber ve gelişmeleri burada. Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın: Koca Yusuf'un mezarını Türkiye'ye getireceğiz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 12:31:55. #1.15#
title